PAO! Nakon višenednevnih protesta Morales se povukao sa funkcije predsednika Bolivije

Sledeći predsednik Bolivije je već na putu.

2000.jpg
 
Ono što mi je zapalo za oko je stilizovana ljudska šaka koja je stojala iza nove predsednice Bolivije,u stilu OTPORa.
Otpor hara svetom.
Oružje CIAe,SAD.
Niko se njime iz slobodnog Sveta ozbiljnije pozabavio,tom vrstom oružja.OTPOR je oružje SADa za uništavanje slobodnih država i njihovo pretvaranje u Američke zombije.
 
Govna americka , ispusili u Venecueli, ispusio njihov pijun i u Argentini onaj Makri sad na nedavno odrzanim izborima, u Cileu su takodje pro-zapadnoj vladi dani odbrojani, pa sad nasli po Boliviji da rovare.

Inace sad ce Bolivija da procveta kad ih zajasu njihovi Djindjici, Vucici, Vesici, Tadici, Dinkici, Djelici i slicna bagra, ukoliko bude slobodnih izbora uskoro u Boliviji siguran sam da se Morales vraca na vlast , inace u Juznoj Americi i da dodje negde pro-zapadna vlast ne moze dugo da opstane, kao sto recimo Bolsonaro u Brazilu nece dugo ostati na vlasti i tesko da ce i do kraja mandata ostati na vlasti (ukoliko ne promeni politiku za 180 stepeni).
 
evo mene slavim sto su rusi koknuli glavnog britanskog agenta i vodju/osnivaca belih teroristickih slemova u siriji :hahaha: jos jedno zapisavanje *******a na ovom forumu
moram da se izvinim britanski agent je pao sa balkona :hahaha::hahaha::hahaha: ah ti rusi stvarno imaju smisao za humor :hahaha::hahaha::hahaha:

Misteriozna smrt: Osnivač „Belih šlemova“ pao sa balkona u Istanbulu
https://www.krstarica.com/vesti/sve...vac-belih-slemova-pao-sa-balkona-u-istanbulu/

Ти си, дарда, тотално симпа форумашка рибица.
 
evo mene slavim sto su rusi koknuli glavnog britanskog agenta i vodju/osnivaca belih teroristickih slemova u siriji :hahaha: jos jedno zapisavanje *******a na ovom forumu
moram da se izvinim britanski agent je pao sa balkona :hahaha::hahaha::hahaha: ah ti rusi stvarno imaju smisao za humor :hahaha::hahaha::hahaha:

Misteriozna smrt: Osnivač „Belih šlemova“ pao sa balkona u Istanbulu
https://www.krstarica.com/vesti/sve...vac-belih-slemova-pao-sa-balkona-u-istanbulu/
pao i onaj nas predstavnik bese u briselu na aerodromu koji je bio odlucan protiv ulaska srbije u nato...kazu ubio se jel kao, a poslednje reci mu izgleda bile, drugovi pa zastoooo....
 

Back
Top