Quantcast

Pamet i sex

Paula

Zainteresovan član
Poruka
182
Ima l' koga da objasni iskustvo mojih koleginica da je lakše kod nas naći muškarca ako kažeš da radiš u maxiju nego na faksu? 🧐
(naravno, ne za nešto ozbiljno već onako... :D)
Zanimalo bi me da čujem iskustva muških i ženskih (i neopredeljenih :D) o tome da li obrazovanje i/ili pamet žene ima ikakve veze (u pogledu privlačnosti i sexa)?
Imam razume se neka iskustva o temi, ali bih da napravim komparaciju na određenom statističkom uzorku :D
Hvala!

MrNapokon

Elita
Poruka
19.497
Nikad ne podcenjuj akademsku jalovost. Pogotovu kod nas. Pitaj ti te tvoje koleginice koji su im kriterijumi stvarno i kako nastupaju prema tim prestravljenim od njiove sive emanencije muskarcima.

Paula

Zainteresovan član
Poruka
182
Nikad ne podcenjuj akademsku jalovost. Pogotovu kod nas. Pitaj ti te tvoje koleginice koji su im kriterijumi stvarno i kako nastupaju prema tim prestravljenim od njiove sive emanencije muskarcima.
Pa, u ovom slučaju se radi o ribama koje su već iskusne na međunarodnom planu hehe, tj imale su momke (što oženjene što ne) u inostranstvu (među naučnicima). Ali kažu eto da kod nas to malo odbija muškarce koji izlaze. Da li misliš da postoji neka razlika, tj da su kod nas specifični?

MrNapokon

Elita
Poruka
19.497
Pa, u ovom slučaju se radi o ribama koje su već iskusne na međunarodnom planu hehe, tj imale su momke (što oženjene što ne) u inostranstvu (među naučnicima). Ali kažu eto da kod nas to malo odbija muškarce koji izlaze. Da li misliš da postoji neka razlika, tj da su kod nas specifični?
Pa ne nego miskim da je onobgastarbajtersko ostavljanje utiska. Znas kao kada dodje iz Berlina pa kaze jbte bila sa u shoping Berlin pa sam arbajt i tako to. Ovde su muskarci malo vise down to earth. Ne vole foliranje.

Guede

Poznat
Poruka
9.226
Ima l' koga da objasni iskustvo mojih koleginica da je lakše kod nas naći muškarca ako kažeš da radiš u maxiju nego na faksu? 🧐
Zanimalo bi me da čujem iskustva muških i ženskih (i neopredeljenih :D) o tome da li obrazovanje i/ili pamet žene ima ikakve veze (u pogledu privlačnosti i sexa)?
Imam razume se neka iskustva o temi, ali bih da napravim komparaciju na određenom statističkom uzorku :D
Hvala!
... radi ti dje oces, al odma da ti recem, niko ne voli pametovanje :D

Sara Kej

Aktivan član
Poruka
1.645
Ugrizah se za jezik. Nemogu ...previse bre to kurcenje...ajde malo ovozemajski pricajte. Ako je lepa sto je lepa, ako je pametna mora da bude glupa. Pa sta vi hocete vise:think:

• Podržavam
Reactions: DUH

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.704
Hvala!
Pametni su optereceni glupostima i filozofiraju pa ne uzivaju u sexu

Paula

Zainteresovan član
Poruka
182
Pa ne nego miskim da je onobgastarbajtersko ostavljanje utiska. Znas kao kada dodje iz Berlina pa kaze jbte bila sa u shoping Berlin pa sam arbajt i tako to. Ovde su muskarci malo vise down to earth. Ne vole foliranje.
E vidiš grešiš ovde. Nikakvo foliranje, ništa gastarbajterski, radi se o vrhunskim naučnicima koji drže predavanja u inostranstvu, sa velikim brojem naučnih radova. Dakle uspešne karijere a kao ljudi bez foliranja. Dakle, ne skreći na temu foliranja, toga nema, samo pitanje šta se desi kada je tu osoba vrlo uspešna i pametna. Da li to odbija ili može biti privlačno?

pustos

Elita
Poruka
15.930
Hvala!
Ako je samo sex, onda mnogo pricaju, bolje samo da se smeskaju i pricaju kako je lep i velik. Nije lose da trepnu okicama ponekad. :D

Paula

Zainteresovan član
Poruka
182
Pametni su optereceni glupostima i filozofiraju pa ne uzivaju u sexu
Ali vidi, ne, mada mi je važno tvoje iskustvo, ali zaboravi na filozofiranije. Ne znam ni jednu istinski pametnu i ostvarenu osobu a da puno pričaju. Neka se radi o ležernim ženama, popiju koju, opušteno sve, samo vrlo pametne. Hm?

Paula

Zainteresovan član
Poruka
182
Privlačno je - ako možeš da pariraš.
Ako ne - onda straši.
Znaš: osobe koje pustimo blizu sebe lakše vide naše mane i slabosti; a jaki, pametni i uspešni mere druge po svojoj meri.
E to... Sjajno. Dakle, čak i za seks je ipak važno kako neko nekog posmatra, kakav je dijalog i slično..
I važno je da li pariraju. Ok, to je i moje iskustvo.
Samo mi nije jasno zašto je važno to što bi žena videla mane i slabosti? Jel se muški osećaju onda manje potentnim ili šta?

MrNapokon

Elita
Poruka
19.497
E vidiš grešiš ovde. Nikakvo foliranje, ništa gastarbajterski, radi se o vrhunskim naučnicima koji drže predavanja u inostranstvu, sa velikim brojem naučnih radova. Dakle uspešne karijere a kao ljudi bez foliranja. Dakle, ne skreći na temu foliranja, toga nema, samo pitanje šta se desi kada je tu osoba vrlo uspešna i pametna. Da li to odbija ili može biti privlačno?
Meni sasvim sve jedno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.