Partizan-Hemofarm INCIDENT

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Dešava se i to u ovoj usranoj Goodyear ligi. Tuča.
Ko je bio prisutan na toj utakmici može da nam ovde napiše šta se tačno dešavalo i utiske o tome.
Po snimku koji je pušten na TV-u vidi se očigledan nasrtaj jednog igrača Hemofarma na jednog igrača Partizana. Da li je to bio početak tuče ili je sve počelo pre toga? Evo šta su posle utakmice izjavili treneri Partizana i Hemofarma, a što je objavljeno na sajtu KK Partizan:
Duško Vujošević: ''Tuču na kraju utakmice izazvao je igrač Hemofarma, stranac, Robert Conley, koji je započeo sve. Jadranska liga nema šansu da bude nešto što je afirmativno. Direktni krivci za sve ružno što se dešavalo su sudije. Njih delegira Danko Radić, koji je bio prisutan večeras na utakmici, i evidentna je veza između njega i Hemofarma, odnosno g-dina Miodraga Babića. Prošle sezone su se dešavale iste stvari, a pomenuti Radić je bio prisutan na utakmicama kada su igrali Partizan i Hemofarm. Definitivno, Partizan nema dobar tretman u ovom takmičenju i ne znam koliko više ima smisla igrati tu ligu. Zašto svake godine isti čovek delegira sudije ? Zašto se ne bi postavio princip da se svake sezone delegat menja ? Sistem delegiranja nije dobar, a incident su direktno izazvale sudije. Ne želim da umanjim pobedu Hemofarma, koji je odigrao dobro utakmicu. Nas je utakmica sa Ulkerom ispraznila, nismo igrali pametno i nismo imali dobru energiju. Gosti su došli u Beograd da pobede i uspeli su u tome.''
Luka Pavićević: ''Mislim da je Hemofarm pokazao da je došao u Beograd da pobedi i da je od početka utakmice ušao jako u meč. U odbrani smo uspeli da neutrališemo lake poene Partizana, a u napadu smo dobro igrali i uspeli smo da kontrolišemo utakmicu sve vreme. Miljan Rakić je u potpunosti zamenio našeg prvog plejmejkera i njegova uloga je bila sjajna. Što se tiče incidenta ne mogu najpreciznije da kažem šta se sve dešavalo, ali mislim da igrači Partizana nisu mogli da izdrže poraz. Određenim igračima, koje i lično poznajem, ne dolikuje to što su uradili i veoma sam iznenađen njihovim ponašanjem i postupcima. Moram da pogledam snimak da bih tačno utvrdio o čemu se radi.''

Jedan trener priča direktno bez dlake na jeziku, drugi mlati nekom demagogijom: "Što se tiče incidenta ne mogu najpreciznije da kažem šta se sve dešavalo, ali mislim da igrači Partizana nisu mogli da izdrže poraz." Crvc!!!
Iznenađujuća je i reakcija Dejana Milojevića koji je uvek smiren. Retko kad se i sa sudijama raspravlja. To što ga je izazvalo sigurno je ono što može da se pronađe u rečima Duška Vujoševića.

Uostalom, prosudite sami.
 
Po snimku koji sam video sve je zapoceo partizan jer je jedan igrac partizana nasrnuo na nekog camugu koji je imao loptu a igrao je za hemofarm ali to je na snimku. Da li mi je ovaj nesto rekao da isprovocira igraca partizana to vec ne znam ali i da jeste to nije opravdanje jer igraci ne smeju da nasednu na provokaciju i cinjenica je da je partizan prvi poceo.
 
