PARODIJA NA SPANSKE SERIJE...

Alexandra9:
TRALALALA LALAL NANANA UUUUUUUU AAAAUUU!!!!!!
Por tu amor,
yo boi morire,
por tu amore,
JA PISAM UZ VETAR...

...dok su FSK, Pedro i El Tortilja(sada Rosalinda) bili u Arabiji... puno se toga izdesavalo(kao i uvek)...

Naime Halima i Lolita su se razvele jer se Halima skontala sa doktorom kome je ivek dosadno- doktorom Tinuniti. Sa njima je nastavio ziveti El Meksikanac.

Ali ni Lolita nije prosla tako lose,..., ona i Kurapajder(najstariji od tri brata batlera)su poceli ziveti zajedno nakon njegove operacije promene pola... Promenio je ime, i sada se zove Kurapajderina... Usvojili su dete (ne moram objasnjavati zasto)i nazvali ga El Parmezan...

Adolfo se ozenio po treci put, sada sa Ljovisnom i prihvatio njenog El Nindzu. El Nindza se iznenada razboljeva i mora da ide gde... GDE?- kod lekara..., kod kog lekara?....., pa naravno kod Tinunitija...
Doktoru je bilo dosadno pa mu je umesto pilula za upalu sinusa dao nekoliko eksera. Popio je jednu tableticu i pomislio da moze da leti. Stao je na prozor i ...I beliwe I can fly, I beliwe I can touch the sky... IIIIIIIII nastavljamo seriju posle najvaznijih vesti... ,,Imamo dva predsednika u Hagu, a ovde ni jednog. Gradjani izadjite na izbore!!!...''
Lalalalaa
... gde smo stali?, ... a da skocio je kroz prozor i nije dotakao nebo, ali zemlju vec jeste. Matrix usporen snimak: naginje se, pada, pada i padne na Rosalindu koja je ispod te zgrade prolazila...

Ne, ne brinite, nisu poginuli jer je on skocio sa prizemlja, naduvani gari...

Sta se dalje desilo, saznacete u sledecoj epizodi serije: ,,ZA TVOJU LJUBAV JA PISAM UZ VETAR''...

,,Ja nisam luda, talas,..., cini cuda''...

Steta sto je Pedro umro!
 
...svi su mislili da je Pedro poginuo, ali cudne stvari su se desavale u kanalizaciji tih dana...

Kada se Pedro osvestio od pada, primetio je da se oko njega nalazi neka fluorescenta tecnost, a kad je pogledao u svoje sake imao je sta da vidi...

BUAHAHAHAHA, IHIHIIIIHHHHII... program nastavljamo posle reklama..., ,,halo, aaa, sta, ko je, h h halo, daaa, MMS kombinacija svih komunikacija- telekom srbija...''...

... pogledao je u svoje ruke i one su bile prekrivene gustom dlakom(imao je on i ranije dlakave ruke, ali ovo!!!), on je postao mutant!!!
... ma ne, ne nindza kornjaca, nego polucovek, polu majmun, VAUUUU, koji dasa...

Policija je bila zacunjena naglim smanjnjem beskucnika na ulicama, sta se sa njima desilo, saznacete u novoj epizodi... :P
 
