Partizan - Yeni Malatyaspor

Lepo se videlo na ovoj utakmici koliko nam je odbrana nesigurna, srećom to ovi Turci nisu znali da iskoriste.

Tošić najgori večeras. Ništa nije znao ko ****.
Sadik za razliku od prve utakmice večeras nešto petljao sa onim trskama od nogu, igrao za sebe...
Asano kao da je pao sa Marsa, još uvek ne može da se ukopča sa ostatkom ekipe.
Suma tu jedini zaslužuje prelaznu ocenu i ja sam zaista prezadovljan njegovim igrama i zalaganjem na svakoj utakmici.
Jeste me iznervirao sa ona dva promašena zicera u prvom meču, ali mu opraštam...

Pavlović i Urošević dosta dobri večeras, kao i Ostojić, dok je Ćela podbacio.
Veliki se hajp pravi od njega, a dečko je prilično kritičan i taktički nedisciplinovan igrač.

Lazar Pavlović je bio solidan kad je ušao sa klupe, samo mora još brže da odigrava, no ima vremena za njega da nauči.

68599129_2308248012606577_7106826528641515520_n.jpg

Sudijska nepravda iz dana u dan. :( Ali da, ludi Zeks je problem, ne cele redakcije nezvanicnih zvezdinih revija i kladionica.

Dakle, posto je Molde na kraju, nadam se da cemo s njima moci da se nadigravamo, pa sta bude. Ko je gledao Molde znace sigurno vise o tome, ja nisam gledao.

Pojedinci u odbrani jesu solidni, ali ne moze se reci da smo pouzdana odbrana generalno, zato ne sme biti promasivanja i glupiranja kao sa Malatijom. Na kraju mozemo biti srecni zbog onog penala i igranja rukom u BG-u kojim smo kompenzovali promasaje i na kraju prosli...

Sudijska nepravda iz dana u dan. :( Ali da, ludi Zeks je problem, ne cele redakcije nezvanicnih zvezdinih revija i kladionica.

Dakle, posto je Molde na kraju, nadam se da cemo s njima moci da se nadigravamo, pa sta bude. Ko je gledao Molde znace sigurno vise o tome, ja nisam gledao.

Pojedinci u odbrani jesu solidni, ali ne moze se reci da smo pouzdana odbrana generalno, zato ne sme biti promasivanja i glupiranja kao sa Malatijom. Na kraju mozemo biti srecni zbog onog penala i igranja rukom u BG-u kojim smo kompenzovali promasaje i na kraju prosli...
A jbg,ono protiv Kopenhagena je bio ocigledni atak na srpstvo,pravoslavlje,Rusiju i Putina :)

Jalcin se zali na izlezavanje nasih igraca, kao bili su uplaseni od njih. Naravno da i mene nervira glumatanje povreda i simuliranje, ali u ovome ih apsolutno podrzavam. Njihovi igraci su svo vreme opstruisali i kvarili igru sto je njihovo legitimno pravo, a kada im ta opstrukcija nije odgovarala u poslednjih 15min, onda se zale. E pa jbg, vise srece sledeci put.

Jalcin se zali na izlezavanje nasih igraca, kao bili su uplaseni od njih. Naravno da i mene nervira glumatanje povreda i simuliranje, ali u ovome ih apsolutno podrzavam. Njihovi igraci su svo vreme opstruisali i kvarili igru sto je njihovo legitimno pravo, a kada im ta opstrukcija nije odgovarala u poslednjih 15min, onda se zale. E pa jbg, vise srece sledeci put.
Zahvsljujuci sreci ne popise sest kom u bg , dadose greskom stojketa slucajno gol i on se zali?

Oni su seckali igru non stop...

Ma bagra ....

Željko.Pantić uredjuje Partizanov vesnik i redovmo pravi intervijue sto sa vasim trenerima sto.sa vasim legendama lik je kolektivna dijagnoza partizanovih navijaca....
Bari nemoj kvaris misljenje koje imam o tebi. Do juce di bio kolko tolko realan.

Ovog idiota nikad nisam uzimo u usta. Tip je produkt korumpirane vlasti u partizanu ko recimo onaj sto vodi cirilicu *******ov idiot...koji ido da snima haradinaja i pruza mu ruku....

Ebo vas pantic....

Kapetane ti mozes da penis dokle oces taj Partizanov Vesnik ima neku tezinu a glavni urednik vam je Pantic bukvalno mi je neprijatno takvog coveka i sprdati...Na svim konferencijama vasim je na svim promocijama itd....Kakav maric haradinaj i milojko pantic kakvi bakraci....

Ja sam ih gledao nekoliko puta u prvenstvu, nije to ništa posebno, šilje racku na lošijim ekipama od njih, a nisu sigurno neki nivo za strahovanje.

Kapetane ti mozes da penis dokle oces taj Partizanov Vesnik ima neku tezinu a glavni urednik vam je Pantic bukvalno mi je neprijatno takvog coveka i sprdati...Na svim konferencijama vasim je na svim promocijama itd....Kakav maric haradinaj i milojko pantic kakvi bakraci....
Ma kakvu crnu težinu? Taj Pantić je tu jer je lizoguz Vuleti, Vazuri i ostalim babunima iz uprave pa stoga i vodi tu neboluznu emisiju i pravi intervjue, konferencije i slično. Čisto da spinuje, serre i provocira. Ljudima koji stvarno vole Partizan on je totalno nebitan lik i običan klovn.

Back