Quantcast

PALI BRATE ACA LUKAS JE ZAKON

Misljenje

• Najbolji

• Srednje...

• Lose..

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slavo

Primećen član
Poruka
570
Eeeeee tek si sad video ko je Bojan BRT......Ja sam lepo rekao da je zesci pozer i seljacina i to ona najgore vrste (a to su turbo folkeri koji "slusaju" rock,metal pa pravac u rozu majicu,trenerku uvuce u pantalone a na noge air max 2 pa na koncert Cece.....)
Jos sam i otvorio temu o njemu (Folkeri pozeri koji se tripuju da su metalci) a ti si me tamo napadao i pljuvao zbog one tvoje teme da li je kasno za gitaru i branio si Bojana Brt...

Nadam se sad da ti je jasno o kakvom izrodu se radi.........Ja razumem glupog zatucanog sabana koji slusa turbo folk,razumem i coveka koji slusa metal,rock ali sabana koji voli da slusa metal pa pravac na Cecin koncert uopste ne razumem kakav je to sklop licnosti........................

Rock ili Metal su nacin zivota,predubedjenje filozofija i svako ko istinski to slusa ne moze biti turbo folker........

NIKAD TURBO FOLKER NE MOZE BITI PRAVI METALAC koliko god slusao to kuci
NITI METALAC,ROKER MOZE BITI TURBOFOLKER JER AKO JE TURBOFOLKER AUTOMATSKI NIJE ROKER,METALAC......

TE DVE STVARI SU KONTRADIKTORNE......
Sto ne kazes tako svakom redom u facu ko slusa narodnjake da je zatucani saban? pa zatucani saban si ti,sto drka na na metal,brate iskuliraj malo...znam da imas velika muda preko neta da pricas da su svi koji slusaju cecu i narodnjake(a to je 70 % Srbije) sabani,ali smiri se malo i tu...ili prosto idi iz ove drzave, i ne smaraj vise

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
pa da,svako ko sluša više od jedne vrste muzike zaslužuje da bude kamenovan...i čim počneš da nosiš air max i slušaš metal,znači da nešto nije uredu...

Ali ne radi se tu vise od jedne vrste muzike tipa jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grunge,techno,trance, psy,electronic,klasicna, NEGO SE RADI O TURBO FOLKU A TURBOFOLKAS KOJI SLUSA METAL NE SLUSA NISTA OD OVOGA NAVEDENOG.......

Moze metalac naravno da slusa jos svasta osim metala nisam ni ja nakraj srca ali nikako metal i turbo folk.....

Najvise mrzim kad pitas sabana sta slusas a on kaze pa sve brate,a ti ga pitas pa jel slusas jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grunge,techno,trance, psy,electronic,klasicna - a on ti kaze ne slusam i ONDA TO NJEGOVO SVE SE SVEDE NA NARODNO IZVORNO I TURBO FOLK I BIJELO DUGME......

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Sto ne kazes tako svakom redom u facu ko slusa narodnjake da je zatucani saban? pa zatucani saban si ti,sto drka na na metal,brate iskuliraj malo...znam da imas velika muda preko neta da pricas da su svi koji slusaju cecu i narodnjake(a to je 70 % Srbije) sabani,ali smiri se malo i tu...ili prosto idi iz ove drzave, i ne smaraj vise

jA CAK i ne vilm sve podzanrove metala ja sam vise u roku/hard roku......
A i naglasio sam i da nemam toliko protiv narodnjaka koliko protiv metalaca koji slusaju turbo folk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali ne radi se tu vise od jedne vrste muzike tipa jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grundge,techno,trance, psy,electronic,klasicna, NEGO SE RADI O TURBO FOLKU A TURBOFOLKAS KOJI SLUSA METAL NE SLUSA NISTA OD OVOGA NAVEDENOG.......

Moze metalac naravno da slusa jos svasta osim metala nisam ni ja na kraj' srca ali nikako metal i turbo folk.....

Najvise mrzim kad pitas sabana sta slusas a on kaze pa sve brate,a ti ga pitas pa jel slusas jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grundge,techno,trance, psy,electronic,klasicna - a on ti kaze ne slusam i ONDA TO NJEGOVO SVE SE SVEDE NA NARODNO IZVORNO I TURBO FOLK I BIJELO DUGME......

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Ali ne radi se tu vise od jedne vrste muzike tipa jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grunge,techno,trance, psy,electronic,klasicna, NEGO SE RADI O TURBO FOLKU A TURBOFOLKAS KOJI SLUSA METAL NE SLUSA NISTA OD OVOGA NAVEDENOG.......

Moze metalac naravno da slusa jos svasta osim metala nisam ni ja nakraj srca ali nikako metal i turbo folk.....

Najvise mrzim kad pitas sabana sta slusas a on kaze pa sve brate,a ti ga pitas pa jel slusas jazz, blues, soul,funk,punk,pop, industrial,rock metal grunge,techno,trance, psy,electronic,klasicna - a on ti kaze ne slusam i ONDA TO NJEGOVO SVE SE SVEDE NA NARODNO IZVORNO I TURBO FOLK I BIJELO DUGME......

Da ja tebe pitam, ko si ti da bi procjenjivao bilo koga? Ko si ti da bi bilo koga kritikovao? Na osnovu cega ocekujes da tvoja kritika ili misao ovdje budu uvazeni? Objasni meni i ostalim forumasima, pa se mozda necemo vise snebivati na tvoje eksponiranje...

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Clan sindikata foruma, i u ime foruma tebi postavljam pitanja...

Zabole me za sindikat........

Nisam lepo razumeo tvoje pitanje suvise je uopsteno preformulisi ga
Nisam razumeo ono "ko si ti" pa da "izrazavas SVOJE MISLJENJE O NEKOJ DRUSTVENOJ POJAVI"

Jel to treba neki fakultet da se zavrsi i da se dobije neka licenca pa da se na forumu iznosi SVOJE MISLJENJE i svoj pogled nekih drustvenih pojava???????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.