Papir sve trpi - Lažu da su Srbi da bi dobili indeks

cuo sam da je na pravnom ta izjava trazena prilikom upisa. na gradjevinskom nije. imam rodjaku koja je sve dala u roku na gradjevini a nije milov ekstremista.
malo je nezgodna situacija. zapitajte se da vama neko to trazi, ali sa druge strane u mnogim situacijama se ne trazi izjava nacionalne lojalnosti. nrp od mnogobrojnih nvo. ldp, spo, ligasa. ocu da kazem da se dobra deca stavljaju pred zivotne dileme bez potrebe, a da se osvedoceni pronato i proeu lagodno sepure i zive na nas racun
 
Ovi što su napravili grupu sigurno iskompleksirani pošto poznajem mnogo Crnogoraca koji su fenomenalni studenti sa gotovo svim desetkama, a normalno je da se izjasne da su Srbi radi povlastica.

To je potpuno nebitno pri upisu. Studiranje na budžetu mora biti povlastica isključivo srpskih državljana čiji roditelji pune taj budžet ceo radni vek kroz poreze i doprinose,a ako država vidi poseban interes da stipendira nekog stranog državljanina iz bilo kojih razloga, slobodna je da to uradi,ali to ne sme biti na račun domicilnih. Ovo ovako ne ide i prilično je nepravedno prema našoj deci.
 
cuo sam da je na pravnom ta izjava trazena prilikom upisa. na gradjevinskom nije. imam rodjaku koja je sve dala u roku na gradjevini a nije milov ekstremista.
malo je nezgodna situacija. zapitajte se da vama neko to trazi, ali sa druge strane u mnogim situacijama se ne trazi izjava nacionalne lojalnosti. nrp od mnogobrojnih nvo. ldp, spo, ligasa. ocu da kazem da se dobra deca stavljaju pred zivotne dileme bez potrebe, a da se osvedoceni pronato i proeu lagodno sepure i zive na nas racun

Od prošle ili preprošle godine jeste, meni se čini.
 

Back
Top