Quantcast

PALI BRATE ACA LUKAS JE ZAKON

Misljenje

• Najbolji

• Srednje...

• Lose..

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

~*PrincesS*~

Veoma poznat
Poruka
13.837
nikodim:
Vidi ga... na sta ovo lici? Ti si bre neozbiljan...
O disku... Ovako... nalazi se u plasticnoj kutiji, okrugao je i ima rupicu u sredini. Sa gornje strane nalazi se reflekrujuca povrsina i tanak sloj aluminijuma u kome se upisuju podaci, po sistemu tacaka, dakle nesto nalik binarnom zapisu. U zavisnosti od citaca, kao i same specifikacije proizvodjaca, namenjen je odredjenoj brzini upisivanja podataka kao i njihovog citanja.
Bez obzira sta je na CD-u, dragi moj urbani Guliveru, isto ti je to.
Eto, pisao sam o CD-u... nadam se da si sada zadovoljan, neozbiljni covece.
:lol::lol::lol: Odakle ti zas toliko o CD-u? :D:D:D Ozbiljno pitam,ja sam znala samo za ovo da je okrugao i da je u plasticnoj kutiji :mrgreen: Sta cjes,ja sam ti plavusha u dushi...:lol:

Sweet_Jane

Domaćin
Poruka
4.528
Guliverr:
E NIKODIME,nisi ni duhovit, ni zanimljiv, a bogami sve vise sam ubedjen ni dovoljno inteligentan, necu iz principa pod ovom temom govoriti o razlici URBANOG FOLKA i TURBO FOLKA,

I ako si normalan a ti ces shvatiti kada lepo kazem da se ne mesas tamo gde ti nije mesto, kada odslusas DISK, dodji ovde i iznesi komentar kakav god zelis a sada , molim te okani me se ako je ikako moguce!

Molim da ovde govorimo iskljucivo o novom LUKASOVOM disku,i to oni koji imaju sta da kazu...
a ti ni ne znas koja je razlika izgleda.... :mislimsemislim:... i sto si toliko depresivan? Mojne diras nikodima, duhovitiji je i pametniji od 10 guliverra.

CobRa-SiC

Aktivan član
Poruka
1.202
Fency_Killer:
jeli pratio neko njegov premijerni nastup na pinku?to je bilo tako
249108368_AE739ED234A3B649E58F41D379C9EFFF.gif

Ito što kaeš... yebote... koisumu ono sektaši ?
Te neke duge kose, te svi u crnom... božeme sačuvaj...
Ma mora dae doveo Dimmu Borgir...

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
u dobar aca, sa onom facom mentola, ribe privlaci
ako ga jos jednom vidim oslepecu (mislim, koliko je lep)

a inace mene bas interesuje guliverova teorija razlike izmedju folka trubo folka urbanog turbo folka i ostalih turbo folk pojmova!

p.s
guliverr-e jel' ti slusas seku i cecu?

Spiritcraft

Ističe se
Poruka
2.460
Guliverr:
To sto tebe nervira je tvoj problem,za mene su recimo i on i Joksimovic ekstra muzicari ,i ...........sta mislis ko si ti brate da sada mi ne treba da pricamo o njemuili komentarisemo...........

Ne, ne, ne... nismo se razuuumeli, nisam rekao da ne treba da se komentariše, jer da jesam, onda bih porekao samog sebe komentarišući, kažem da svi treba da ga komentarišemo, a ti da gledaš i uživaš. Dakle:

Niko, ali niko me ne nervira kao on
(Čak ni Žeka Joksimović)

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
absonic:
e sad sam se josh vishe zbunio...

Guliverr, Guliverr!
Pojasnjavaj bre ovo!

Samo da cika Guliver pregleda sve svetske enciklopedije, da iscita sve muzicke kriticare...

@Guliver
Posto si ti jedini, meni poznati kriticar koji tvrdi tako nesto, pozivam te javno da patentiras tu glupost kako bi zastitio svoja autorska prava nad njom... Verujem da bi bolje ziveo posle toga... imao bi prava na intelektualnu svoinu, drugim recima bio bi zasticen kao beli medved.
Razmisli o tome... mozda postanes i popularan jednog lepog dana.

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
nikodim:
Posto si ti jedini, meni poznati kriticar koji tvrdi tako nesto, pozivam te javno da patentiras tu glupost kako bi zastitio svoja autorska prava nad njom... Verujem da bi bolje ziveo posle toga... imao bi prava na intelektualnu svoinu, drugim recima bio bi zasticen kao beli medved.
.

:lol:

nikodim:
Razmisli o tome... mozda postanes i popularan jednog lepog dana

Žene će ga želeti,muškarci će mu zavideti...

Sweet_Jane

Domaćin
Poruka
4.528
nikodim:
Bez brige... taj cove vise zajebava sebe pisuci neke neidentifikovane i cudesne sadrzaje. A malo je navalentan u svojoj teoriji... to jeste... ali nije strasno, obzirom da smo ovde gde smo....
Njegova teorija je da turbo folk ne postoji. Ne znam sta jos. On je poklonik urbanog folka koliko sam shvatila. Ja nista vise osim toga u njegovim postovima ne mogu da shvatim(ne ukljucujuci da ga nerviraju opusteni ljudi koji su vickasti i nekad ironicni, poput tebe, nikodime :smile: ;-) ).

Mislim da ni guliverr ne zna koji mu je vrag.

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Sweet_Jane:
Njegova teorija je da turbo folk ne postoji. Ne znam sta jos. On je poklonik urbanog folka koliko sam shvatila. Ja nista vise osim toga u njegovim postovima ne mogu da shvatim(ne ukljucujuci da ga nerviraju opusteni ljudi koji su vickasti i nekad ironicni, poput tebe, nikodime :smile: ;-) ).

Mislim da ni guliverr ne zna koji mu je vrag.

A zar je bitno koji mu je vrag, meni je najbitnije da je on srecan... mada nikada mi ne deluje tako. Rekao bih da je hronicno neraspolozen a to, slozicemo se, nije dobro. :mrgreen:

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Tu ima svasta... a ne zna se sta je bolje i lepse. Novina koja dize iz mrtvih, iz kreveta... odakle god.
Jednom sam citao u Skandalu kako je Nadi Topcagic pukla cev od mazuta... Divna novina, puna interesantnih sadrzaja i lepih slika, rekao bih vrlo urbana.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.