papuce...kucne...znate, one...za po kuci...

Kažu da nema ništa zdravije za tabane nego po plaži hodati bos pogotovo po
onim krupnijim kamenčićima.
Čitala sam negde da je to vanredno dobra masaža za stopala.

ma znam,zato mi je i krivo sto se plasim... Jednostavno ne mogu. Glumim i za jednu predstavu sam morala da budem bosa. Naravno uradila sam to, ali sam morala na svim probama da budem bosa, da mi stopala i mozak prihvate podlogu. samo mi je bilo u glavi da cu se ubisti ne neko drvce ili ekser izmedju dasaka....:zstidljivko:
 
ma znam,zato mi je i krivo sto se plasim... Jednostavno ne mogu. Glumim i za jednu predstavu sam morala da budem bosa. Naravno uradila sam to, ali sam morala na svim probama da budem bosa, da mi stopala i mozak prihvate podlogu. samo mi je bilo u glavi da cu se ubisti ne neko drvce ili ekser izmedju dasaka....:zstidljivko:

imaju one specijalne papuče kao klompe sa naježenim delom gde leže stopalo, možda
da ih kupiš i tako nesvesno odagnaš taj strah
 
v224368split1.jpg
Ове су баш слатке, али ја нигде код мене не могу да нађем женствене кућне папуче, све неки бапски модели z:(
 
kucni ogrtac, pidzama i papuce...pijete kavu i zvacete nov...ovaj, kiflu
u miru doma svog ili, poput...mene, pazarite u miru lokalne
samoposluge...elem...

kakve papuce preferirate?
da li vam je ovaj, avaj...nepravedno zapostavljeni, par obuce uopce bitan?
sta trazite...ocekujete od dobrog para kucnih papuca?

i na kraju; pomalo...egzoticne papuce...za perverznjake
koji nose...perverzne papuce... i one koji ce to tek postati...:zper:

http://www.popgive.com/2008/06/most-unusual-and-funny-slippers.html

ps moram i ovo...mojne se penjete na stolice dragi...sl...ovaj, dame i gospodo
nisu pravi... : )))

cool-rats-slippers.jpg

Јадни пацовчићи z:(

Кућне немам заправо, последње које сам имала су биле розе пуфнасте, биле су преслатке :)
 
kucni ogrtac, pidzama i papuce...pijete kavu i zvacete nov...ovaj, kiflu
u miru doma svog ili, poput...mene, pazarite u miru lokalne
samoposluge...elem...

kakve papuce preferirate?
da li vam je ovaj, avaj...nepravedno zapostavljeni, par obuce uopce bitan?
sta trazite...ocekujete od dobrog para kucnih papuca?

i na kraju; pomalo...egzoticne papuce...za perverznjake
koji nose...perverzne papuce... i one koji ce to tek postati...:zper:

http://www.popgive.com/2008/06/most-unusual-and-funny-slippers.html

ps moram i ovo...mojne se penjete na stolice dragi...sl...ovaj, dame i gospodo
nisu pravi... : )))

cool-rats-slippers.jpg

Ovo sa pacovima je odvratno.

Ja imam nekoliko papucica i nanulica. Najudobnije se osecam u mojim roze nanulicama sa roze pufnicom. To je zeciji rep, ofarban je u roze. Ipak, posto sam zastitnica zivotinja, taj repic nije od ubijenog zeca, vec od severnoamerickog belog zeca, ciji rep se regenerise. Stiklica je od belog zlata. Volim opustenost. :)
 
Imam solidan broj kućnih papuča jer mi se brzo i lako obije o glavu da budem bosa po golom parketu i pločicama.

Jedne su obične gumene japanke u kojima izlazim ispod tuša.

Zatim imam dva para plišanih, mekih, udobnih - jenbe Bugatti, bele, na sive tufnice iznutra, a druge su zapravo poput igračaka - glave žirafa sa sve rogovima i ušima koje poskakuju dok hodam. :lol:

I, moje omiljene, Accessorize sobne lizmice koja obožavam, a imam i jedne slične Peacocks, sve ukupno četiri para.

Ove su mi omiljene:

tumblr_lthi8782741qbxxd3o1_500_large.jpg


Tako tople, tako slatke, greju najsavršenije moguće.

Najviše volim da ih obujem na helanke i neki veliki vrećasti džemper, kosu smotam u neku žbunastu punđicu i šćućurim se ušuškana u ćebe i čaj uz neki film ili knjigu, dok napolju veje...

A inače, u Oysho-u sam letos videle jedne slične ovima, samo nisu imali broj za mene, pa ih nisam kupila, ali su totalno otkačene i rado bih imala par. :lol:

tumblr_liggvvMn541qbsdgzo1_500_large.jpg
 

Back
Top