Pancevacka petrohemija ide u stecaj i bez posla ostaje 2.500 radnika

Ako imaju izvoz od 400 miliona evra, zasto nisu u stanju da plate dugove ni za repromaterijal?

Od kako je Petrohemija u državnom vlasništvu,svaka dobijen evro od prodaje ide prvo kod njih pa onda nazad u firmu...uz sve ovo Petrohemija je bila i najveći donator školskih ustanova,gradske bolnice i zaista veliki sponzor raznih sportskih klubova.
"Normalno" je da će se od jednog od najvećih izvoznika u državi uzeti veliki deo kolača za izbore i razne političke poslove.

Od kako je Petrohemija u državnom vlasništvu,svaka dobijen evro od prodaje ide prvo kod njih pa onda nazad u firmu...uz sve ovo Petrohemija je bila i najveći donator školskih ustanova,gradske bolnice i zaista veliki sponzor raznih sportskih klubova.
"Normalno" je da će se od jednog od najvećih izvoznika u državi uzeti veliki deo kolača za izbore i razne političke poslove.

Mozda bi bilo bolje da su izmirivali racun za benzin, naftu, sta vec bese, nego sto su protezirali sportske klubove i gradsku bolnicu?

Onako cisto teorijski, mozda nisam u pravu.

Mozda bi bilo bolje da su izmirivali racun za benzin, naftu, sta vec bese, nego sto su protezirali sportske klubove i gradsku bolnicu?

to svakako jeste bolje.

Al talentovani mladi menadzeri , polaznici kursa fondacije zorana djindjica "lideri za buducnoS'" su ocito imali druge planove

samo pogledaj ovu sliku mladog DS-ovskog pljackas. ovaj hocu reci experta sa vizijom i sve ce ti biti jasnije

get_img

Sto se tice estetike, ja bih ovom menadzeru poverio jos i mnogo vece industrijske gigante od petrohemije.

Mene je upravo strah da ce sada ovaj mladi ekspert napustiti nezahvalnike u Pancevu i otici da rukovodi BASF-om. Onda ce, kao i obicno, Svabe da se raduju, a mi cemo tuzno da urlicemo kao napusteno pseto na livadi.

pa neke vece gigante od ove petrohemije nismo imali.

sad kad je ona dokusurena , jedino sto mozemo da mu poverimo jeste neko javno preduzece, al tu je konkurencija zestoka , jer je prisutno mnogo mladih DS-ovskih eksperata koji izgaraju od zelje da nas o nasem trosku, vode u lepsu i sretniju buducnos'

To stoji,što je i normalno ali kako lopovi da odole tolikoj količini para a da ne ubace nešto u svoj džep...uostalom,to ti je današnja svakodnevnica naših firmi (koje trenutno rade i one koje su propale).
Sto se tice estetike, ja bih ovom menadzeru poverio jos i mnogo vece industrijske gigante od petrohemije.

Mene je upravo strah da ce sada ovaj mladi ekspert napustiti nezahvalnike u Pancevu i otici da rukovodi BASF-om. Onda ce, kao i obicno, Svabe da se raduju, a mi cemo tuzno da urlicemo kao napusteno pseto na livadi.

Ova kreatura je prvo i onako jadan "Konstruktor" totalno dokosurio i kao nagradu DS mu je dodelio Petrohemiju.....veliko nezadovoljstvo je zavladalo među radnicima čim su saznali da im ovaj dolazi za generalnog direktora.
Njemu sada dodeliti da bude gazda Kineskog Zida,verujte mi da bi za dva dana i temelj tog zida nestao.

Овај демократа је све само не млад. Па ја се десет година не бавим политиком и да се вратим 'ладно бих ушла у некакву омладину пре овог. Колико је "младићу" година?

krkobabicev jugend-podmladak vapi za mladjim ribama

Back