Ja mislim da je Vujosevic ili neko drugi rekao da je SMRDLJIVA CRNCHUGA(ali ne ona nasa nego hemofarmova:),shalim se,nisam rasista:) ) namerno "drndao" Tripkovica po vec sjebanoj ruci,a Velickovic ipak ima samo 19 godina i paljevina je,a i verovatno izlazi zajedno sa Tripkovicem,koji mu namesta ribe...i normalno da je sada Velickovic uleteo za ortaka...:)Bilans - dva povredjena Hemofarmljanina:)(+ je jedan jebeni Slovenac(mrzim Slovence:) :) )...shalim se,sve u svemu uzas...ne mogu da verujem da su se sa toliko zara peglagli...strasno...sve bi ih trebalo kazniti...
p.s.jedan je NIKOLA LONCAR ! (iskustvo ipak cini svoje...) :)
 
zoranpetrovic84:
Ja mislim da je Vujosevic ili neko drugi rekao da je SMRDLJIVA CRNCHUGA(ali ne ona nasa nego hemofarmova:),shalim se,nisam rasista:) ) namerno "drndao" Tripkovica po vec sjebanoj ruci,a Velickovic ipak ima samo 19 godina i paljevina je,a i verovatno izlazi zajedno sa Tripkovicem,koji mu namesta ribe...i normalno da je sada Velickovic uleteo za ortaka...:)Bilans - dva povredjena Hemofarmljanina:)(+ je jedan jebeni Slovenac(mrzim Slovence:) :) )...shalim se,sve u svemu uzas...ne mogu da verujem da su se sa toliko zara peglagli...strasno...sve bi ih trebalo kazniti...
p.s.jedan je NIKOLA LONCAR ! (iskustvo ipak cini svoje...) :)

Ovo je bilo DOBRO receno! ;)

Ja sam sinoc videla insert. Dakle, Stefanovic je zadobio udarac u arkadu. Onda, videla sam Milojevica kako je uleteo - STRASNO! Stvarno mislim, da je BILO NESTO, cim je i Milojevic izasao na teren...

Zorane, kazes da je sve zapocelo izmedju Tripkovica i ovog Kolnija (kako vec)??

P.S. Ovo za nabacivanje riba je najjjace :)))
 
shalle87:
Pa glupavi grobari ne mogu da podnesu poraz... bas me interesuje kako ce protiv zvezde da se tabaju kad budu gubili prikucace ih Vuk ko Kibu Stjuarta prosle sezone u Pioniru !!!

ma vuk je kralj...čini mi se da je stefanović dobio malo po arkadi...ko mu je kriv što se ku**i kad ne zna da leti...
fajt je započeo konli prvi je zamahnuo promašio,pa pobegao...
kad smo mi gubili od zvezde?
nemoj previše da gledaš sci-fi šteti mozgu...

banegad2004:
najvise bih voleo da nas izbace iz ovog nakardnog mafijaskog takmicenja

nismo mi te sreće...
 
Netrpeljivost Partizana sa Hemofarmom traje već duže vreme. Očigledna je želja vršačkog kluba da preuzme primat u košarci jer treba da se umnoži novac buržuja koji ulažu u klub. Pa pošto im to nešto slabije uspeva nego što su predvideli postaju nervozni i to prenose preko ekipe na teren.
Mnogo treba da rastu da bi dostigli Partizan!
 
nami:
Ovo je bilo DOBRO receno! ;)

Ja sam sinoc videla insert. Dakle, Stefanovic je zadobio udarac u arkadu. Onda, videla sam Milojevica kako je uleteo - STRASNO! Stvarno mislim, da je BILO NESTO, cim je i Milojevic izasao na teren...

Zorane, kazes da je sve zapocelo izmedju Tripkovica i ovog Kolnija (kako vec)??

P.S. Ovo za nabacivanje riba je najjjace :)))

Milojevic je ipak najbolje peglao,onako bez blama!Sledeca strada Unikaha :) Da,izmedju Tripkovica i Konlija(ili tako nesto:) ),...evo link za download snimka...ali nigde se ne vidi kako Loncar zabada slovenca...samo se videlo za vreme tekme...
p.s.smrdljiva crnchuga se povukla u stranu i samo gledala
p.p.s.NAPRED PARTIZAN!
 
nami:
Ovo je bilo DOBRO receno! ;)

Ja sam sinoc videla insert. Dakle, Stefanovic je zadobio udarac u arkadu. Onda, videla sam Milojevica kako je uleteo - STRASNO! Stvarno mislim, da je BILO NESTO, cim je i Milojevic izasao na teren...

