Quantcast

paralela

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.893

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.369
zamislite da u rl radite&pričate sve ovo što radite&pišete ovde, na šta bi to ličilo?
ono kad npr forumaš traži da mu se pošalje slika sisa na pp ili kad ničim izazvan pošalje nekoj forumašici sliku kite na pp ili kad neko daje reputacije kao da su mu s neba pale ili kad pričate random ljudima kako imate veliku kitu ili kako biste se ubili ako bi se osoba u koju ste zaljubljeni kresnula sa nekim drugim ili kad nekome date onu reputaciju sa onim odvratnim iskeženim smajlijem ili kad nekome kažete da je gej samo zato što voli anal ili kad mladim naraštajima pričate kako se puši i/ili liže i td i sl..
toliko mnogo situacija ima, pa eto zapitajte se sad da li biste to isto radili u rl i kako bi to izgledalo, a onda vaše misli podelite sa nama.. :heart:
Ja kakav sam tu takav sam i u rl. Ljudi me zbog toga neki ne vole neki mi se smeju, neki me cene, ima svega. Jedino sto bi vise torbao da vise glumim, ali ja nemam malu kitu

petunija_love

Poznat
Poruka
9.136
zamislite da u rl radite&pričate sve ovo što radite&pišete ovde, na šta bi to ličilo?
ono kad npr forumaš traži da mu se pošalje slika sisa na pp ili kad ničim izazvan pošalje nekoj forumašici sliku kite na pp ili kad neko daje reputacije kao da su mu s neba pale ili kad pričate random ljudima kako imate veliku kitu ili kako biste se ubili ako bi se osoba u koju ste zaljubljeni kresnula sa nekim drugim ili kad nekome date onu reputaciju sa onim odvratnim iskeženim smajlijem ili kad nekome kažete da je gej samo zato što voli anal ili kad mladim naraštajima pričate kako se puši i/ili liže i td i sl..
toliko mnogo situacija ima, pa eto zapitajte se sad da li biste to isto radili u rl i kako bi to izgledalo, a onda vaše misli podelite sa nama.. :heart:
u rl se ponašam i pričam kao i ovde, mada eto nikome nisam tražila fotke intimnih delova, ta vrsta debilane me ne zanima, to zanima drkoše kojima je to čitav svet-neki forum.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
139.181
ja obično što radim to i pišem, što pišem da radim zaista i radim, a ništa specijalno ne radim, ništa skandalozno, opasno, ne znam ni ja kako dobro ili loše ne radim da ne bi mogao ovde da napišem...
znači jedna razumeš dosada pregolema, čamotinja

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
185.444
nije prevaziđeno, mada očekujem lagano ekspanziju video snimaka kite što bi moglo slike da potisne u drugi plan..
Ne verujem da si gledala Albume a ni drugi u svoje vreme dok ih nismo skinuli..ja jesam po sluzbenoj duznosti ..
eee paaa tamo ste mogli da vidite kite, sise i doopeta home made..:lol:

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.425
Ne verujem da si gledala Albume a ni drugi u svoje vreme dok ih nismo skinuli..ja jesam po sluzbenoj duznosti ..
eee paaa tamo ste mogli da vidite kite, sise i doopeta home made..:lol:
ma to je bezveze skroz, nema onu čar kao kad ti neko ničim izazvan pošalje kitu na pp.. faktor iznenađenja je tu jako bitan..

kalisto.

Iskusan
Poruka
6.082
i to nero keks njega se samo sećam
sad da l je njegov ili tuđi sa neta ne znam
na jednoj kurrac na drugoj jjebe zguza
i to drug jednom bio sa mnom otvorio reputaciju phahah