Папа: Помозимо Краљеву

Poruka
19.903
Papa: Pomozimo Kraljevu

06. novembar 2010. 16:38 > 17:01
Papa će pozvati svoje vernike iz čitavog sveta da upute pomoć Kraljevčanima, preneo je beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar poruku visokih zvaničnika katoličke crkve.

v188211p0.jpg

Arhivska fotografija

"Uvereni smo da će naši vernici, kao i bezbroj puta do sada pokazati veliku solidarnost", izjavili su predstavnici katoličke crkve.

Oni su posetili i katoličku crkvu koja je u zemljotresu teško oštećena i proglašena nebezbednom za upotrebu, pa će naredne liturgije biti služene u dvorištu.

Visoke zvaničnike, koji su obišli i manastir Žiča, gde su zidovi i freske crkve svetog Spasa takođe oštećeni, primio je, nakon gradonačelnika Kraljeva Ljubiše Simoviće, i vladika žički Hrizostom.

"Dolazim iz grada Akvili u italijanskoj provinciji Abruci koju je pre godinu i po dana takođe pogodio katastrofalan zemljotres. Zato znam kako vam je i saosećam sa vama", rekao je ambasador Vatikana Orlando Antoni.
***************************************

Класично додворавање православним Србима и наивним атеистима који не знају о каквој се змији ради.
Ватикан покушава да се прикаже у добром светлу не би ли лакше наметали окупацију у Цркви,која је већ доста духовно разорена.

Између осталих, Ватикан је у великој мери заслужан за стање у европским посрнулим друштвима,па тако и у Србији преко својих епископа,агената и политичара.Услови који се стварају и (неморалан)начин живота који је распрострањен јесте главни узрок свих земљотреса.Пример је Индонезија,где дрмају земљотреси,вулкани и цунамији,јер се ради о земљи која је светски центар за тзв. "секс-туризам" у којем учествују колико и одрасли,толико и деца,па чак и животиње.

Према томе, неко ко намеће одређен систем живота директно утиче на изазивање разарања,а после се наивним и необразованим људима представља као "спаситељ".То је исто као кад наивни људи оду код астролога и "видовњака" ,па особе које имају контакт са људским непријатељима(нама невидљивим) буду одушевљене одређеним информацијама о прошлости,па их тако непријатељ људског рода наводи на своју "религију".Исто ради и Ватикан.Учествује у изазивању зла,онда "спашава" и наводи многе на религију сатанизма и окултизма и начин живота који је у складу с таквом "религијом".
 
Dokle ćete više gledati u tuđe dvorište(tj.Vatikan)?Kao da u ovoj zemlji nema problema za svakog od nas.:roll:

Теби је ,изгледа, земљотрес помутио разум, па не видиш да Ватикан ,као и вековима уназад, из нашег дворишта не вади своју смрдљиву њушку и све је јаче забада.
 
" slobco dana 09. septembar 2010 u 13:44:

