Quantcast

PALI BRATE ACA LUKAS JE ZAKON

Misljenje

• Najbolji

• Srednje...

• Lose..

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Zabole me za sindikat........

Nisam lepo razumeo tvoje pitanje suvise je uopsteno preformulisi ga
Nisam razumeo ono "ko si ti" pa da "izrazavas SVOJE MISLJENJE O NEKOJ DRUSTVENOJ POJAVI"

Jel to treba neki fakultet da se zavrsi i da se dobije neka licenca pa da se na forumu iznosi SVOJE MISLJENJE i svoj pogled nekih drustvenih pojava???????

Ne nego meni nije jasno samo odakle tebi pravo da osudjujes ljude koji slusaju ta 2 pravca muzike? Jel imas neka prava, neki ugovor za zastitu metala ili nesto slicno? I, pri svakoj prilici, obavezno ubacis i nekoliko pravaca muzike, kako bi pokazao svoje "poznavanje" tih grana i slicno. Nema potrebe da se eksponiras tako, ostavi ljude nek slusaju sta im prija i ciao.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Ne nego meni nije jasno samo odakle tebi pravo da osudjujes ljude koji slusaju ta 2 pravca muzike? Jel imas neka prava, neki ugovor za zastitu metala ili nesto slicno? I, pri svakoj prilici, obavezno ubacis i nekoliko pravaca muzike, kako bi pokazao svoje "poznavanje" tih grana i slicno. Nema potrebe da se eksponiras tako, ostavi ljude nek slusaju sta im prija i ciao.

Slusaj bre ti........
Ne nego meni nije jasno samo odakle tebi pravo

Imam pravo jel znas imam pravo kao i svi ostali da pricam sta hocu i da iznosim svoje misljenje kako ja hocu JEL TI JASNO????Sta sad ja trebam samo da cutim i da citam forum a ti da baljezgas????I ti si svasta pisao sto se meni ne svidja i iznosis neke postove koji se meni ne svidjaju pa ja tebe ne jurim na svakoj temi i de dahcem ti zavrat i stalno nabijam na nos kad nesto pises......

osudjujes ljude koji slusaju ta 2 pravca muzike

Svako ima pravo na kritiku necega i osudu necega i svako je podlozan kritici nekoj........
Metal jeste pravac ali turbo folk nije pravac "muzike" vec kic i sund izbljuvotina

I nemoj da generalizujes i uopstavas vidim ja sta ti radis,JA NISAM REKAO ZA BILO KOJA DVA PRAVCA RAZLICITA DA IMAM NESTO PROTIV VEC ZA metal i turbo folk a ok je npr ako neko slusa hard rock i delta blues

1)Jel imas neka prava, 2)neki ugovor za zastitu metala ili nesto slicno?
1)Prava imam sva ona ispisana pravilnikom krstarice i naravno sva prava drzave Srbije ciji sam drzavljanin.....
2)Nemam ugovor za zastitu metala,nikada ne bih kritikovao muziku tako sto ce neko da mi plati,vec je ovo moje slobodno misljenje i trudim se sto vise moguce da razotkrijem to usminkano djubre zvano turbo folk da bi ljudi bolje videlo sta je zapravo to....

I, pri svakoj prilici, obavezno ubacis i nekoliko pravaca muzike, kako bi pokazao svoje "poznavanje" tih grana i slicno.

Ovo sto sam napisao:
"jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grundge,techno,trance,psy,electronic,klasicna"

nisam napisao kako bih pokazao svoje poznavanje muzike jer nema sta kome da pokazujem svaka baba zna za ovo tako da baljezgas gluposti......ovo uopste nije hvalisanje........ovo su najpoznatiji zanrovi i najopstiji.....a nabrajam ih samo kad hocu da docaram glupocu sabana kad kaze DA SLUSA SVE.........I ovo si jednom vec napisao kao da se hvalim dokle mislis da se ponavljas kao papagaj??????????Ja dovoljno pokazujem svoje znanje pisuci temu Skola Gitare...Ja nemam sta da se hvalim,hvalicu se kada zavrsim knjigu koju pisem - Istorija rock n roll muzike i njen uticaj na muzicki svet..........i Biografija Pink Floyda i Psihoanaliza albuma The Wall........

Nema potrebe da se eksponiras tako, ostavi ljude nek slusaju sta im prija i ciao

Nikog nisam ni uhvatio i zatvorio u tamnicu pa mu nedam da slusa sta hoce.......Kad moze jedan Bojan BRT da se podsmeva i vredja rock/metal subkulturu a sto ja ne bih mogao da iznesem svoje misljenje o sabanima?????I ja imam ita prava kao svako....

Nemam ja sta da se eksponiram ti si zesce istripovan,a i da hocu da se eksponiram jel ces ti da mi zabranis,sta to tebi smeta imas dugme IGNORE pa ukljuci to da ti ne izlaze moji postovi....Imam pravo koliko ja hocu da se eksponiram i da se reklamiram i da stavljam i linkove i banere i svasta......Mogu da se toliko eksponiram da ti se zivot smuci i ne mozes mi nista niti mi mozes to zabraniti..............

Ja ne znam sta je stvarno tvoj problem u vezi mene,na bilo kojoj temi da se pise ti samo nesto napadas i spustas,eto i sinoc me pratis i uleces na onu temu i pitas neka bezvezna pitanja,samo dzabe spamujes,normalno da verujem u onu filozofiju i ono sto pisem...............

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Opet spominjes mene.Aj oladi vise ili cu te prijaviti supermoderatoru foruma da ce te banovati dok ne pobelis,jasno?
Edit:
ipak sam te prijavio jer sam i na prethodnoj strani video da si me nazvao sabanom i seljakom.

Pa u ovom postu nisam nista lose rekao..........Samo sam te spomenuo kao primer jer kad ti mozes da iznosis misljenje bez dlake na jeziku sto ne bih mogao i ja????Al to ovaj CeGevara nikako da ukapira.......

Ti mozes da me prijavis i superBogu ali mogu samo da dobijem po 1 ili 2 kaznena poena po postu nikako da me banuje "dok ne pobelim" posto je to nemoguce po pravilniku krstarice....

To bi morao npr da postoji clan 16/9 br1245 koji glasi "Kada Bojan BRT kaze da s neko banuje supermoderator mora da banuje tog daok ne pobeli jer je tako rekao Bojan"
:hahaha::rotf:
To jedino mozda ako je supermoderator pristrasani ako imas "vezu" kod njega....Kakvu u to necu da ulazim:per::per::per:

Edit
E kasno vec si me prijavio....Pih al si tuzibaba:roll::roll::roll::roll:
Dobro bolje bar je kulturno

A ovo saban i seljak - to nisu uvrede to su karakterne osobine,ne radis ti to namerno i na silu zinat nama........Sto vredjas seljake - i to su ljudi nije to uvreda,a Saban,Sapke- pa zar se tako ne zove vecina pevaca koji pevaju u folkoteku ili splav kad izadjes.....:roll:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.