Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 17.944
хвала, већ сам кућиППС. јбало те Панчево, седи кући и излечи се. Ја овде више о теби бринем него ти о себи...
јутрос сам дио у Др Суботића на контроли рекли су рана разаста добро видимо се на интервенцији 7. 5.А све време тврде да нема трагова инфркције не само у Др Суботића већ и на ОРЛ одењењу КБЦ Драгиша Мишовић. већ други пут пије панклав ваљда би инфекција прошла и да је постајала