Папа Фрања се извинио православцима: "Молим бога и браћу и сестре за опрост"

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.533

РИМСКИ папа Фрања се током посете Грчкој извинио православцима за поступке католика који су постали разлог раскола између хришћана.​

https://www.novosti.rs/c/planeta/svet/1063503/papa-franja-katolici-pravoslavci

Шта се дешава па да овако отворено призна, први пут да се ово деси, да ли на то утицаја има тренутно мењање становништва западне Европе или овај папа стварно хоће и ради од срца?
 
https://www.novosti.rs/c/planeta/svet/1063503/papa-franja-katolici-pravoslavci

Шта се дешава па да овако отворено призна, први пут да се ово деси, да ли на то утицаја има тренутно мењање становништва западне Европе или овај папа стварно хоће и ради од срца?
То су хришћанске вредности.



Не разумеш ти то.
 
ajde da se pomire i ujedine

vise mi se svidja , koliko sam video , katolicki nacin sluzbe

nedeljom ode porodica, sedne , svestenik odrzi govor , objasnjava neke segmente religije

pravoslavci otpevaju nekoliko jedva razumljivih tekstova uz cest refren( u ime oca i sina.. i gospode pomiluj ) i ajd kucama
 
ajde da se pomire i ujedine

vise mi se svidja , koliko sam video , katolicki nacin sluzbe

nedeljom ode porodica, sedne , svestenik odrzi govor , objasnjava neke segmente religije

pravoslavci otpevaju nekoliko jedva razumljivih tekstova uz cest refren( u ime oca i sina.. i gospode pomiluj ) i ajd kucama
Brt, vikend, jbg.
 
vise mi se svidja , koliko sam video , katolicki nacin sluzbe

nedeljom ode porodica, sedne , svestenik odrzi govor , objasnjava neke segmente religije

pravoslavci otpevaju nekoliko jedva razumljivih tekstova uz cest refren( u ime oca i sina.. i gospode pomiluj ) i ajd kucama
Pomešao si sa protestantima ;)
 
Латини су старе варалице...
послушајте само речи Дучића,Црњанског,Војводе Мишића....
Кад ти се латини нешто "извињавају"..они имају паклен план да ти доакају са друге стране,
а много ,много тога нам су дужни

У памет се Браћо!

Помирење може( и они и ими смо у тешком глибу),
али само кад нам искеширају неких 100 ТРИЛИОНА ЕВРА,целу Далмацију,пола остатка тренутне Усташије,
онда захтевамо Драч,Скадар и Солун као вековне србске територије,Македонију и целокупну Црну Гору,
онда Трст је НАШ србски(То Тито поклонио Италији)..
и има ту још пар стварчица.

Ови захтеви да буду испуњени па да се измиримо.
 
Латини су старе варалице...
послушајте само речи Дучића,Црњанског,Војводе Мишића....
Кад ти се латини нешто "извињавају"..они имају паклен план да ти доакају са друге стране,
а много ,много тога нам су дужни

У памет се Браћо!

Помирење може( и они и ими смо у тешком глибу),
али само кад нам искеширају неких 100 ТРИЛИОНА ЕВРА,целу Далмацију,пола остатка тренутне Усташије,
онда захтевамо Драч,Скадар и Солун као вековне србске територије,Македонију и целокупну Црну Гору,
онда Трст је НАШ србски(То Тито поклонио Италији)..
и има ту још пар стварчица.

Ови захтеви да буду испуњени па да се измиримо.
Bravo, bogme Seselj je za tebe malo dete:).
 
nek se ulizuje trampu..

donald-trump-pope.gif
 
Crkve postaju jedninstvene kada preti neka opasnost. Ali ne znam kako da se pravilno izrazim : "da nijedna ne voli da je druga nad njima dominantna".
............................................................................................................................................................................................................................................
Apsolutno sam za pomirenje , utoliko što je za sve bolje .
 
ajde da se pomire i ujedine

vise mi se svidja , koliko sam video , katolicki nacin sluzbe

nedeljom ode porodica, sedne , svestenik odrzi govor , objasnjava neke segmente religije

pravoslavci otpevaju nekoliko jedva razumljivih tekstova uz cest refren( u ime oca i sina.. i gospode pomiluj ) i ajd kucama
Ajde se pomirite i prestanite vjerovati u izmišljena bića ako imate više od 8 godina.
 
https://www.novosti.rs/c/planeta/svet/1063503/papa-franja-katolici-pravoslavci

Шта се дешава па да овако отворено призна, први пут да се ово деси, да ли на то утицаја има тренутно мењање становништва западне Европе или овај папа стварно хоће и ради од срца?
то значи да је дошло време да се измиримо и поново будемо Једна Црква, како и верујемо и исповедамо у Символу вере.
 

Back
Top