Pedro shvata da je mutant i pronalazi svojeg kolegu koji je tu upao pre nekih mesec dana.Bojeci se da tako izadju u javnost,dogovaraju se da jos malo pricekaju.Nasoj seljancici se prividja Pedro obucen u krzno!Shvata da je on zivi i krece u potragu za njim,medjutim kada je hodala gradom nije videla otvoren saht i ona upada u taj isti u koji je upao i sam Pedro!Na nju nailaze Pedro i njegov kolega i odnose je u svoju tajnu prostoriju.Pedro zabrinut za nasu seljancicu odnosi je u bolnicu sa kolegom.Tamo se nekom silom nasao onaj doktor kome je dosadno i videvsi ih pada u nesvest,zbog smrada koji su uneli u bolnicu.Budi se i tera ove napolje,sam ostaje u sobi sa fsk.Posto mu je,kao i obicno veoma dosadno,on uzima neki lek i stavlja joj u usta a zatim joj u kozu ubrizgava neki otrov,ne shvatajuci sta cini,posto je takav kakav je! "A za Nikolu zmaj...Vau leti...!"Dok se on zeza sa zivotom jedne veoma vazne osobe na drugoj strani sveta Adolfo srece jednu devojku,koja mu se na prvi pogled svidi i odvodi je u obliznji hotel.Posle radnje on se seca fsk i place jer je jos uvek voli.Odlazi kuci a tamo ga ceka njegom maleni sincic,koji je porastao i u ruci drzi pistolj,i nagovara ga da mu kupi novi bmw,posto ovaj ne shvata ozbiljnost situacije,ovaj mali puca i...
STA CE SE DOGODITI U SLEDECOJ EPIZODI POR TU AMOR JA PISAM UZ VETAR???Procitajte vec danas kada neko dobije inspiraciju!!!
 
Za to vreme,Pedro i njegov kolega skidaju krzno,pomocu brijaca,a fsk i dalje nepomicno lezi u bolnici...U njenu sobu ulazi novi lik-zgodni,sarmantni,prelepi medicinski tehnicar.Nasa seljancica se kao okupana svetlosti budi i prvo sto vidi jeste njegova divna glava.Zaljubljuje se u njega.A i on u nju.I doktor naravno iskoristi priliku i poljubi je bas u onom trenutku kada je u sobu usao Pedro.On se razbesneo i skocio na doktora(ili med.teh.)i izgrebe ga...Za to vreme FSK vristi!!!U sobu ulece doktor kome je dosadno i razdvaja ih cisto da se ne bi dosadjivao!!!Sa druge strane Adolfo kupuje BMW malom sincicu...Ovaj radostan odlazi da se igra sa njima u sobu ulazin ljovisna,i pocne strasno da ga ljubi...
 
Natashica:
Za to vreme,Pedro i njegov kolega skidaju krzno,pomocu brijaca,a fsk i dalje nepomicno lezi u bolnici...U njenu sobu ulazi novi lik-zgodni,sarmantni,prelepi medicinski tehnicar.Nasa seljancica se kao okupana svetlosti budi i prvo sto vidi jeste njegova divna glava.Zaljubljuje se u njega.A i on u nju.I doktor naravno iskoristi priliku i poljubi je bas u onom trenutku kada je u sobu usao Pedro.On se razbesneo i skocio na doktora(ili med.teh.)i izgrebe ga...Za to vreme FSK vristi!!!U sobu ulece doktor kome je dosadno i razdvaja ih cisto da se ne bi dosadjivao!!!Sa druge strane Adolfo kupuje BMW malom sincicu...Ovaj radostan odlazi da se igra sa njima u sobu ulazin ljovisna,i pocne strasno da ga ljubi...

Da bilo je to burno vece kada je Ljovisna ostala kuci da cuva detence dok je Adolfo otisao na vazan poslovni sastanak. Ali u medjuvremenu dogodilo se nesto strasno neko je ubio sluzavkinju u toj kuci.
Policija je okupirala kuci i ispostavilo se da ju je neko ubio pistoljem. Na pistolju je bilo otiska prstiju Pedra... a sta se dalje desilo saznacete u sledecoj epizodi....
 
xenia:
Natashica:
Za to vreme,Pedro i njegov kolega skidaju krzno,pomocu brijaca,a fsk i dalje nepomicno lezi u bolnici...U njenu sobu ulazi novi lik-zgodni,sarmantni,prelepi medicinski tehnicar.Nasa seljancica se kao okupana svetlosti budi i prvo sto vidi jeste njegova divna glava.Zaljubljuje se u njega.A i on u nju.I doktor naravno iskoristi priliku i poljubi je bas u onom trenutku kada je u sobu usao Pedro.On se razbesneo i skocio na doktora(ili med.teh.)i izgrebe ga...Za to vreme FSK vristi!!!U sobu ulece doktor kome je dosadno i razdvaja ih cisto da se ne bi dosadjivao!!!Sa druge strane Adolfo kupuje BMW malom sincicu...Ovaj radostan odlazi da se igra sa njima u sobu ulazin ljovisna,i pocne strasno da ga ljubi...

