Park prijateljstva sa Rusijom

Da li ste za sadnju parka Srpsko-ruskog prijateljstva?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .

fidelcastro011

Veoma poznat
Poruka
12.681
Vec imamo u Beogradu jedan park prijateljstva, koji je pravi ukras naseg grada, ali mislim da bi trebalo razmotriti ideju o sadnji jos jednog parka, i to Srpsko-ruskog prijateljstva. Ruski narod to sigurno zasluzuje. kada nas Vladimir Putin poseti prvom sledecom prilikom, bilo bi dobro da ga neko od nasih zvanicnika upozna sa tom idejom.

Sta mislite?:per:
 
Ufodrom.
1.1268398948.ufo-landing-site.jpg

Da makar u nečem budemo avangarda.Tu leže novci i budućnost.
 

Back
Top