Paravani

Lilava

Aktivan član
Poruka
1.270
Evo jednog interesantnog detalja u zivotnom prostoru.
Sem sto mogu biti dekorativni mogu imati i upotrebnu funkciju.
Nazalost, nisam imala prilike da ih vidim u domacim radnjama. A vi?
A da videla sam par komada u kineskoj radnji.
A ovde ima zaista lepih i interesantnih.
Uzivajte i doprinesite.

172870677_43621353b9_o.jpg

gost 114587

Elita
Poruka
23.662
odlicna tema.
paravani su inace u evropu stigli sa dalekog istoka, a poticu iz kine. u japanu su naisli na siru upotrebu.
nazalost kod nas, jos iz doba soc-kom izgubila se potraznja za ovim fenomenalnim komadima. ja ih isto retko vidjam...
images

gost 114587

Elita
Poruka
23.662
odlicni su za male prostore gde su potrebne dve celine, na primer da sakrijete neki radni kutak u dnevnom boravku...
za te manje prostore preporucujem neke mirnijih boja i dizajna, jer sarenilo moze jos vise da ugusi prostor. na primer nesto ovako :

images

images

images

gost 167296

Iskusan
Poruka
5.962
odlicni su za male prostore gde su potrebne dve celine, na primer da sakrijete neki radni kutak u dnevnom boravku...
za te manje prostore preporucujem neke mirnijih boja i dizajna, jer sarenilo moze jos vise da ugusi prostor. na primer nesto ovako :

images

images

images

Autenticni na svoj nacin a u isto vreme originalni i prakticni. Sva tri su mi lepa, sad koji bi izabrala kada bi jednog dana birala, zavisi od ostatka namestaja, boje zidova, boje stolarije itd..

reingess

Primećen član
Poruka
553

images

images

images

Da li iko ima ideju postoji li kod nas firma ili majstor koji bi mogao da napravi nesto ovako? Zanima me ne ovakav "portabl" paravan, nego fiksirani, od plafona do poda, koji bi bio pokretan po principu kliznih vrata.

majdusak

Početnik
Poruka
4
Paravane kao sto je na postu br.5 slika br.2 koju je poslala Lilava videla sam u Indija shop-u u ulici Marsala Tolbuhina (nekad se tako zvala - ulica kojom idu trole od slavije ka crvenom krstu), Shop se nalazi na 200m od Slavije sa desne strane. Paravan ima 4 krila radjen je u duborezu i cena jednog krila cini mi se pre par meseci je bila 4.000din.

Lilava

Aktivan član
Poruka
1.270
Paravane kao sto je na postu br.5 slika br.2 koju je poslala Lilava videla sam u Indija shop-u u ulici Marsala Tolbuhina (nekad se tako zvala - ulica kojom idu trole od slavije ka crvenom krstu), Shop se nalazi na 200m od Slavije sa desne strane. Paravan ima 4 krila radjen je u duborezu i cena jednog krila cini mi se pre par meseci je bila 4.000din.

To bas i nije model o kome ja mastam, no dobro je da ih ipak ima.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.