pametna tema :mrgreen:

pa na forumu ste sve neke probirachice, sa chvrstim stavom...a u rl daj shta dash :)))
kao prvo ne moras da mi se obracas u mnozini jer sam samo jedna osoba. naravno nema potrebe ni da mi persiras.
a kao drugo,nisam nikakva probiracica vec poznajem sebe i znam sta volim i sta hocu, pa u skladu sa tim to i trazim. gradacija zelja i sklonosti je bar za mene bitna.
a ti ako si nabio vec koliko godina u guzicu a i dalje si izgubljena dusa po pitanju emotivnih (da ne kazem musko-zenskih, odakle znam sta volis) odnosa, nije to ipak moj problem. svako najbolje poznaje sebe, te svakom sleduje licna doza problema,dilema i resenja za iste.

kao prvo ne moras da mi se obracas u mnozini jer sam samo jedna osoba. naravno nema potrebe ni da mi persiras.
a kao drugo,nisam nikakva probiracica vec poznajem sebe i znam sta volim i sta hocu, pa u skladu sa tim to i trazim. gradacija zelja i sklonosti je bar za mene bitna.
a ti ako si nabio vec koliko godina u guzicu a i dalje si izgubljena dusa po pitanju emotivnih (da ne kazem musko-zenskih, odakle znam sta volis) odnosa, nije to ipak moj problem. svako najbolje poznaje sebe, te svakom sleduje licna doza problema,dilema i resenja za iste.

:lol: pocheli smo sa analiziranjem...najgore je shto ti mislish da znash shta hocesh, a nemash blage veze, bar ne u tim godinama...toliko od emotivno pogubljenog :)

da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

Ne, to je samo garancija da neki ne biraju. Ubodu šta im dođe pod ruku.
Gadljiva sam na takve... ako im je kvantitet ispred kvaliteta.
Samo njima je i bitan broj, meni nije, osim ako se pri tome drži nekih merila vrednosti i kriterijuma. Ako ne ceni sebe, ni za mene nije ništa više od drolje. A drolje može da ima ko god hoće.

da li su zene ipak slabe na muske ku.rve (e sad ovo zvuci ko da sam pitala koja reka tece ispod savskog mosta :lol: cim su ku.rve znaci da im ide od ruke )a pritom pricaju kako su ovakvi onakvi...
e sad bolje je pitanje je zasto...ne moraju biti ni najlepsi ni najpametniji ni najsarmantniji...ocem da kazem da li je tu nesto privlacno u samoj cinjenici da su dro.lje...garancija robe? :lol:

ma jok ..
al što ne bi probali..
znatiželji smo mi ljudovi :D:D

jednoj dobar, drugoj ne mora da bude, tako da nema garancije.
ne znam za druge žene ali mene ne privlače ni muške ni ženske kurrve.

..........."radoznalost je ubilo machku "............i podsvesno pitanje "shta su MAJA,Tanja,Mira i Jelena videle na njemu ,sve su bile sretne dok su bile sa njim ,moram da saznam,moram,moram,mooooooooooorammmmmmm.....".............:)

slichan se slichnom raduje:mrgreen:

ja ne znam,ne poznajem ni jednog muškarca koji je kurrva.

a i tako znas lose da odaberes sudeci po tvojim pricama do sada ...nek ti je sa srecom sa ovim zadnjim izborom z;)

e sad, sta znaci lose odabrati, pa i nisam tezila trajnosti u zadnjih 7 godina???....kad si izbirljiv i na par godina ti se svidi jedna osoba i nemas neki izbor no da je grabis :D...ali, cinjenica je da su to uvek bili muskarci koji su mi na neki nacin ulivali sigurnost....i zadnji primer je dokaz....godinu dana me je muvao ali zbog te njegove rasplinutosti i zaebancije nisam htela nista s njim....a bas mi se jako dopao....tek jesenas, kad se uozbiljio i poceo sasvim drugu sliku da ostavlja o sebi, zblizili smo se kao ljudi....i kad sam bila slobodna uskocili smo u vezu.....

e pa ja imam temu...kul :lol:
e posto se svi tako prave pametni evo ja volim ku.rve :lol: mozda su traume iz detinjstva nenam :lol:
gde ja stadoh ti produzi :rotf:
elem ukoliko ku.rva u dogledno vreme ne evoluira u coveka pod mojom koordinacijom projekta z:lol: , brzo gubim interesovanje...igracke su zanimljive ali ne i ako su stalno pokvarene :)

Back