Палма: НЕЋУ С ПЕДЕРИМА.....ахахаха!!!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
PALMA: NEĆU S PEDERIMA!

(58) Utorak, 14. Decembar, 2010.| Autor:
Dragan Marković otvoreno zamerio koalicionim partnerima socijalistima što su u Glavni odbor SPS uvrstili homoseksualca Borisa Milićevića


33441.jpg



BEOGRAD - Šta će gej u Glavnom odboru Socijalističke partije Srbije?!
Ovo je prva reakcija Dragana Markovića Palme, lidera JS, koalicionog partnera SPS i osvedočenog protivnika gej parade, na odluku socijalista da u Glavni odbor stranke prime osnivača Gej-strejt alijanse (GSA) Borisa Milićevića.

- Jeste Dačić rekao da će gospodin osnivač GSA da sarađuje s nevladinim organizacijama. On može da sarađuje ispred SPS, nemamo ništa protiv, ali JS se s tim nikad neće složiti! Na svim mitinzima i skupovima, bez obzira na to da li Dačić stoji pored mene, govoriću da sam protiv gej parade i da ne podržavam to. Ako ne budemo u koaliciji, nikom ništa. Ali stav neću menjati - poručuje Palma, uz opasku da je 94 odsto članova SPS i glasača protiv gejeva.

Predsednik Izvršnog odbora SPS Branko Ružić Palmine izjave smatra legitimnim političkim stavom.

- Izbor Milićevića je logičan jer se kao jedinka, levičar i ekspert u radu nevladinih organizacija opredelio da znanje stavi u funkciju rada SPS kao moderne levice. On je jedan mali delić moćnog mozaika koji se zove SPS - ističe Ružić.

Novopečeni član GO SPS Boris Milićević potvrdio je da je pre učlanjenja u SPS bio u SDU Žarka Koraća, ali nije želeo da pojasni kako je za tako kratko vreme prešao put od Koraća do Dačića. :rotf::rotf::rotf:

*******************************

Ко би рекао да међу комуњарама има толико буљаша...
 


Ко би рекао да међу комуњарама има толико буљаша...
НИСУ то никакве комуњаре ни комунисти.
То је ИНТЕРЕСНА ГРУПА која је се лажно представља.

Шифра: КОФЕРЧЕ
 
PALMA: NEĆU S PEDERIMA!

(58) Utorak, 14. Decembar, 2010.| Autor:
Dragan Marković otvoreno zamerio koalicionim partnerima socijalistima što su u Glavni odbor SPS uvrstili homoseksualca Borisa Milićevića


33441.jpg



BEOGRAD - Šta će gej u Glavnom odboru Socijalističke partije Srbije?!
Ovo je prva reakcija Dragana Markovića Palme, lidera JS, koalicionog partnera SPS i osvedočenog protivnika gej parade, na odluku socijalista da u Glavni odbor stranke prime osnivača Gej-strejt alijanse (GSA) Borisa Milićevića.

- Jeste Dačić rekao da će gospodin osnivač GSA da sarađuje s nevladinim organizacijama. On može da sarađuje ispred SPS, nemamo ništa protiv, ali JS se s tim nikad neće složiti! Na svim mitinzima i skupovima, bez obzira na to da li Dačić stoji pored mene, govoriću da sam protiv gej parade i da ne podržavam to. Ako ne budemo u koaliciji, nikom ništa. Ali stav neću menjati - poručuje Palma, uz opasku da je 94 odsto članova SPS i glasača protiv gejeva.

Predsednik Izvršnog odbora SPS Branko Ružić Palmine izjave smatra legitimnim političkim stavom.

- Izbor Milićevića je logičan jer se kao jedinka, levičar i ekspert u radu nevladinih organizacija opredelio da znanje stavi u funkciju rada SPS kao moderne levice. On je jedan mali delić moćnog mozaika koji se zove SPS - ističe Ružić.

Novopečeni član GO SPS Boris Milićević potvrdio je da je pre učlanjenja u SPS bio u SDU Žarka Koraća, ali nije želeo da pojasni kako je za tako kratko vreme prešao put od Koraća do Dačića. :rotf::rotf::rotf:

*******************************

Ко би рекао да међу комуњарама има толико буљаша...

Da budem iskren za mene ovo nije nikakva novost .... DRAGAN MARKOVIĆ PALMA ( poznatiji kao švercer uglja) predsednik jedinstvene Srbije ..... PODRŽAO JE LGBT POPULACIJU I PARADU PONOSA ONOG MOMENTA KADA NIJE USLOVIO PODRŠKU VLADI VEZANO ZA STAV VLADE PREMA OVOJ MANIFESTACIJI .... DAKLE PALMA UČESTVUJE U VLADI KOJA PODRŽAVA PARADU ----- PALMA PODRŽAVA PARADU ....... VRLO JE LAKO ZAKLJUČITI .....


Želeo bih da napomenem da nemam ništa protiv LGBT osoba i njihovog učešća u političkim strankama ....NO NJIHOVO PARADIRANJE SVAKAKO SMATRAM NEPRIMERENIM ..... NAROČITO ISPOD PAROLE --- SMRT SRŽAVI .....
 
