PAPA BENEDIKT POMAŽE KRALJEVU

  • Začetnik teme Začetnik teme Jacob
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.565
KRALJEVO - Iako je pomoć u građevinskom materijalu za sanaciju posledica zemljotresa stigla sa svih strana, najveći problem predstavlja najavljena kiša.
Juče su podeljene folije za prekrivanje krovova da pokućstvo ne bi dodatno stradalo.

Prema rečima Ljubiše Simovića, gradonačelnika Kraljeva, dosad je procenjeno da su 593 kuće nebezbedne za boravak, a 2.079 biće sanirano.

- Ali, smatramo da će i većina tih kuća moći da se popravi. Prekjuče je stiglo 179.000 crepova, a danas će i dodatnih 450.000 komada iz robnih rezervi u Leskovcu, kao i 30.000 iz raznih donacija. Takođe, juče su nas iz Kikinde obavestili da će da nam dovezu 400.000 komada tog građevinskog materijala. Špediteri se javljaju da pomognu, a već 30 ekipa građevinskih stručnjaka nalazi se na terenu i procenjuje šta treba da se radi - izveštava Simović.

Prema njegovim rečima, prekjuče su u grad došli predstavnici Vatikana i obavestili čelnike grada da je papa Benedikt DžVI pozvao vernike da upute pomoć Kraljevu.

Inače, kako je dosad procenila Komisija za sagledavanje štete od zemljotresa, do prekjuče je prijavljeno oštećenje 12.622 objekta u gradu i okolnim selima.


http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/papa-benedikt-pomaze-kraljevu-58506.php
 
Ђавоље обличје се нешто активирало по питању ангажмана, даје изјаве за штампу, трти се нешто..
Католички ангажман и јесте политички, нема то везе са вером ...
 
Ma dobro bre kako nam mrski Amerikanci i katolici salju pomoc a braca pravoslavci ni mesni narezak???

Боље ти питај ЛОПОВСКУ ДРЖАВУ 'ДИ ЈЕ СЛУПАЛА НОВЦЕ за претходни земљострес ГДЕ СТОТИНЕ КУЋА НИ ПОСЛЕ 12 ГОДИНА УОПШТЕ НИСУ ОБНОВЉЕНЕ - И НИЈЕ У ИЗГЛЕДУ НИ У ДОГЛЕДНОЈ БУДУЋНОСТИ ДА БУДУ ОБНОВЉЕНЕ...А ЗА НОВАЦ КОЈИ ИЗДВАЈАЈУ БИЋЕ ОБНОВЉЕНЕ ТЕК ЗА 20 ГОДИНА... значи укупно за 32 године...
 
Преносим са Религије:

Класично додворавање православним Србима и наивним атеистима који не знају о каквој се змији ради.
Ватикан покушава да се прикаже у добром светлу не би ли лакше наметали окупацију у Цркви,која је већ доста духовно разорена.

Између осталих, Ватикан је у великој мери заслужан за стање у европским посрнулим друштвима,па тако и у Србији преко својих епископа,агената и политичара.Услови који се стварају и (неморалан)начин живота који је распрострањен јесте главни узрок свих земљотреса.Пример је Индонезија,где дрмају земљотреси,вулкани и цунамији,јер се ради о земљи која је светски центар за тзв. "секс-туризам" у којем учествују колико и одрасли,толико и деца,па чак и животиње.

Према томе, неко ко намеће одређен систем живота директно утиче на изазивање разарања,а после се наивним и необразованим људима представља као "спаситељ".То је исто као кад наивни људи оду код астролога и "видовњака" ,па особе које имају контакт са људским непријатељима(нама невидљивим) буду одушевљене одређеним информацијама о прошлости,па их тако непријатељ људског рода наводи на своју "религију".Исто ради и Ватикан.Учествује у изазивању зла,онда "спашава" и наводи многе на религију сатанизма и окултизма и начин живота који је у складу с таквом "религијом".
 
bas je pomogao...


Ne razumem sta je ovde problem? Sto se poglavar Katolicke,Hriscanske,Crkve zainteresovao,poslao predstavnika na lice mesta,i pozvao vernike da upute pomoc.Ama sta je tu lose?! :think:
Mozda je problem sto su nas se pre setili katolici od Rusa i Kineza,koji nas jelte mLogo vole,prosto nas obozavaju i stalno se sekiraju za nas.
Papa je hriscanin,mi smo hriscani,a to sto su se popovi posvadjali oko vlasti na zemlji pa podelili narod nije problem sadasnjosti.
Hriscani pod jednu kapu...trebacemo jedni drugima i pre nego sto se nadamo.
 
Преносим са Религије:

Класично додворавање православним Србима и наивним атеистима који не знају о каквој се змији ради.
Ватикан покушава да се прикаже у добром светлу не би ли лакше наметали окупацију у Цркви,која је већ доста духовно разорена.

Између осталих, Ватикан је у великој мери заслужан за стање у европским посрнулим друштвима,па тако и у Србији преко својих епископа,агената и политичара.Услови који се стварају и (неморалан)начин живота који је распрострањен јесте главни узрок свих земљотреса.Пример је Индонезија,где дрмају земљотреси,вулкани и цунамији,јер се ради о земљи која је светски центар за тзв. "секс-туризам" у којем учествују колико и одрасли,толико и деца,па чак и животиње.

Према томе, неко ко намеће одређен систем живота директно утиче на изазивање разарања,а после се наивним и необразованим људима представља као "спаситељ".То је исто као кад наивни људи оду код астролога и "видовњака" ,па особе које имају контакт са људским непријатељима(нама невидљивим) буду одушевљене одређеним информацијама о прошлости,па их тако непријатељ људског рода наводи на своју "религију".Исто ради и Ватикан.Учествује у изазивању зла,онда "спашава" и наводи многе на религију сатанизма и окултизма и начин живота који је у складу с таквом "религијом".



Postoje i neosporni dokazi da Vatikan ustvari direktno proizvodi zemljotrese,
bilo u "Zoni Sumraka" prosle godine!!!

Zasto nijedan jos nije bio u Vatikanu a tresla se cela Italija? :think:

benedict_lightning-700869.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne razumem sta je ovde problem? Sto se poglavar Katolicke,Hriscanske,Crkve zainteresovao,poslao predstavnika na lice mesta,i pozvao vernike da upute pomoc.Ama sta je tu lose?! :think:
Mozda je problem sto su nas se pre setili katolici od Rusa i Kineza,koji nas jelte mLogo vole,prosto nas obozavaju i stalno se sekiraju za nas.
Papa je hriscanin,mi smo hriscani,a to sto su se popovi posvadjali oko vlasti na zemlji pa podelili narod nije problem sadasnjosti.
Hriscani pod jednu kapu...trebacemo jedni drugima i pre nego sto se nadamo.

Ako nesto pricas, a ne radis, to se zove demagogija
 
Postoje i neosporni dokazi da Vatikan ustvari direktno proizvodi zemljotrese,
bilo u "Zoni Sumraka" prosle godine!!!

Zasto nijedan jos nije bio u Vatikanu a tresla se cela Italija? :think:

Недавно је био земљотрес са епицентром на 150 км од Ватикана.Цела Италија има још жешће да се тресе,а поготову делови где се граде они идолопоклонички кипови од 33м(недавно у Пољској) који као представљају "Исуса".

Међутим, то што ти питаш је последица твог непознавања основних ствари.То је као да си питао зашто је Бог дозволио постојање дрво познања добра и зла или зашто дозвољава постојање својих непријатеља.
Прво научиш основне ствари, па онда коментаришеш.
 

Back
Top