Parada ponosa

LGBTQ+ čini vrlo mali deo populacije, čak ispod 10%, ako je verovati internetu. Ovakvim paradama valjda žele skrenuti pažnju na to da i oni postoje i pokazati kako se ne stide onoga što jesu. Bojim se samo da heteroseksualna većina od koje žele biti prihvaćeni mahom ostaje ravnodušna prema tome ili doživljava takva nastojanja kao gnjavažu i smaranje, u stilu: "Baš me briga za nečiji seksualni život!".
 
Niko im nebrani da budu to sto jesu.

Мислим да им бог брани и да они са њим имају највећи проблем, а мисле да ће бити у бољој позицији ако га, или негирају, или обезбеде подршку свих осталих када буде требало да се изађе преда њ.
 
Oni iznose da su ugroženi u društvu.

Вероватно јесу угрожени, ако хоће да пропагирају своје сексуалне инклинације јавно.

Не сметају ови што имају секс са луткама, али ако почну да шетају надуване лутке обучене у секси комплетиће по граду, да седе са њима кафићима и да се љубе са њима по биоскопима, разумео бих да се људи буне ако полиција не ограничава такво понашање.
 
Вероватно јесу угрожени, ако хоће да пропагирају своје сексуалне инклинације јавно.

Не сметају ови што имају секс са луткама, али ако почну да шетају надуване лутке обучене у секси комплетиће по граду, да седе са њима кафићима и да се љубе са њима по биоскопима, разумео бих да се људи буне ако полиција не ограничава такво понашање.
Ne znam koju si ti paradu gledao ali ovo nije to. Realno neka prava su im ugrožena.
 
Ne znam koju si ti paradu gledao ali ovo nije to. Realno neka prava su im ugrožena.

За све људе важе иста правила. Нико нема права да угрожава друге неким својим девијантним сексуалним идејама.
Како би било да ја понесем силиконску лутку осликану у 16-годишњег корејанског момка и да се љубим са њом на Калемегдану?
 
За све људе важе иста правила. Нико нема права да угрожава друге неким својим девијантним сексуалним идејама.
Како би било да ја понесем силиконску лутку осликану у 16-годишњег корејанског момка и да се љубим са њом на Калемегдану?
Ni oni to ne rade. Obični ljudi i žene...članovi lgbt populacije šetaju čak se ne drže za ruke. Šta je tu devijantno?
 
Нисам чуо да се популација буни против обичних људи који се шетају
Vidiš, treba malo da se informišete prije širenja mržnje. Ja se lično bunim što je zatvoren centar grada zbog sigurnosnih razloga, plaše se da tako tvoji istomišljenici ne napadnu koga. Isto bih bila protiv i da je u pitanju šetnja maturanata ako me to sprečava u obavljanju mojih obaveza.
 

Back
Top