par pitanja za intelektualne "demokrate"

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
1-ako je po ustavu da su KOSMET i VOJVODINA autonomne pokrajne,zasto politicke stranke,kao sto su LDP i LSV,koji otvoreno zagovaraju secesiju,postoje?
2-ako po zakonu nisu dozvoljeni marsevi peeedera,odnosno fegeeta,odnosno bolesnika,zasto vlast dozvoljava mars?
3-da li ste vi stvarno slepi,gluvi,ludi,retardirani,bolesni,idiJoti,krete ni,maloumnici,da ne vidite sta je u stvari "demokratija"
postoje 3 faze demokratizovanja:
prva-krece se promene garniture vlasti u drzavi radi sprovodjenja ciljeva...(5.10.2000.)
druga-pokrecu se pitanja,kojim zele da se drzava,odnosno objekt napada,ponasa na nacin na koji im odgovara(Kosmet ode,vojsku ukinuli,opremu unistili,preduzeca pozatvarali itd...)
trece-upucivanje konkretnih zahteva za donosenje medjunarodno priznatih dokumenata(da priznamo Kosmet,da dozvolimo GMO itd)
ljudi...ja znam da u Srbiji ima maloumnika,ali kad biste samo procitali par knjiga,popricali sa par osoba,obisli mesta koja predstavljaju "demokratiju",videli biste kakvo je to zlo u stvari...
4-ugrozavanje teritorijalnog integriteta i suvereniteta mora da se brani svim raspolozivim sredstvima(diplomatski,vojno itd...) sta radi vlada za trenutno ugrozavanje bezbednosti nase zemelje?
5-da li je vama opravdano poslati u Hag generale koji su ucestvovali u odbrani Srbije '99?da li shvatate sledece...da nije bilo njih,vi,odnosno mi,bi bili sada pod direktnom upravom(msm i sad smo,samo nezvanicno) NATO snaga i Zapada?Da li mislite da je Mladic stvarno sposoban za DIREKTNO ubijanje 7000 ljudi?
6-da li shvatate da je general Pavkovic imao prosecnu ocenu 10.0 na akademiji,i vi ste MALOUMNICI njega poslali u Hag?
7-da li znate kako se sad oseca porodica pokojnog pukovnika Milenka Pavlovica,koji se zrtvovao i ostavio sve za Srbiju,a vi to rasprodajtete kao da je vase?
8-za kraj ide Milosevicev govor...i ako vam sta znaci..."...oni ne napadaju Srbiju zbog Milosevica,nego Milosevica zbog Srbije..."
ako ste imalo inteligentni,shvaticete poruku i izvucicete pouku...
SRBI,preci,heroji,branioci otadzbine,dedovi,preci,oprostite nam,nismo znali sta cinimo!
 
1-ako je po ustavu da su KOSMET i VOJVODINA autonomne pokrajne,zasto politicke stranke,kao sto su LDP i LSV,koji otvoreno zagovaraju secesiju,postoje?
... i prave jednaku stetu kao i DSS koji bi da ukine svaku autonomiju i da ostanu samo opstine i centrala u Beogradu... Ta 'centala'... primanja mita i korupcije nas tako kosta da to ne moze ni da se izracuna. Zato je bar nekakva autonomija delovanja (na unutrasnjim pitanjima) i vise nego pozeljna.
2-ako po zakonu nisu dozvoljeni marsevi peeedera,odnosno fegeeta,odnosno bolesnika,zasto vlast dozvoljava mars?
Ni ja ne podrzavam. Ali praviti od toga toliku temu... Pa da su mirno prosli to bi sutradan bilo zaboravljeno... Ali ne... Ovi divljaci i huligani raznih vrsta nam ne daju da zaboravimo na paradere...

