Parovi...anketa

parovi?


  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
Pa posto se prave razne ankete, najlepsi forumash, najlepsa forumashica evo i jedne ankete ovde. ko je po vasem misljenju najlepsi najperspektivniji, najzanimljiviji par sa ovog podforuma? naravno da su i svi zajedljivi komentari dobro dosli.
 
frozen1982.:
....ne znam samo po kom kriterijumu si sparivo.....

e pa, frozen, ja vidim ono sto mozda i ovi moji parovi jos uvek ne vide. a kako su popularne ankete tako sam resila da i ovde napravimo jednu. Kad imam visak vremena. I svima samm dala po jedan glas, a vi parovi sad vidite sta cete.
 
Copy_Cat:
Pa posto se prave razne ankete, najlepsi forumash, najlepsa forumashica evo i jedne ankete ovde. ko je po vasem misljenju najlepsi najperspektivniji, najzanimljiviji par sa ovog podforuma? naravno da su i svi zajedljivi komentari dobro dosli.
Baš LEPO a gde si ti i sa kim u anketi ? ;-)
Mislim sebe nisi spario :D ?!
 
DAMN!!!! VEc sam se naljutio kada sam video da mene nema a onda sam video da me ima i naljuutio se opet! :D

Gde nas nadje... Mada ja bih tandario svaku ribu sa dobrom guzom, ta da... Nisu mi bitni stavovi, i onako ne bismo pricali!!!
 
Aleksej_BASO:
Osim toga neki ovde su zaista parovi a neki ni u ludilu!!!!!

Stvarno su neki vec parovi? Vidis, to nisam znala, parove sam sparivala po nekim medjusobno iskazanim simpatijama bar se meni tako ucinilo. I ovo su uglavnom nikovi sa ljis, pa ih zato neki ne znaju. A na ljis sam i postavila anketu.
A sebe bih uparila sa Ljubom82, ali njega nesto nema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top