Izvod iz neobjavljenog teksta knjige odnosi se na razgovor autora sa čovekom koji je radio na projektu…
Projekat „Reka milosrđa“ ( da li Vam je ovo , mozda , poznato od nekud ? ) koji sam promovisao i veoma uspešno ostvario osamdesetih godina, dao je sjajne rezultate kojima sam stekao neiscrpno poverenje veoma značajnih ljudi u strukturama katoličko-kapitalističkog imperijal-monstruma, kako ih ti sa punim pravom nazivaš.
- O čemu se tu radi?
- To je najperfidnoji antipravoslavni projekat koji se prljavim novcem ubačenim putem „kanala pacova“ u aktovkama katoličkih popova, pod vidom antikomunizma, finansirao program unijaćenja ili podčinjavanja pravoslavnih crkve rimokatoličkoj crkvi.
- Nisi mi baš uverljiv sa klasifikacijom cilja projekta ?
- Taj projekat ima svoj daleko perfidniji ciljh savremenog imperijal-fašizma kojim bi se srušio Sovjetski savez i Socijalistička Jugoslavija, i uz pomoć pravoslave vere.
- Kakve sa tim idejama i ciljevima veze ima tvoj projekat koji si ti tako uspešno promovisao, vodio, realizovao i velika priznanja i poverenje od imperijal-fašista dobio?
- Nemoj, molim te biće ti mnogo, dosta je za večeras!.
- Prijatelju insistiram iz dva razloga, prvi je da potvrdim sopstvene sumnje u klerikalističku ulogu SPC, a drugi da ojačam sopstvena uvarenja u svakodnavnoj borbi za istinu.
- Reći ću ti, ali ako obećaš da nećeš postavljati podpitanja, važi li?
- Važi.
- O kej, projekat je začet početkom osamdesetih godina kada je Sovjetski Savez vojnički načet, tajnim operacijama angloamerikanaca u Avganistanu posle nepromišljene vojne intervencije kojom se obeležava završna faza hladnog rata ali i kao uvod i čin u treći svetski rat. Tom fazom je planirano njegovo totalno ekonomsko, psiholiško-propagadno i sveobuhvatno iscrpljivanje spolja i razbijanje iznutra na nacionalno-istorijskoj, verskoj i socijalno osnovi, tj na osnovama hitlerovske fašističke koalicije.
- To mi je veoma jasno, svi su se fašisti našli na istoj gomili kao i devetsto četrdeset prve godine ali bez komunista, partizana Staljina i Tita, sa radikalnijim ciljevima rušenja pravoslavnih država, pljačke pravoslavnih naroda. Značajno jeuočiti razbijačku ulogu rimokatoličkih i muslimanskih fundametalista u ulozi trojanskog konja., u svetu uopše, u Jugoslaviji a posebno u Srbiji.
-Tu osnovna vrednost mog kapitalnog doprinosa kojim sam dokazao da se tu daleko blagotvornije pokazao srpski i drugi pravoslavni kler od delovanja rimokatoličkog, kako ovaj iz dijaspore a posebno ovaj unutrašnji.
- Nemogu da verujem da je srpski pravoslavni kler bio blagotvorniji u rušenju srpske države i razbijanja i pljačke njegovog naroda.
- Upravo tako, od rimokatoličkih i muslimanskih fudamentalista smo očekivali udarce, pripremali se i koliko toliko branili ali od zmije u njedrima nismo mogli da se odbranimo.
- Moj projekat je bio samo deo projekta snaga srpske pravoslavne dijaspore u savremonom demokratskom svetu na demokratske promene u komunističkoj Jugoslaviji i on je predstavljao deo opšteg rimokatoličkog projekta za uništenje pravoslavlja pod šifrom „ Reka milosrđa“, za čije ciljeve i sadržaje sam veoma dobro znao te sam veoma smišljeno iste ugradio u program delovanja srpske dijaspore. U tome je najvažnije bilo finansiranje kako crkve u dijaspori tako i crkve u Jugoslaviji, u čemu su se daleko gramzivijima i bezobzirnijim pokazala bratija napolju, dok su ovi unutra bili daleko suzdržaniji bar u početku operacije. Pare su dolazile iz više izvora za finansiranje antisrpskog programa koji sam upravo ja koncipirao jedinstvenim nastupom sa drugim antikomunističkim planerima i akterima..Ispostavilo se da je najžešća propaganda prema srpskim komunistima urodila plodom u Jugoslavij, prema kojima treba gajiti beskompromisnu mržnju i boriti se za njihovu fizičku likvidaciju, bilo da je komunista, bilo da je nacionalista, što znači ubiti ličnost. Beskompromisno se boriti protiv Jugoslavije jer je ona „tamnica srpskoga naroda“ i beskompromisno se boriti protiv JNA kao “antisrpske vojne organizacije“, a posebno prema oficirima kao opasnim komunističkim ideolozima. Beskompromisno se boriti protiv komunističkog srpskog režima u Srbiji, tj razbiti srpsku državu, koji se mora razbiti po svaku cenu i u saradnji sa demokratskim snagama drugih nacija uspostaviti „demokrasku vlast i demokratski sistem u Jugoslaviji i u Srbiji“.
U opštem kontekstu imperijal-fašističkog programa srpski pravoslavni kler ima snažnu integrativnu ulogu i značaj. Prevashodan cilj finansiranja crkvenih boraca je razbijanje Jugoslavije. Svi su postali braća po veri i primali pare iz iste kese koje su ameri i Papa preko Paname i Rima i ko zna kojim sve stazama zla, ubacivali u džepove gladnih klerikalnih velikodostojnika koji su sprovodili antisrpsku politiku rimokatoličkih, kako ti kažeš, imperijal-fašista.
Pored dotoka para veoma su značajni kadrovi koji su kao posebno odabrani opsvedočeni antikomunisti bili forsirani u postavljanju na ključna mesta u crkvenoj hijerarhiji na čiji je izbor i angažovanje posebnu ulogu imala rimokatolička organizacija „Crna Ruka“, u prvom redu onih klerikalnih kadrova u dijaspori a kasnije i kadrova u državi, odnosno Jugoslaviji i u Srbiji.
Najznačajnije su promene izvršene u prvim hijerarhijskim crkvenim redovima ljudima koji su upotpunosti pripremljeni za radikalan obračun sa komunistima.
Posebnu ulogu su imali ljudi tzv avangardne fikcije za koje smo regrutovali najuspešnije podanike i najodanije naše istomišljenike i pretvorili ih u velikodostojnike, naoružali sa raznim magistarskim i doktorskim titulama i kao specijalce ubacili u srpske klerikalne organizacije i po rimokatoličkim principima delovanja rimokatoličke crkve pravoslavnu crkvu doveli na visok rimokatolički nivo, a srpsku tradicionalnu elitu bacili u zapećak.
Naravno to nikada nebih mogao da realizujem bez pomoći i direktnog uticaja odabrane partijske elite koja se veoma vešto dodvorila i kupila svoje poverenje kod imperijal-fašista prodajom nacionalnih interesa za svoje interese i interese svoje partije..."

Sa :
http://www.pecatmagazin.com/?p=8430
 
Зашто неки људи имају потребу да сатанизују све што је у било каквој вези са РКЦ?

Петре, видиш ли како нам помаже ЕУ?
е тако и ватикан.
наведи ми један једини пример где су нам то западњаци помогли?
било државе било ркц
 
Петре, видиш ли како нам помаже ЕУ?
е тако и ватикан.
наведи ми један једини пример где су нам то западњаци помогли?
било државе било ркц

Pomazu , kako ne pomazu. Svaku priliku koriste da nam kao narodu pomognu da resimo egzistencijalne probleme , tako sto nas ubijaju , vodeci se onom Stalinovom- Smrt resava sve probleme, nema coveka , nema problrma
 

Back
Top