Papa Franja dozvoljava blagoslov homoseksualnih parova - pod određenim uslovima

Ti znaš da su Francisco i Franciscus jedno te isto?
I znaš da to ustvari označava Francuza?
Ne znaš?
Tako sam i mislio...
Nije isto, kao što ni Talijanski i Latinski nisu isti jezici.
To je kao da kažeš da su Franjo i Franja isto.
Nego, čekam da pitaš prvom prilikom popa kako se Franciscusa naziva u Srbiji pa nam tu javi.

Папа Франциско, Франческо, Фрањо, Фрања, како год га назовеш = противник Светог писма и Светог предања. Нека му се Бог смилује и отвори врата покајања. Али, како кажу: Бог никога не тера на спасење.

Kao da ja znam po kome lupa, znam samo da tuče.

🐈
Тема@
Иди линијом мањег отпора,признали или не, то им је реалност.
Рачунају да ће потомства бити.
Ваљда из лабораторије.
Нико реално нема појма куда све ово води.

FB_IMG_1704544902285.jpg

5. Mojsijeva 4,15Zato čuvajte dobro duše svoje; jer ne vidjeste nikakoga lika u onaj dan kad vam govori Gospod na Horivu isred ognja,
5. Mojsijeva 4,16Da se ne biste pokvarili i načinili sebi lik rezan ili kaku god sliku od čovjeka ili od žene,

5. Mojsijeva 4,23Pazite da ne zaboravite zavjeta Gospoda Boga svojega, koji učini s vama, i da ne gradite sebi lika rezanoga, slike od koje god tvari, kao što ti je zabranio Gospod Bog tvoj.

5. Mojsijeva 4,26Svjedočim vam danas nebom i zemljom da će vas brzo nestati sa zemlje u koju idete preko Jordana da je naslijedite, nećete biti dugo u njoj, nego ćete se istrijebiti.
5. Mojsijeva 4,27Ili će vas rasijati Gospod među narode, i malo će vas ostati među narodima u koje vas odvede Gospod;
5. Mojsijeva 4,28I služićete ondje bogovima koje su načinile ruke čovječije, od drveta i od kamena, koji ne vide ni čuju, niti jedu ni mirišu

Back