Quantcast

Paliti preko Grane ili ne - pitanje je sad !

Parun

Poznat
Poruka
7.760
Zivo me interesuje sta mislite o ovom pitanju. U uslovima nestabilne politicko-ekonomske situacije u drzavi i sunovratra zivotnog standarda ovo izgleda kao resenje problema nezaposlenosti i postizanja normalnog zivotnog standarda. Sa druge strane patriotski orijentisani misle da je ovo "predaja" i "izdaja" i da to nije nikakvo resenje i da sansu treba traziti u zemlji? Da vidimo sta misli javno mnjenje.

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Zivo me interesuje sta mislite o ovom pitanju. U uslovima nestabilne politicko-ekonomske situacije u drzavi i sunovratra zivotnog standarda ovo izgleda kao resenje problema nezaposlenosti i postizanja normalnog zivotnog standarda. Sa druge strane patriotski orijentisani misle da je ovo "predaja" i "izdaja" i da to nije nikakvo resenje i da sansu treba traziti u zemlji? Da vidimo sta misli javno mnjenje.
To se neki, Parune, pitaju dobrih evo sada ce 30ak godina. Jos malo da sacekaju, pa ce na cekanje da dobiju penzije. :ok:

_nobody_

Poruka
23.725
Svakome,kome računica pokazuje da je napredak izvestan, neka briše....
Ali, treba da izvede temeljnu računicu.
Greške su nepoželjne,jer mogu doneti komplikacije.
Ја ако не урадим ништа са својим факултетом, ко што нећу ни урадити, палим на океански крузер да масирам бабе.

Parun

Poznat
Poruka
7.760
Ја ако не урадим ништа са својим факултетом, ко што нећу ни урадити, палим на океански крузер да масирам бабе.
Dva puta sam vec bio ove godine i sreo sam nase momke. Jedan iz Bgd a dvojica iz Loznice. Bio je jos jedan iz Novog Sada kao i jedna devojka isto iz Novog Sada. Svi su imali faksove ali su radili na recepciji, u wellness klubu i u duty free shopovima. Nista lose sa tim, lova nije velika a padne i neka kinta od baksisa....hrana i smestaj besplatni a vidi se dosta...premda nije lako 8 ili 6 meseci smena ...

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.496
E,to je život....
Paklena disciplina,ali dobra lova.
A, da ne spominjemo izazove druge.
Prava stvar za avanturiste i vagabunde....
:ok:

I još nešto.
Ako se dogovoriš sa babom da se "zaneseš" masirajući,
sledi žešća bonus kinta !

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.496
Dva puta sam vec bio ove godine i sreo sam nase momke. Jedan iz Bgd a dvojica iz Loznice. Bio je jos jedan iz Novog Sada kao i jedna devojka isto iz Novog Sada. Svi su imali faksove ali su radili na recepciji, u wellness klubu i u duty free shopovima. Nista lose sa tim, lova nije velika a padne i neka kinta od baksisa....hrana i smestaj besplatni a vidi se dosta...premda nije lako 8 ili 6 meseci smena ...
Znam jednog momka,bio mesar u kraju...
On je već 3-ća godina na prekookeanskom turističkom.
Više je nego zadovoljan zaradom,
ali za najmanju grešku ili samovolju - šutiraju !
Odmor oko 20-tak dana kači svakih 6 mes.
On se već navikao i zadovoljan je.

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.337
postavljac teme je pisao da je zapalio 1993., znaci dezerter po sopstvenoj izjavi nije hteo da se bori ili da brani srbiju, zavisi kako ko vidi nato agresiju.
sad pokusava da imigrante dvehiljaditih koristi za opravdanje sopstvenog postupka u smislu evo idete i vi sada bio sam u pravu. malo je pomesao situacije, datume, uzroke. uvek se tako radi kad se mulja, ali ovo je nevesto kao kad bi se boris zalagao za nezaposlene, ili ivica protiv dilera, ili velja za beckovicku

DS Moodo

Primećen član
Banovan
Poruka
959

O tome si trebao da misliš 2000.g. kada si na silu ustoličavao nacizam u Srbiji.

Jary

Veoma poznat
Poruka
12.360
ima 30 godina od kako je otpevana pesma " na zapadu nista novo" ...Sve koje znam da su otisli ne razmisljaju da se varte ,cak ni na odmor vise ne dolaze ovde.Svi mnogo bolje zive i svi ce imati dobre penzije nekada. S,tim sto ide se do 30te godine zivota posle je vec komplikovanije.Roditelji su stariji ,ti si mozda vec u braku..i sl ..Mladom coveku je bolje da ode,pogotovu ako tata nije ostavio nesto, neki posao ,lokale ...nema sta da ceka.!

Poruka
60.356
Нисам цигањ да се потуцам од немила до недрага ко последњи апатрид.
Најлакше је побећи, много теже је уложити напор, остати и уредити своју земљу.
Пошто ове године неће бити рода курузе и сличних култура у Јамерики назад можемо прихватити само оних око 400к који су се на попису изјаснили да су срБског порекла ови остали нека пасу.
Наш форумашки колега Блајбингер који се хвалио да се у печалби изјашњавао као кроат слободно нек оде у кршевиту и житородну Далмацију нека га ујкани хране и тимаре, свака тица своме јату!

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.