Паротитис - упала пљувачних (паротидних) жлезда (искусква, лечење и савети)

ППС. јбало те Панчево, седи кући и излечи се. Ја овде више о теби бринем него ти о себи...
хвала, већ сам кући :hahaha: јутрос сам дио у Др Суботића на контроли рекли су рана разаста добро видимо се на интервенцији 7. 5.
А све време тврде да нема трагова инфркције не само у Др Суботића већ и на ОРЛ одењењу КБЦ Драгиша Мишовић. већ други пут пије панклав ваљда би инфекција прошла и да је постајала
 
хвала, већ сам кући :hahaha: јутрос сам дио у Др Суботића на контроли рекли су рана разаста добро видимо се на интервенцији 7. 5.
А све време тврде да нема трагова инфркције не само у Др Суботића већ и на ОРЛ одењењу КБЦ Драгиша Мишовић. већ други пут пије панклав ваљда би инфекција прошла и да је постајала

Нзм, брт, једна моја рођака имала је проблем са кандидом и то је трајало месецима, ако не и дуже. Ужас колико се напатила. Није ни мало наивно.

ПС. да ниси нешто језиком тражио па...

.
 
а ма знам шта циљаш, не, ово је до умљака, потом жлезде и пљуачног канала

Моја порука је да не смеш ништа да занемариш.

Има ту брдо ствари које се не показују очигледно, на површини, а праве невероватну штету.

Као управа Партизана.

.
 

Back
Top