Parovi -rijaliti

Što se mene lično tiče, ja sam parove stavio malo sa strane. Iskreno, po meni u ovom momentu nekako preovladava neka "fejk" priča (nekako mi se čini da je rijaliti upao u neki "slepi kolosek ponavljanja" ... Nema neke nove energije a mnogi "stari takmičari" jednostavno nemaju šta novo da kažu ...

Zamislite da kući kod sebe imate npr. ove tri osobe u gostima jedno mesec dana (a u rijalitiju su mnogo duže). :mrgreen: :hahaha:

Provedite mesec dana sa njima.jpg


A, da ne spominjem i neke druge ... :D ;) Jednostavno, nemam neku inspiraciju da napravim neku sliku ...
 
Mislim da ljudi to gledaju u nedostatku zanimljivih stvari u svom zivotu u nedeostaku ideje maste i kreativnosti u nedostatku sitnih i krupnih ciljeva , zato sto su previse lenji da otpocnu nesto u svom zivotu a da to ima dugorocne planove i da zahteva svakodnevni rad i ulaganje energije.
 
A možda žele samo da se opuste i nasmeju

Stariji gledaju jer i nema šta drugo da se gleda a njima je interesantno jer se vežu za nekog takmičara i podržavaju ga kao da im je neko najrođeniji
 
A možda žele samo da se opuste i nasmeju

Stariji gledaju jer i nema šta drugo da se gleda a njima je interesantno jer se vežu za nekog takmičara i podržavaju ga kao da im je neko najrođeniji

Kako nema sta da se gleda pa RTS je postao hiperprodukcija svake godine snimi po 6 novih premijera plus reprize .. Prva takodje emituje dosta domacih serija pa cak i taj Pink ima tog Despota haha a tu je sada i Top kanal koji ce tek od jeseni da napravi bum .

Ja sam inace pobornik domacih serija i da mogu puskom bi naterao narod da ih gleda umesto turskih , indijskih i rijalitija
 
Naravno da kurir pompezno najavljuje ali ušla majka sa ćerkama koje se prezivaju Marjanović

Inače su dovukli i Šešelja koji kao vodi neku emisiju i učlanjuje učesnike u Radikalnu stranku :bljak:
 

Back
Top