pametna tema :mrgreen:

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:
 
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

prvaaaaa!
 
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

ne bre. sve si krivo skontala. sve je stvar da niko neće da se pomuči. ni za šta. sramota. to nije u redu
 
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

pa i nije mi neka garancija robe ako je drolja :)

kao da to neshto znaci :)
svaka se moze zayebati al' jednom :D
 
heheh mudro zboris koleginice

al i dalje..pljuju ih pljuju a opet zuje kao pcelice oko cveta :)

imala sam dvojicu, koje bih mogla tako okarakterisati...

i nikada mi njihovo droljasto ponashanje nije bilo razlog te neke privlacnosti...
obojica koliko god da su imali dobru pricu, meni je nisu morali prodavati, odgovarali su mi kao likovi, i to je to...

ali dublji odnos s takvim ljudima je nemoguc... ne mijenjaju se ti nikada :)
 
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

sto je jevtino to se brzo prodaje :)
 
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

ma kakve bre muske kurrve, oni su plitki.
povrsni i tupaviz:mrgreen:
 
ma kakve bre muske kurrve, oni su plitki.
povrsni i tupaviz:mrgreen:

ne. žene su ih napravile takvima. oprosti, u početku su bili samo lepi, ili šta, imali nešto što žene vole. vremenom su skontali da je to dovoljno za kratkoročne zajebancije, i to koriste. kada se cure ne bi zadovoljavale sa tim mizernim stvarima, i tražile više kvaliteta za sebe, onda ne bi bilo i muških ******.

ne računamo one kojima je to posao.

mislim da se daš nekome, jer je šarmantan. to samo govori o tebi koliko niske kriterijume imaš (ne tebi bukvalno, metafora)
 
ne. žene su ih napravile takvima. oprosti, u početku su bili samo lepi, ili šta, imali nešto što žene vole. vremenom su skontali da je to dovoljno za kratkoročne zajebancije, i to koriste. kada se cure ne bi zadovoljavale sa tim mizernim stvarima, i tražile više kvaliteta za sebe, onda ne bi bilo i muških ******.

ne računamo one kojima je to posao.

mislim da se daš nekome, jer je šarmantan. to samo govori o tebi koliko niske kriterijume imaš (ne tebi bukvalno, metafora)

ne.
muska kurrva je musko koje ne moze da se veze. makar naletalo u svojim pohodima da jako kvalitetne zenske osobe. ON ne moze da se veze jer je sve sto ume da jurca zenske gace i u tome nalazi jadnu i bednu satisfakciju. kapish? ;)
 
ne.
muska kurrva je musko koje ne moze da se veze. makar naletalo u svojim pohodima da jako kvalitetne zenske osobe. ON ne moze da se veze jer je sve sto ume da jurca zenske gace i u tome nalazi jadnu i bednu satisfakciju. kapish? ;)

razumem ja tebe. ali do uzrasta od 15 godina. i ja ću da idem sa jedne na drugu, ali ako naletim na ''kvalitetnu'' ne mrdam se.

''kvalitetna''- ona koja mi u potpunosti odgovara, ne znači da je najbolja, ili najlepša
 
razumem ja tebe. ali do uzrasta od 15 godina. i ja ću da idem sa jedne na drugu, ali ako naletim na ''kvalitetnu'' ne mrdam se.

''kvalitetna''- ona koja mi u potpunosti odgovara, ne znači da je najbolja, ili najlepša

znaci da nisi muska kurrva:).
a muska kurrva bi na tvom mestu i dalje jurcala, javno ili tajno. pa oni i u starijim godinama rade to, tako imamo te matore koji su celog zivota leteli za zenskim gacama, prosto jer ne mogu da se vezu. a nezavisno od pola, osoba koja ne moze da se veze za jednu (kvalitetnu) osobu je ona koja NEMA STA DA DA. povrsna.
i opet se vracamo na moj prvi post na ovoj temi- povrsni, plitki..
 
da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

Neke zene vrednuju muskarce i po tome kako ih ostale zene vide. Dakle ako su ga tolike htele, mora da vredi..
Po meni je neka zlatna sredina je najbolja..takvi droljci bi mi bili malo degutantni..
 

Back
Top