3-da li ste vi stvarno slepi,gluvi,ludi,retardirani,bolesni,idiJoti,krete ni,maloumnici,da ne vidite sta je u stvari "demokratija"
postoje 3 faze demokratizovanja:
prva-krece se promene garniture vlasti u drzavi radi sprovodjenja ciljeva...(5.10.2000.)
druga-pokrecu se pitanja,kojim zele da se drzava,odnosno objekt napada,ponasa na nacin na koji im odgovara(Kosmet ode,vojsku ukinuli,opremu unistili,preduzeca pozatvarali itd...)
trece-upucivanje konkretnih zahteva za donosenje medjunarodno priznatih dokumenata(da priznamo Kosmet,da dozvolimo GMO itd)
ljudi...ja znam da u Srbiji ima maloumnika,ali kad biste samo procitali par knjiga,popricali sa par osoba,obisli mesta koja predstavljaju "demokratiju",videli biste kakvo je to zlo u stvari...
Demokratija je proces u kojem vecina odlucuje. Uglavnom ona 51%, ponekad i 2/3. Moral tu nigde nije u jednacini. I greska je sto neki naivno stavljaju demokratiju i moral u istu recenicu.

4-ugrozavanje teritorijalnog integriteta i suvereniteta mora da se brani svim raspolozivim sredstvima(diplomatski,vojno itd...) sta radi vlada za trenutno ugrozavanje bezbednosti nase zemelje?
Ovaj sadasnji 'integritet' bez KiM je potpisao Milosevic. Nije DS. Cak nisu bili ni u skupstini tada. SPO je bio i podrzao je potpis. SRS je bio protiv... dali su neke kao ostavke - i ostali na vlasti.

5-da li je vama opravdano poslati u Hag generale koji su ucestvovali u odbrani Srbije '99?da li shvatate sledece...da nije bilo njih,vi,odnosno mi,bi bili sada pod direktnom upravom(msm i sad smo,samo nezvanicno) NATO snaga i Zapada?Da li mislite da je Mladic stvarno sposoban za DIREKTNO ubijanje 7000 ljudi?
Ne moraju u Hag... Nekada davno su neuspesne vojskovodje bile pogubljene, a u novija vremena samo smenjene. Mi ovde drzimo sasicu gubitnika - kao da su nesto znacajno.
Cik da neko navede srpskog generala koji je u zadnjih 60 godina dobio neki rat?!?

6-da li shvatate da je general Pavkovic imao prosecnu ocenu 10.0 na akademiji,i vi ste MALOUMNICI njega poslali u Hag?
A mozda je taj ceo sistem bio - varka? JNA je slovila za silu kojoj nema ravne sem NATO i SSSR... i raspala se kao da je od peska.
Mozda je taj ceo sistem bio pogresan? Da nismo mi mozda imali sjajne teoreticare... i jadne prakticare?

7-da li znate kako se sad oseca porodica pokojnog pukovnika Milenka Pavlovica,koji se zrtvovao i ostavio sve za Srbiju,a vi to rasprodajtete kao da je vase?
To je jedan... a sta su radili ostali?

8-za kraj ide Milosevicev govor...i ako vam sta znaci..."...oni ne napadaju Srbiju zbog Milosevica,nego Milosevica zbog Srbije..."
ako ste imalo inteligentni,shvaticete poruku i izvucicete pouku...
SRBI,preci,heroji,branioci otadzbine,dedovi,preci,oprostite nam,nismo znali sta cinimo!

Ma da... mnooooogo smo bili vredni - ali rezultati ne mogu ni mikroskopom da se nadju...
Milosevic je dosao na vlast u SFRJ... skinut je sa vlasti u propaloj zajednici Srbije i Crne gore, koja je KiM prepustila drugome... Uspeh?
Mozda neko povlacenje vojske zove... pobeda ?!?!?!?

Tzv. Srbin... taj neki Milosevic, je poreklom iz CG, a okolinu je oslovljavao sa drugovi i drugarice. Nesto se ne secam da to ima bilo kakve veze sa tradicijom Srba.
 
... i prave jednaku stetu kao i DSS koji bi da ukine svaku autonomiju i da ostanu samo opstine i centrala u Beogradu... Ta 'centala'... primanja mita i korupcije nas tako kosta da to ne moze ni da se izracuna. Zato je bar nekakva autonomija delovanja (na unutrasnjim pitanjima) i vise nego pozeljna.

