fidelcastro011
Veoma poznat
- Poruka
- 12.681
Vec imamo u Beogradu jedan park prijateljstva, koji je pravi ukras naseg grada, ali mislim da bi trebalo razmotriti ideju o sadnji jos jednog parka, i to Srpsko-ruskog prijateljstva. Ruski narod to sigurno zasluzuje. kada nas Vladimir Putin poseti prvom sledecom prilikom, bilo bi dobro da ga neko od nasih zvanicnika upozna sa tom idejom.
Sta mislite?
Sta mislite?