Da bilo je to burno vece kada je Ljovisna ostala kuci da cuva detence dok je Adolfo otisao na vazan poslovni sastanak. Ali u medjuvremenu dogodilo se nesto strasno neko je ubio sluzavkinju u toj kuci.
Policija je okupirala kuci i ispostavilo se da ju je neko ubio pistoljem. Na pistolju je bilo otiska prstiju Pedra... a sta se dalje desilo saznacete u sledecoj epizodi....

AL SE OVDE SVASTA IZDESAVALO...
:shock: :roll: :? 8)
:cry: :cry: :cry:
 
Dakle...
Por tu amor, AJI!!!AJA JAI!!!
Ja pisam uz vetar... :arrow:

Dakle, seljancica lezi u bolnici, i priseca se svih divnih trenutaka, provedenih sa Adolfom...Pedro i ovaj tehnicar leze u sobi do Fluoresantine, (naravno u istoj bolnici i kod istog lekara), i doktor (posto mu je dosadno) stavlja ih obojicu u istu sobu... :? Oni tu urlaju jedno na drugo i odjednom se otvaraju vrata, cuju se zvukovi iz horor filmova, tehnicar(medicinski) prebledi, crne rukavice ga guse jastukom, a on bezuspesno vice..."Milena, ali u Firenci si, pa sta onda...malo kafica, malo...I MIRIS I UKUS"...on, vice, doziva pomoc i nakon reklama, ali bezuspesno...OSTAJEMO BEZ JEDNOG LIKA U TV SERIJI... :( :cry: :D
U sledecoj sceni vidimo Ljovisnu, kako histerise po kuci zajedno sa EL Nindzom i EL Meksikancem(kog je usvojila od Halime), dakle histerise, jer se plasi da je ubica jos uvek u kuci(ubijena je sluskinja iz jedne od prethodnih epizoda)...ona pada u nesest, u pomoc joj dolazi Adolfo, deca placu(hm, jos su deca?), dolazi Rosalinda i ovi svi zaprepasceni njenom lepotom, skoro zaboravljaju na Ljovisnu, koja se u medjuvremenu osvestila.Rosalinda trazi svoju majku, i svi zajedno odlaze u bolnicu, tj. kliniku doktora kom je dosadno...

:roll: :roll: :roll: :arrow: -pisite...
 
absonic:
Alexandra9:
JOXY:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :)
Absonic,moram da ti kazem,ti si lud covek! Haha. Toliko si lud da znam da bi sigurno i snimio ovu seriju kad bi ti se ukazala prilika!
E ljudi duhoviti ste,nema sta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa i ja bi snimila seriju da mogu. Ova parodija bi sigurno bila gledana...

Pa naravno da bi,ljudi bi crkavali od smeha.....
A zbog cega sam ja lud?

A čekaj,šta vas to sprečava?
Što se tiče postave,evo može glavni glumac da bude na primer Neven(on mi je prvi pao na pamet),a glumica na primer,na primer britgirl,onda zla polusestra mortishaa...Ne znam više ni koji su vam likovi.
Karić može da finansira scenario,on je glup čovek pa ćemo ga lako ubediti.Snimanje može da se obavi u nekom seocetu-to ćemo lako! I šta vam još treba?
 
Anonymous:
absonic:
Alexandra9:
JOXY:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :)
Absonic,moram da ti kazem,ti si lud covek! Haha. Toliko si lud da znam da bi sigurno i snimio ovu seriju kad bi ti se ukazala prilika!
E ljudi duhoviti ste,nema sta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa i ja bi snimila seriju da mogu. Ova parodija bi sigurno bila gledana...