Ni ja ne podrzavam. Ali praviti od toga toliku temu... Pa da su mirno prosli to bi sutradan bilo zaboravljeno... Ali ne... Ovi divljaci i huligani raznih vrsta nam ne daju da zaboravimo na paradere...


Demokratija je proces u kojem vecina odlucuje. Uglavnom ona 51%, ponekad i 2/3. Moral tu nigde nije u jednacini. I greska je sto neki naivno stavljaju demokratiju i moral u istu recenicu.


Ovaj sadasnji 'integritet' bez KiM je potpisao Milosevic. Nije DS. Cak nisu bili ni u skupstini tada. SPO je bio i podrzao je potpis. SRS je bio protiv... dali su neke kao ostavke - i ostali na vlasti.


Ne moraju u Hag... Nekada davno su neuspesne vojskovodje bile pogubljene, a u novija vremena samo smenjene. Mi ovde drzimo sasicu gubitnika - kao da su nesto znacajno.
Cik da neko navede srpskog generala koji je u zadnjih 60 godina dobio neki rat?!?


A mozda je taj ceo sistem bio - varka? JNA je slovila za silu kojoj nema ravne sem NATO i SSSR... i raspala se kao da je od peska.
Mozda je taj ceo sistem bio pogresan? Da nismo mi mozda imali sjajne teoreticare... i jadne prakticare?


To je jedan... a sta su radili ostali?



Ma da... mnooooogo smo bili vredni - ali rezultati ne mogu ni mikroskopom da se nadju...
Milosevic je dosao na vlast u SFRJ... skinut je sa vlasti u propaloj zajednici Srbije i Crne gore, koja je KiM prepustila drugome... Uspeh?
Mozda neko povlacenje vojske zove... pobeda ?!?!?!?

Tzv. Srbin... taj neki Milosevic, je poreklom iz CG, a okolinu je oslovljavao sa drugovi i drugarice. Nesto se ne secam da to ima bilo kakve veze sa tradicijom Srba.

Aha , dakle to su ti intelektualni iz DS.
E super su ti ovi odgovori , mladicu . Ako su svi takvi , sramota je ko nam ovde vlada .
 
nevezano za temu....mi druge i nemamo.

Imamo , al je nasa elita u dubokoj ilegali , a i da se oglasi ne bi je narod prepoznao od strahovite buke i pljuvacine od strene politikanata i bukaca. Nece da se petljaju , jer bi u ovakvoj kon staalaciji snaga bili vuceni po blatu. retko ko moze da se bori na tri fronta .
Bilo ko da se pojavi , bio bi smesta sasecen u korenu od strane mmedija , obzirom da u Srbiji nema ni jedan srpski medij. Zatim od strane politikanata iz pozicije i opozicije , podjednako . A bogaami i svi stranci redom bi ga sdrobili , u koliko ne bi iskljucivo sledio njihova uputstva .
Pretili bi samoizolacijom , redovima ispred pumpi i vizama . Ma ko zna cime sve ne . Al su tu stranci manji problem .
 
Imamo , al je nasa elita u dubokoj ilegali , a i da se oglasi ne bi je narod prepoznao od strahovite buke i pljuvacine od strene politikanata i bukaca. Nece da se petljaju , jer bi u ovakvoj kon staalaciji snaga bili vuceni po blatu. retko ko moze da se bori na tri fronta .
Bilo ko da se pojavi , bio bi smesta sasecen u korenu od strane mmedija , obzirom da u Srbiji nema ni jedan srpski medij. Zatim od strane politikanata iz pozicije i opozicije , podjednako . A bogaami i svi stranci redom bi ga sdrobili , u koliko ne bi iskljucivo sledio njihova uputstva .
Pretili bi samoizolacijom , redovima ispred pumpi i vizama . Ma ko zna cime sve ne . Al su tu stranci manji problem .

