cornflakes
Elita
- Poruka
- 16.310
био сам, прво у Др Суботића снимао ортопан они рекли да је са зубима све ок а потом и код свог зубара који је потврдио да није до зуба али ми је и рекао да је вероватно ово што се испоставило да јесте и да идем да преглед на Максилофацијалну клинику у Др Суботића 4 где су потврдили његове сумље, преписали антибиотик итд, даље све знаш,како је текло....
Знам.
Они те тамо испипају испод језика, по вилици и испод према врату и то је то.
Не кажем да нису у праву, али ако потраје потражио бих озбиљно мишљење других, на основу снимака, како сам описао.
Ај, буди упоран и немој да запостављаш.
Може да испадне озбиљан проблем, како сам већ писао.
.
ако ће да ме убије једно швапско пиво нек' ме убије