Pa naravno da bi,ljudi bi crkavali od smeha.....
A zbog cega sam ja lud?

A čekaj,šta vas to sprečava?
Što se tiče postave,evo može glavni glumac da bude na primer Neven(on mi je prvi pao na pamet),a glumica na primer,na primer britgirl,onda zla polusestra mortishaa...Ne znam više ni koji su vam likovi.
Karić može da finansira scenario,on je glup čovek pa ćemo ga lako ubediti.Snimanje može da se obavi u nekom seocetu-to ćemo lako! I šta vam još treba?

E,a onu drogu koju ste spominjali mogli bi da obeybede,malo Dulence Mihajlovic,a malo Čedica Jovanovic.
 
Anonymous:
absonic:
Alexandra9:
JOXY:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :)
Absonic,moram da ti kazem,ti si lud covek! Haha. Toliko si lud da znam da bi sigurno i snimio ovu seriju kad bi ti se ukazala prilika!
E ljudi duhoviti ste,nema sta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa i ja bi snimila seriju da mogu. Ova parodija bi sigurno bila gledana...

Pa naravno da bi,ljudi bi crkavali od smeha.....
A zbog cega sam ja lud?

A čekaj,šta vas to sprečava?
Što se tiče postave,evo može glavni glumac da bude na primer Neven(on mi je prvi pao na pamet),a glumica na primer,na primer britgirl,onda zla polusestra mortishaa...Ne znam više ni koji su vam likovi.
Karić može da finansira scenario,on je glup čovek pa ćemo ga lako ubediti.Snimanje može da se obavi u nekom seocetu-to ćemo lako! I šta vam još treba?
VAU,ja da budem zvezda!
Mislim,ovo je 100 put bolje od svih spanskih serija koje se bespomucno vrte!
 
neven:
ne necu da budem adolfo ili zloca ili nista :(
mogo bi da budem doktor kome je dosadno :lol:
a sad ko ce da se obrati cika bogoljubu
?

E,pa ne bi bio zloca,zar ne znas da je glavni glumac uvek Baja u kojeg su sve zaljubljene.Ali,ako neces,dacemo tu ulogu nekom drugom...
Ne znam za Bogoljuba,ako ima neka ili neki srednjoskolac da ide sa jednom od D`n`D u razred ili istu skolu,pa da nekako,a? Ili ako poznaje neko Karleusu,to je jos bolja varijanta.
 
Bio bi blam za ovakvu seriju da se prikazuje na BK ili Pink- u. Ja bi se slozila da se prikazuje na nekoj nezavisnoj televiziji, kao sto je B92... U NS- u ima dobrih televizija kao sto su Apolo, Jesenjin, Panonija, Kanal 9, ali mislim da se one ne vide u BG- u i juznije...
 
Anonymous:
absonic:
Alexandra9:
JOXY:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :)
Absonic,moram da ti kazem,ti si lud covek! Haha. Toliko si lud da znam da bi sigurno i snimio ovu seriju kad bi ti se ukazala prilika!
E ljudi duhoviti ste,nema sta. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa i ja bi snimila seriju da mogu. Ova parodija bi sigurno bila gledana...

Pa naravno da bi,ljudi bi crkavali od smeha.....
A zbog cega sam ja lud?

A čekaj,šta vas to sprečava?
Što se tiče postave,evo može glavni glumac da bude na primer Neven(on mi je prvi pao na pamet),a glumica na primer,na primer britgirl,onda zla polusestra mortishaa...Ne znam više ni koji su vam likovi.
Karić može da finansira scenario,on je glup čovek pa ćemo ga lako ubediti.Snimanje može da se obavi u nekom seocetu-to ćemo lako! I šta vam još treba?
c c c.. ovo je bilo dobro.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pa da.. bas lici na mene :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
 

Back
Top