Poslednja izmena:
Палма је једна од ударних песница наше про-европске власти, нашег ЕУ-ропског пута, наше нове молитве - ЕУ нема алтернативу !

Како то да неће с педерима кад је геј-лоби једини показатељ да Србија граби ка ЕУ, њеним стандардима ... ?!
 
iskreno...kako vreme prolazi moje razocarenje u palmu raste svakim danom...odstupio je od svojih cvrstih stavova vec nekoliko puta i ostao u vlasti...presao je preko mnogo toga...nemam nameru da ponavljam...sam je palma javno izrekao kad se to nije slozio...al vlast napustio nije...od rezolucije o srebrenici preko gej parade do ulaska pedera javno u njegovu koaliciju...
 
iskreno...kako vreme prolazi moje razocarenje u palmu raste svakim danom...odstupio je od svojih cvrstih stavova vec nekoliko puta i ostao u vlasti...presao je preko mnogo toga...nemam nameru da ponavljam...sam je palma javno izrekao kad se to nije slozio...al vlast napustio nije...od rezolucije o srebrenici preko gej parade do ulaska pedera javno u njegovu koaliciju...

Ti si pametan čovek ...iako se u mnogim stavovima ne slažemo ....međutim ne mogu da verujem da si Palmi ikada davao podršku.... :eek:
 
Ti si pametan čovek ...iako se u mnogim stavovima ne slažemo ....međutim ne mogu da verujem da si Palmi ikada davao podršku.... :eek:

kakvu podrsku..?? postovao sam njegov licni i uspeh kao gradonacelnika jagodine...sto jel znas mnogo uspesnijih privrednika od palme sa vecim uspesima..?? koji je to predsednik opstine ucinio vise za svoju opstinu..?? daj navedi te ljude...koga da postujem u srbiji ako ne ljude koji imaju rezultate..??
 
Priča Palma bezveze, sigurno zbog tamo nekog feminiziranog neće rasturiti koaliciju..ono što meni mnogo više smeta jeste nepoznanica šta tog čoveka kvalifikuje za neku političku funkciju, (izvesno je da će je zauzeti, kad - tad) osim što je *****?

politichke funkcije postoje ne zbog kvaliteta kadra vec zbog politicke podobnosti.
ne verujem da je to za tebe nesto novo
 
Inđija, na primer.

pa ko kaze da ne postujem i jesica..?? zar to nisam toliko puta rekao...apsolutno me ne zanima ko je koja partija..zanimaju me rezultati njihovog rada...zar sam malo puta rekao da samo najuspesniji gradonacelnik ili predsednik opstine koji je dokazao sebe u opstini koju je vodio i uveo je u red uspesnih i razvijenih moze da konkurise za mesto predsednika srbije i predsednika vlade..?? dok ne bude tako srbija nece koraknuti ni koraka napred...
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
pa ko kaze da ne postujem i jesica..?? zar to nisam toliko puta rekao...apsolutno me ne zanima ko je koja partija..zanimaju me rezultati njihovog rada...zar sam malo puta rekao da samo najuspesniji gradonacelnik ili predsednik opstine koji je dokazao sebe u opstini koju je vodio i uveo je u red uspesnih i razvijenih moze da konkurise za mesto predsednika srbije i predsednika vlade..?? dok ne bude tako srbija nece koraknuti ni koraka napred...

To je istina...:ok:
 
kakvu podrsku..?? postovao sam njegov licni i uspeh kao gradonacelnika jagodine...sto jel znas mnogo uspesnijih privrednika od palme sa vecim uspesima..?? koji je to predsednik opstine ucinio vise za svoju opstinu..?? daj navedi te ljude...koga da postujem u srbiji ako ne ljude koji imaju rezultate..??

Vidiš Pajo , ja uz ŠTA JE neko uradio često pitam I KAKO JE URADIO ? ......

Dakle ..... Palma je prvo postao "vlasnik Jagodine" tako što je koristio Arkanove mafijaške veze , švercovao ugalj i kupio što kupiti se da ...onda je potplatio koga treba i na kraju postao " NEKRUNISANI CAR JAGODINE" ...... potom je shvatio da mu dalju promociju najbolje mogu dati sami JAGODINCI ukoliko ga budu hvalili , pa je neke vlade podržavao a u ovoj i učestvuje kako bi štro više investicija koje treba da idu u čitavu Srbiju usmerio u pravcu Jagodine .....

I sada se stvara mišljenje ...vidi Palmu , ako sredi Srbiju kao Jagodinu super... aj glasamo za njega .... a on u stvari muzao i Jagodince i Srbiju da se lično obogati ...pa sad finansira i Jagodinu pre svega u ličnu promociju ....E SAD ISTINA JE DA I JAGODINCI VIDE NEKU KORIST OD TOGA ..... svakako veću nego bilo ko u bilo kom drugo gradu ....

ALI TO ŠTO SU DRUGI OČAJNI NE ZNAČI DA JE ON SENZACIONALAN .... naročito kada vidiš kako radi to što radi .... IPAK IAKO JE JAGODINA SRBIJA ... SRBIJA NIJE SAMO JAGODINA ...kako se dotični ponaša .....

Da sam u pravu videćeš kada se uortači sa Regionima .... to je novo zlo koje se sprema ...cepkanje Srbije na feude .....
 

Back
Top