jedite_kod_Joa
Elita
- Poruka
- 19.903
Papa: Pomozimo Kraljevu
06. novembar 2010. 16:38 > 17:01
Papa će pozvati svoje vernike iz čitavog sveta da upute pomoć Kraljevčanima, preneo je beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar poruku visokih zvaničnika katoličke crkve.
Arhivska fotografija
"Uvereni smo da će naši vernici, kao i bezbroj puta do sada pokazati veliku solidarnost", izjavili su predstavnici katoličke crkve.
Oni su posetili i katoličku crkvu koja je u zemljotresu teško oštećena i proglašena nebezbednom za upotrebu, pa će naredne liturgije biti služene u dvorištu.
Visoke zvaničnike, koji su obišli i manastir Žiča, gde su zidovi i freske crkve svetog Spasa takođe oštećeni, primio je, nakon gradonačelnika Kraljeva Ljubiše Simoviće, i vladika žički Hrizostom.
"Dolazim iz grada Akvili u italijanskoj provinciji Abruci koju je pre godinu i po dana takođe pogodio katastrofalan zemljotres. Zato znam kako vam je i saosećam sa vama", rekao je ambasador Vatikana Orlando Antoni.
***************************************
Класично додворавање православним Србима и наивним атеистима који не знају о каквој се змији ради.
Ватикан покушава да се прикаже у добром светлу не би ли лакше наметали окупацију у Цркви,која је већ доста духовно разорена.
Између осталих, Ватикан је у великој мери заслужан за стање у европским посрнулим друштвима,па тако и у Србији преко својих епископа,агената и политичара.Услови који се стварају и (неморалан)начин живота који је распрострањен јесте главни узрок свих земљотреса.Пример је Индонезија,где дрмају земљотреси,вулкани и цунамији,јер се ради о земљи која је светски центар за тзв. "секс-туризам" у којем учествују колико и одрасли,толико и деца,па чак и животиње.
Према томе, неко ко намеће одређен систем живота директно утиче на изазивање разарања,а после се наивним и необразованим људима представља као "спаситељ".То је исто као кад наивни људи оду код астролога и "видовњака" ,па особе које имају контакт са људским непријатељима(нама невидљивим) буду одушевљене одређеним информацијама о прошлости,па их тако непријатељ људског рода наводи на своју "религију".Исто ради и Ватикан.Учествује у изазивању зла,онда "спашава" и наводи многе на религију сатанизма и окултизма и начин живота који је у складу с таквом "религијом".
06. novembar 2010. 16:38 > 17:01
Papa će pozvati svoje vernike iz čitavog sveta da upute pomoć Kraljevčanima, preneo je beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar poruku visokih zvaničnika katoličke crkve.
Arhivska fotografija
"Uvereni smo da će naši vernici, kao i bezbroj puta do sada pokazati veliku solidarnost", izjavili su predstavnici katoličke crkve.
Oni su posetili i katoličku crkvu koja je u zemljotresu teško oštećena i proglašena nebezbednom za upotrebu, pa će naredne liturgije biti služene u dvorištu.
Visoke zvaničnike, koji su obišli i manastir Žiča, gde su zidovi i freske crkve svetog Spasa takođe oštećeni, primio je, nakon gradonačelnika Kraljeva Ljubiše Simoviće, i vladika žički Hrizostom.
"Dolazim iz grada Akvili u italijanskoj provinciji Abruci koju je pre godinu i po dana takođe pogodio katastrofalan zemljotres. Zato znam kako vam je i saosećam sa vama", rekao je ambasador Vatikana Orlando Antoni.
***************************************
Класично додворавање православним Србима и наивним атеистима који не знају о каквој се змији ради.
Ватикан покушава да се прикаже у добром светлу не би ли лакше наметали окупацију у Цркви,која је већ доста духовно разорена.
Између осталих, Ватикан је у великој мери заслужан за стање у европским посрнулим друштвима,па тако и у Србији преко својих епископа,агената и политичара.Услови који се стварају и (неморалан)начин живота који је распрострањен јесте главни узрок свих земљотреса.Пример је Индонезија,где дрмају земљотреси,вулкани и цунамији,јер се ради о земљи која је светски центар за тзв. "секс-туризам" у којем учествују колико и одрасли,толико и деца,па чак и животиње.
Према томе, неко ко намеће одређен систем живота директно утиче на изазивање разарања,а после се наивним и необразованим људима представља као "спаситељ".То је исто као кад наивни људи оду код астролога и "видовњака" ,па особе које имају контакт са људским непријатељима(нама невидљивим) буду одушевљене одређеним информацијама о прошлости,па их тако непријатељ људског рода наводи на своју "религију".Исто ради и Ватикан.Учествује у изазивању зла,онда "спашава" и наводи многе на религију сатанизма и окултизма и начин живота који је у складу с таквом "религијом".