Zorane, kazes da je sve zapocelo izmedju Tripkovica i ovog Kolnija (kako vec)??

P.S. Ovo za nabacivanje riba je najjjace :)))

Milojevic je ipak najbolje peglao,onako bez blama!Sledeca strada Unikaha :) Da,izmedju Tripkovica i Konlija(ili tako nesto:) ),...evo link za download snimka
http://www.megaupload.com/?d=88220NGR ...ali nigde se ne vidi kako Loncar zabada slovenca...samo se videlo za vreme tekme...
p.s.smrdljiva crnchuga se povukla u stranu i samo gledala
p.p.s.NAPRED PARTIZAN!
 
shalle87:
Pa glupavi grobari ne mogu da podnesu poraz... bas me interesuje kako ce protiv zvezde da se tabaju kad budu gubili prikucace ih Vuk ko Kibu Stjuarta prosle sezone u Pioniru !!!

I ja se slazem za Vuka... Lepota moja..
A jedno pitanje za sve grobare zasto Milojevic nije imao mu*a da se tuce sa zvezdasima na derbiju kada je Avodzobi stajao u reketu i nije dao da se izvedu slobodna bacanja. Bre pi*ka nije smela ni da pridje...
pozz delijama
 
malena_nbg:
I ja se slazem za Vuka... Lepota moja..
A jedno pitanje za sve grobare zasto Milojevic nije imao mu*a da se tuce sa zvezdasima na derbiju kada je Avodzobi stajao u reketu i nije dao da se izvedu slobodna bacanja. Bre pi*ka nije smela ni da pridje...
pozz delijama

знаш милоје има нешто у глави,па није толико глуп да дозволи себи инцидент на +35...размисли мало

колико херца има милојевић видело се кад је сам кренуо на 3-4 играча хемофарма,колико се сећам на једној пријатељској утакмици,док је још играо за будућност,патосирао је пет играча зато што су хтели да бију чабаркапу...
ви звездаши очигледно нисте у стању да се уздржите од провоцирања на теми која са звездом нема апсолутно никакву везу.
после нама причате о комплексима...
 
A ovi iz košarkaškog saveza izjavili kako taj incident nema sa njima nikakve veze jer je to Goodyear liga i da kad bi se to desilo u našoj ligi oni bi sankcionisali. Sad se tu nameće pregršt pitanja, a među njima je i zašto naši klubovi igraju ligu koju naš košarkaški savez ne šljivi ni 1%. Pa valjda ti klubovi u toj ligi predstavljaju baš taj isti košarkaški savez.
 
A evo i saopštenja jasnog kao dan. Kao što sam i sam nešto slično napisao.

SAOPŠTENJE KK PARTIZAN datum: 05.12.2005

Povodom nemilog događaja na utakmici Partizan - Hemofarm, KK Partizan izdaje sledeće saopštenje:

"Protiv KK Partizan, posebno protiv trenera Duška Vujoševića se vodi organizovana kampanja koja ima za krajnji cilj da se Superliga „Sinalco naše lige” dočeka sa urušenim ugledom Kluba, trenera i igrača. To je način da postanemo lak plen pretendentima na domaće trofeje. Shodno tome, Jadranska liga se od određenog broja ljudi zloupotrebljava i koristi kao posredno sredstvo za realizaciju postavljenog cilja.

Scenario svega toga je podnošenje lažne krivične prijave sudije Jovčića, kao i organizovano provociranje trenera i igrača na utakmici Partizan – Hemofarm. Ovaj scenario u režiji Miodraga Babića predsednika Košarkaškog saveza Srbije i Crne Gore u ostavci, Danka Radića predsednika Košarkaškog saveza Hrvatske i trojice delegiranih sudija se ogleda i kroz neujednačen kriterijum suđenja (40 slobodnih bacanja za Hemofarm, 14 za Partizan). Rezultat toga su reakcije gledališta i isprovociranih igrača, na kraju i nezapamćena tuča na našim prostorima.

