Parovi 8 (i toksikomanija)

Samsonight

Elita
Poruka
15.657
Svi smo nekad pogledali to mada nećemo da priznamo.
Idemo, koliko vas zna ko je Gasttozz i koliko vas neko svoje vreme u toku dana odvoji za ovaj TV Show?
Šta mislite, čega sve tu ima?
Koliko vas je briga za nikogoviće i već neka imena, kako se odnosite prema tom rijalitiju i da li zamerate pojedincima jer su tu?
Hvala!
 
Gledao sam neke tuče u novoj Zadruzi preko jutjuba čisto radi zabave, i to je sve. Parove ne gledam, odvratna mi je ona njihova vila, ne znam tačno zašto. Jedini rijaliti koji sam u životu pratio je onaj davni Veliki brat sa Ajs Nigrutinom i Skaj Viklerom. To je bio sjajan rijaliti, iz više razloga, odlična ekipa, prijatna atmosfera kuće, otmen bazen i bina, relativno dobri i otkačeni ljudi, a i kratko je trajalo pa samim tim bilo uzbudljivo. To su bila neka druga, mnogo ljudskija i jednostavnija vremena. Ovo danas ne bih mogao da gledam jer je seljački i ima mnogo kurvi i ološa, a i zahteva neprestano praćenje, koliko vidim svi koji aktivno prate se bave time po ceo dan, ako nešto ispuste iz vida nije im to to. Bilo je bolje dok su postojala ograničenja, dok nisu bile dozvoljene ovolike tuče i sukobi.
 
Svi smo nekad pogledali to mada nećemo da priznamo.
Idemo, koliko vas zna ko je Gasttozz i koliko vas neko svoje vreme u toku dana odvoji za ovaj TV Show?
Šta mislite, čega sve tu ima?
Koliko vas je briga za nikogoviće i već neka imena, kako se odnosite prema tom rijalitiju i da li zamerate pojedincima jer su tu?
Hvala!

Gastoz je jedan agresivac, siledžija i šmrče belo.

Što se tiče rijalitija gledao sam ih, ali su me smorili. Sve se ponavlja jedni te isti učesnici. Nisam pristalica zabrane rijaliti šou programa neka svako gleda ono što voli.
 
Svi smo nekad pogledali to mada nećemo da priznamo.
...

Ко неће да призна ? 😡

Па ја сам бре од 2006, од првог нашег ријалитија (Велики брат)
провео безбројне узбудљиве тренутке (и читаве ноћи)
пратећи развој неке љубави, понекад мржње, или неког трећег међуљудског односа.

Парове 8 уопште не гледам,
превише је:
1. Искусних играча
2. Мешања режије

Ко не разуме величанственост проучавања људског понашања,
а у ријалитијима имамо лабораторијске услове за то,
не вреди ни ја да му наблудујем.

Није све за свакога !

Шта о Гастозу мислим ?
Све најгоре, и зовем га ГадСкроз.
Мислим да сам био јасан.

Што се инфериорних тиче,
они су ми екстра интересантни, њихово буђење, заузимање става ...

Зезде у ријалитију су ми досадне,
навикли су да се фолирају пред камерама, тешко их је унормалити.

Изузетак је био Ђус,
који је у Фарми показао сву своју злобу,
али је у Паровима касније дао све од себе да нам се омили.

Не знам која будала стално зове Лепу у шоу ?
 
Moja keva gleda parove.
A ja priznajem da ako bi neko hteo da mi priredi pakao, dovoljno bi bilo da me natera da gledam parove i kroz par sati bih potpuno izgubila razum.
I ovo nije malogradjanstina, stvarno psihicki ne mogu da izdrzim tu buku.
 
Svi smo nekad pogledali to mada nećemo da priznamo.
Idemo, koliko vas zna ko je Gasttozz i koliko vas neko svoje vreme u toku dana odvoji za ovaj TV Show?
Šta mislite, čega sve tu ima?
Koliko vas je briga za nikogoviće i već neka imena, kako se odnosite prema tom rijalitiju i da li zamerate pojedincima jer su tu?
Hvala!
Nikad u životu nisam ni počela gledat nijedan rijaliti. Čak ni kad je izašao Big Brother, onaj iz antike, prvi, pa to bila dotad neviđena fora. Ne znam nijedno ime.
 

Back
Top