Prilikom paljenja racunara vidi se i cuje da HDD radi medzutim monitor se ne pali. Pokusao sam sa drugom grafickom karticom ali nista se ne dogadja.
Molim vas da mi neko pomogne.
Molim vas da mi neko pomogne.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Prilikom paljenja racunara vidi se i cuje da HDD radi medzutim monitor se ne pali. Pokusao sam sa drugom grafickom karticom ali nista se ne dogadja.
Molim vas da mi neko pomogne.
Prilikom paljenja racunara vidi se i cuje da HDD radi medzutim monitor se ne pali. Pokusao sam sa drugom grafickom karticom ali nista se ne dogadja.
Molim vas da mi neko pomogne.
Moze biti od svega po malo,al ti niko nije rekao da izivadis ram ,stapicem za usi i alkoholom ocistis kontakte ,vratis i probas.
Proveri sve kablove da se nije koji pomerio,resetuj bios vadjenjem baterijice ako treba,al moze biti hard,maticna,napajanje,grafcka,ram.......
,i bez njega mora da izadje slika ,sve ostalo stoji. ja bih krenuo od ciscenja kontakata,provere kablova,pa bih krenuo sa komponentama,posto pali,probao bih drugi ram i graficku,zatim napajanje,a ako je cpu ili ploca batali,pravac servis pa neka dijagnostikuju kvar,ili kupiti drugo ili popravitine mora da znaci,ja sam imao 2 neispravne graficke i na jednoj je pistao komp a na drugoj ne ,a kod ortaka oksidirao malo kontakt rama isto nece da pali i ne pisti ,kada smo ga ocistili sve ok


Bag u winu..predpostavljam da koristis xp ?
kod mene se ne dize iz stand-by pomeranjem misa vec klikom misa ili pritiskom bilo kog dugmeta na tastaturi;kod win7.
jesi li siguran da ne ide mozda u hibrnaciju,tu se dize sistem na power dugme?
mozda je neka od onih opcija u biosu,ne mogu tacno da se setim kako se zove al je oznacena kao S1,S2,S3,u control panelu mislim da nema neka opcija kojom moze da se bas specizira kako zelis da se dize iz stand by ,nesto se kao kroz maglu secam da moze i pomeranjem misa,ali nisma siguran zasto nekima hoce a nekima ne

Xe meni se par puta desavalo,probaj iscupaj strijni kabal od napajanja,zatim zadrzi dugme od paljenja otprilike minut,vrati kabal i probaj da upalis,znam da zvuci smesno ali kod mene je upalilo![]()