Valjda je svima jasno da se urušavanjem ugleda KK Partizan, njegovog trenera i igrača nastavlja urušavanje ugleda naše košarke. "

Eto toliko o priči da nisu mogli da istrpe poraz. Zbog toga nam je košarka pala ovako nisko. Dok je Partizan bio jak bila je i reprezentacija, a sad...
 
Elvin:
знаш милоје има нешто у глави,па није толико глуп да дозволи себи инцидент на +35...размисли мало

колико херца има милојевић видело се кад је сам кренуо на 3-4 играча хемофарма,колико се сећам на једној пријатељској утакмици,док је још играо за будућност,патосирао је пет играча зато што су хтели да бију чабаркапу...
ви звездаши очигледно нисте у стању да се уздржите од провоцирања на теми која са звездом нема апсолутно никакву везу.
после нама причате о комплексима...

Није то било на + 35, било је на +1 кад је на Јеретину направљен толико очигледан фаул. Био на текми. Али јбг...тако ви осавјате титуле и онда кад изаћете у Европу...******. :roll:
 
pa sta ako je poceo?
Covece ono su PROFESIONALCI a ne huligani. On ne sme da bude isprovociran. Profesionalac mora da istrpi. Kad bi se ti posibao na ulici protiv tebe bi bila pokrenuta krivicna prijava. Pa zasto bi sportisti bili izuzeti? KAd se oni posibaju nek lete krivicne prijave bez obzira ko je u pitanju, (Zveda, partizan ili neko treci) Tuca je krivicno delo. Da se ja pitam, svakom igracu koji ucestvuje u tuci minimum mesec dana zabrane igre i debelo bi ih odvalio po novcaniku pa bi video kako bi se sledeci put uzdrzali. Ono nije ultimat fight. Ono je kosarka i takva treba da bude. Tuca moze (i sme) da postoji samo izmedju dvojce, onog ko prvi napdne (koji ce biti kaznjen) i onog koji se brani jer sigurno svako ko ima imalo dostojanstva i herca nece stajati da ga biju nego ce uzvratiti ali svi ostali koji pritrcavaju sa strane to bih najstrozije kaznio da im vise ne pada na pamet da to urade.
Kad su bre engleske huligane doveli u red na stadionu ima i ove nase naduvane velicine. Najstrasnije je ako je istina (ili ako sam ja dobro razumeo sta je neko ovde pisao) da je igrac partizana koji je otpoceo tucu uradio zato sto je taj crnac lupao nekog drugog a ovaj je njegov ortak. Ako mu je toliko stalo da brani cast ortaka neka crnca saceka na ulici a ne na tekmi. Bre sve su to paljevine bez mozga i ja bih sve njih debelo po novcaniku pa nek zapamte kad su se sibali.
realno pravdati se da su sudije krive je u najmanju ruku smesno jer gotovo da nema utakmice (retki su slucajevi) da su svi zadovoljni sudjenjem ali opet ne sibaju se svi svakog dana.
 
Elvin:
колико херца има милојевић видело се кад је сам кренуо на 3-4 играча хемофарма,колико се сећам на једној пријатељској утакмици,док је још играо за будућност,патосирао је пет играча зато што су хтели да бију чабаркапу...
.
Svaka ti cast.
I ni jednim gestom nisi osudio to sta se desilo vec samo se hvalis.
Mi grobari smo najjaci.
Zato tako i prolazite u evropi.
Kao sto sam rekao.
Ovo nije ultimat fight pa da se prepiricava kako ga je lupio u vugla. OVO JE KOSARKA ako vi kromanjonci u crno belom to razumete.
 

Back
Top