Quantcast

Palish me, a kad legnemo u krevet???

***Erioda***

Obećava
Poruka
84
Da li vam se nekad desilo da volite neku osobu jako, (ali niste zaljubljeni)...stalno ste zajedno, spavate skoro svaki dan...I Npr, nekad se ne napalite kad dodje do predigre, a zelite seks sa njom???:???:Deshavalo mi se to par puta, ali ja ne zelim tu situaciju, kao da me moja maca ne slusha...

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.618
Da li vam se nekad desilo da volite neku osobu jako, (ali niste zaljubljeni)...stalno ste zajedno, spavate skoro svaki dan...I Npr, nekad se ne napalite kad dodje do predigre, a zelite seks sa njom???:???:Deshavalo mi se to par puta, ali ja ne zelim tu situaciju, kao da me moja maca ne slusha...

volis ... nisi zaljubljena
zeliš seks ... ne možeš da se napališ ...

Govoriti li to nešto?

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
ovo je tezak slucaj jebitisa nenapalisa....dva jabuke pre podne i casa vode uvece i boljka ce otici ko avionom..

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
Ne sekiraj se sve je to normalna pojava..
Moguce da u tom momentu kad to zelis imas nekih psihickih smetnji
ili nesto sto te sprecava da se opustis.
Normalna stvar kod normalnih ljudi..

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.783
Volis jako, a nisi zaljubljena?
Pa koliko ste zajedno, 50 god?

Ne opterecuj se, gubis zivce zbig stvari koje ce same od sebe srediti!

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
jel znate komsija moj sto je izmislio lek za sve bolesti? a ima rakiju, ljutu... dusu gori... mozda upali i ovde, nikad se ne zna... kaze: rile, slusaj... kad ustanes ujutru, uzmi jednu veliku kasiku meda... na prazan stomak... i, sacekaj jedno 15-20 minuta... ne pomeraj se... dok se bakterije ne "skupe u zeludac, na slatko"... onda, kad se opuste, iznenada popi dve casice domace rakije i sve ces da ih pobijes... kaze, nema posle da budes bolestan nikad...

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.025
jel znate komsija moj sto je izmislio lek za sve bolesti? a ima rakiju, ljutu... dusu gori... mozda upali i ovde, nikad se ne zna... kaze: rile, slusaj... kad ustanes ujutru, uzmi jednu veliku kasiku meda... na prazan stomak... i, sacekaj jedno 15-20 minuta... ne pomeraj se... dok se bakterije ne "skupe u zeludac, na slatko"... onda, kad se opuste, iznenada popi dve casice domace rakije i sve ces da ih pobijes... kaze, nema posle da budes bolestan nikad...
A onda se ispovraćaš po ženi.:lol:

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
:shock: nek on lepo odradi jedan oral i nema sanse da, posle toga, ta tvoja neposlusna maca ne poklekne :wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.