PALMA TRAŽI 600 DEVOJAKA ZA MOMKE

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.671
59735.jpg


JAGODINA - Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma traži 600 devojaka starijih od 38 godina za momke starije od 38 godina iz Jagodine koje bi zajedno poslao na more.

"U okviru akcije borbe protiv bele kuge koju provodi Jagodina, o trošku grada, do septembra na more ćemo poslati sve momke, neženje i sve neudate devojke starije od 38 godina, u nadi da će doći do ženidbe i udaje između njih", rekao je Marković juče na prijemu za penzionere.

"Na području Jagodine imamo 700 neoženjenih momaka starijih od 38 godina a samo 70 devojaka. Treba nam još 600 devojaka i njih tražimo na području Pomoravskog okruga koga uz grad Jagodinu čine jos opštine Ćuprija, Despotovac, Paraćin, Svilajnac i Rekovac", objasnio je Marković.

On je dodao da je "ovo i poziv" devojkama da se jave.

U okviru akcije borbe protiv bele kuge, Skupština grada Jagodine je donela odluku da svako sklapanje braka, ako je jedan od bračnih drugova stariji od 38 godina, nagradi sa 3.000 evra.

Odluka je stupila na snagu 1.januara i do sada je sklopljeno šest takvih brakova.
http://www.kurir-info.rs/srbija/palma-trazi-600-devojaka-za-momke-92269.php

Evo prilike za brzu zaradu. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ma jeste njegov vokabular siromasan, neobrazovan je, bezobrazan, verovatno lopov ko i svi drugi, al covek makar radi nesto , pa mu je s' tim verovatno mozda sve ovo navedeno i oprosteno. Ja koliko primecujem ni jedan Jagodinac se ne zali na njega, samo oni iz drugih gradova.
 
Ma jeste njegov vokabular siromasan, neobrazovan je, bezobrazan, verovatno lopov ko i svi drugi, al covek makar radi nesto , pa mu je s' tim verovatno mozda sve ovo navedeno i oprosteno. Ja koliko primecujem ni jedan Jagodinac se ne zali na njega, samo oni iz drugih gradova.

Palma je olicenje danasnjih politicara Srbije.

I po liku, i po znaju i po kreativnosti.....

Sa takvim TIPOVIMA Srbija nece stici NIKUDA.
 
Palma je olicenje danasnjih politicara Srbije.

I po liku, i po znaju i po kreativnosti.....

Sa takvim TIPOVIMA Srbija nece stici NIKUDA.

Ma ne kazem ja da je dobar politicar, daleko od toga, ali koliko cujem uredio je Jagodinu zestoko, najbolji dokaz je sto sami gradjani hvale opstinsku vladu, sto je vrllo redak slucaj, a to sto kazes da je olicenje Srpskog politicara, nije, ali mallciiice mu fali, ima sve epitete savrsenog Srpskog politicara (nepismen, krade , laze, psuje) al, radi nesto, e tu se za'ebo :)
 
Back
Top