U pravu si stranci su mnogo manji problem nego ova domaca gouna, pored domacih zutih i njihovih satelita kao prijatelja Srbiji uopste nisu potrebni neprijatelji.
 
da odgovorim-dobili smo rat u Bosni
pukovnik Milenko Pavlovic nije jedini...potpukovnik Zivota Djuric i major Zoran Radosavljevic su jos 2 pilota....tu jos ima dece,pesadije,vozace oklopnih jedinica,pripadnika PVO snaga itd...neka im je laka crna zemlja!
Nisi mi odgovorio da li znas da je imao ocenu 10.0 a ne da komentarises organizacionu strukturu JNA...hvala...
postoji dokument u kome pise da posle Tita treba da uniste SFRJ,dovedu marionetu i naprave bazu u Jugoslaviji do '95 cini mi se...
dosao Milosevic,nije hteo da ih slusa,najvise sto je mogao u tom trenutku da uradi je da da Krajinu,ali da uzme RS,jer postoje audio snimci gde se kaze da ako Milosevic posalje vojsku u Krajinu,da ce Srbija biti bombardovana...da li biste vi rizikovali?Pa lako je biti general posle bitke...
Sto se tice Kosmeta,mi smo ga branili...opalili samar Amerikancima i NATO-u,ali dzaba da vam pricam,kad ne poznajete tematiku,niti ste videli neke stvari,tako da nema svrhe...ja vam kazem da smo im opalili samar,a vi se samo zapitajte da li bi neka JADNA (kako ste rekli-struktura od peska) VOJSKA uspela da obori preko 700 krstarecih raketa sa sistemom i tada starim 20 godina,da srusi ponos NATO-a,tj f117 i da obori jos dosta aviona,ali necemo u off topic...
Vidim da zivis u Vojvodini i da ti je parola da nisi krava muzara,ali sto se tice vodjenja drzave,nemas pojma!
Beograd nas kosta zato sto je najzaduzeniji grad,zato sto tu zive korumpirani politicari,jer imaju glasaca bla bla...
sto se tice autonomije to je jako losa stvar,jer ce se zavrsiti kao i sa Kosmetom...s tim,naravno,sto ce nas Srba biti 90% a manjina i izdajnika 10,pa cemo vas se lako resiti sa 3 karte za Holivud...
sto se tice gej parade,ti to podrzavas,jer je demokratski...ali:
SPC kaze da je bolest
USTAV kaze da je bolest
tako da nemamo na tu temu o cemu da pricamo...
drustveni poredak jedne drzave se rusi tako sto se rusi sve,a na kraju porodica,jer je porodica stub zivota...unistis porodicu i crkvu,unistio si sve...a ovi su na dobrom putu...
Demokratija...sto se tice toga,procitaj sta je Platon jos pre dooosta godina govorio...
TIMARHIJA>OLIGARHIJA>DEMOKRATIJA>TIRANIJA...
"...demokratiju usled njene bezidejnosti i konfliktnosti,uz pomoc naroda zamenjuje najgori vid vladavine-tiranija" ako si pametan,ovo ti je dosta...
ne mozes TI,snobe seljacki da pricas o generalima koji su 10 puta pametniji,stariji i iskusniji od tebe!
niti si bio na Kosmetu,niti si sluzio vojsku,a pricas mi o teoriji...ajde da te vidim u praxi?krene cela ceta OVK,a ti si kapetan i imas 5 vojnika u nekoj trosnoj kucici sa lakim naoruzanjem...sta ces da uradis?
 
Иницијатива за забрану ЕУ у Србији

ЕЦСД и СНП НАШИ 1389 ће Уставном суду Србије, у складу са моралном, законском и грађанском обавезом и правом пријављивања кривичних дела, а према одредбама Устава Републике Србије о процесу забрањивања противуставних организација, поднети два захтева која се тичу деловања међународне организације ЕУ на територији Републике Србије.
У питању су: Захтев за оцену уставности и Захтев за оцену законитости међународне организације „Европска Унија“ и њеног деловања на територији Републике Србије са приложеним доказима о противуставном деловању ове организације.

Канцеларија Европске комисије, односно, Делегација ЕУ у Србији, као извршни орган који, како је то званично дефинисано Статутом ЕУ, има за мисију да спроводи политику ЕУ у целини, после дужег низа година више не може деловати на територији Републике Србије, јер је политика ЕУ према питању Косова и Метохије коју Делегација ЕУ заступа и спроводи у Србији противна Уставу Републике Србије.

