Quantcast

Pancevo: vas danasnji utisak!

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.825
Evo jednog loseg:

otvoren je novi Halo Leskovac u Vojvode Putnika (JNA)! :twisted:

Popizdeo sam i kad je prvi bio otvoren, jer je unistio bastu Coupea. Apsolutno nije moglo da se sedi tamo od smrada... A sad treba da prolazim kroz sam centar grada, inace meni jedan od najlepsih delova Panceva taj potez od Karadjordjeve do D.Tucovica, i da mi sve mirise na pecenje... sramota!!!

Design_of_nature

Početnik
Poruka
49
... Utisak...hm... bivsa JNA ulica, danas oko 15h ispred zgrade suda... milicioner sacn'o
"egipcane" sa zapregom kako se velikom brzinom krecu ka samom centru i izlazi na put
dajuci im do zananja da "smanje brzinu"... ali se ucesnici u saobracaju ne daju zbuniti,
pa tako egipcanka sa suvozacevog sedista onako u prolazu pocne vikati i mahati rukama
na doticno sluzbeno lice...koji srecom odskoci unazad i postedi sebe odlaska na bolovanje
a njima omoguci nesmetan izlazak u 'grad'....imao je srece jer da mu je suvozac sletela
sa zaprege ne bi mu pomogla ni interventna.... :cool:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.