У последњој Резолуцији Европског Парламента од 19. јануара 2011. године, ЕУ својим деловањем подрива Уставни поредак Републике Србије, позива и јавно промовише тероризам и незаконито деловање према држави Србији.

ЕУ директно позива Србију и српске државне органе да одустану од „дијалога о статусу“ Косова и тиме прекрше Устав и своју уставну обавезу „заступања“ интереса Републике Србије на Косову и Метохији.

ЕУ српске институције на КиМ назива „паралелним структурама“, откривајући своје непоштовање принципа статусне неутралности, и „позива Србију“ да такве институције расформира, тј. онемогући и растури, користећи енглеску реч „dismantle“, односно, ЕУ позива државу Србију да урушава уставна права својих грађана, што је у супротности са Резолуцијом 1244, као и Уставом Републике Србије, и тиме је ЕУ постала и званично организација која по Уставу и законским одредбама Републике Србије мора кривично да одговара због противуставног деловања и подривања уставног поретка.

ЕЦСД и СНП НАШИ 1389 ће, на основу приложених доказа, захтевати пуну забрану Европске Уније на територији Републике Србије, што подразумева забрану сваког вида деловања, јавне промоције и истицање обележја противуставне организације против које се покрене процес забрањивања.

Информативна служба СНП НАШИ 1389
четвртак, 20 јануар 2011

stopeuserbia.png
 
1-ako je po ustavu da su KOSMET i VOJVODINA autonomne pokrajne,zasto politicke stranke,kao sto su LDP i LSV,koji otvoreno zagovaraju secesiju,postoje?
2-ako po zakonu nisu dozvoljeni marsevi peeedera,odnosno fegeeta,odnosno bolesnika,zasto vlast dozvoljava mars?
3-da li ste vi stvarno slepi,gluvi,ludi,retardirani,bolesni,idiJoti,krete ni,maloumnici,da ne vidite sta je u stvari "demokratija"
postoje 3 faze demokratizovanja:
prva-krece se promene garniture vlasti u drzavi radi sprovodjenja ciljeva...(5.10.2000.)
druga-pokrecu se pitanja,kojim zele da se drzava,odnosno objekt napada,ponasa na nacin na koji im odgovara(Kosmet ode,vojsku ukinuli,opremu unistili,preduzeca pozatvarali itd...)
trece-upucivanje konkretnih zahteva za donosenje medjunarodno priznatih dokumenata(da priznamo Kosmet,da dozvolimo GMO itd)
ljudi...ja znam da u Srbiji ima maloumnika,ali kad biste samo procitali par knjiga,popricali sa par osoba,obisli mesta koja predstavljaju "demokratiju",videli biste kakvo je to zlo u stvari...
4-ugrozavanje teritorijalnog integriteta i suvereniteta mora da se brani svim raspolozivim sredstvima(diplomatski,vojno itd...) sta radi vlada za trenutno ugrozavanje bezbednosti nase zemelje?
5-da li je vama opravdano poslati u Hag generale koji su ucestvovali u odbrani Srbije '99?da li shvatate sledece...da nije bilo njih,vi,odnosno mi,bi bili sada pod direktnom upravom(msm i sad smo,samo nezvanicno) NATO snaga i Zapada?Da li mislite da je Mladic stvarno sposoban za DIREKTNO ubijanje 7000 ljudi?
6-da li shvatate da je general Pavkovic imao prosecnu ocenu 10.0 na akademiji,i vi ste MALOUMNICI njega poslali u Hag?
7-da li znate kako se sad oseca porodica pokojnog pukovnika Milenka Pavlovica,koji se zrtvovao i ostavio sve za Srbiju,a vi to rasprodajtete kao da je vase?
8-za kraj ide Milosevicev govor...i ako vam sta znaci..."...oni ne napadaju Srbiju zbog Milosevica,nego Milosevica zbog Srbije..."
ako ste imalo inteligentni,shvaticete poruku i izvucicete pouku...
SRBI,preci,heroji,branioci otadzbine,dedovi,preci,oprostite nam,nismo znali sta cinimo!

Немам шта да додам ни да одузмем.
У потпуности је тако.
 

Back
Top