Quantcast

PALI BRATE ACA LUKAS JE ZAKON

Misljenje

• Najbolji

• Srednje...

• Lose..

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slavo

Primećen član
Poruka
570
Naravno da nije glup haha
On peva to da bi lepo zaradio,zabole njega sto ce neka deca metalci da ostavljaju po forumima ovakve komentare!
Osim toga lik slusa metal i potpuno uziva u zivotu! :D

To si dobro rekla:) Ovde bi i svaki najokoreliji metalac pevao sve za pare, nemojte lagati nebi se prodali za pare i te fore...a inace Aca Lukas kaze da slusa sve sto je kvalitetno po njemu:)

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Cekaj deco,vi pljujete acu kako je ovakav onakav,mozda jeste i narkoman i kreten u privatnom zivotu ali on ima najbolje ribe oko sebe,vilu sa bazencinama i porse kajen,sta imaju metalci,svirke u dangubi i zalivanje pivom?

Au, starche, ne mogu da vjerujem da mi, djeca imamo mnogo razumniji i ozbiljniji stav od ovog tvog povrshnog i tupavog... Nego, dobro, barem se ne eksponiraj mnogo, zivota ti...

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.649
Cekaj deco,vi pljujete acu kako je ovakav onakav,mozda jeste i narkoman i kreten u privatnom zivotu ali on ima najbolje ribe oko sebe,vilu sa bazencinama i porse kajen,sta imaju metalci,svirke u dangubi i zalivanje pivom?

Pricas kao o da se ti momci i devojke koji slusaju metal istovremeno i svi bave muzikom pa nemaju to pravo da zabodu po koju packu tom narkomancini i pajseru, jer nadasve muzicki uspeh se meri dubinom dzepa :think:
Vrsta socijalno-kulturne identifikacije koji oni postizu u drustvu veoma je bitna i za razliku od druge "ljakse" strane ovi prvi imaju veci stepen kritickog stava i otklona prema pojavama u drustvu . Muzika, film, knjizevnost, znacajno uticu na kreiranje tog kritickog stava, pa ako neko stalno slusa tres muziku, cita skandal, bravo, gleda retardirane meksicke serije i uziva u glupim i dosadnim americkim blokbasterima i pritom ubedjuje drugog da je to vrh, to samo po sebi dovoljno govori.

A sto se tice ribica, biti okruzen malim ziljavim pi*kicama nije neki veliki uspeh i nesto zasta bogzna treba velika inteligencija, Kajen mnogo trosi, a danas imas sasvim pristupacne intex bazencice pa i sebi za pristojan novac mozes priustiti malo gusta. A i svakako sto je najvaznije, nece ti glava biti stalno na nisanu. ;)

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Deco mi je uzrecica zato ne budi bukvalista.Niko se ne eksponira,i sam slusam metal ali vecito nesto ste nezadovoljni,te ne valja ovaj te onaj.Izbijte te misli sebi iz glave i bice svima lepse.

Stvarno, kad chujem ovakve neke komentare od osobe koja slusha METAL, ja se zapitam shta ja onda slusham... Tj. da li ja treba da mijenjam muzicki ukus... Ti slushati metal na pravi nachin nikad necesh, u to siguran budi...

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Stvarno ne bih volio gomilu glupavih drolja oko sebe, svake noci sa drugom i te fore... Imam 20 godina i to sam prevazishao.. Tu vrstu potrebe.. Sad, mozda on kasnije odraste... I ti cesh nadam se odrasti... Kucu bih volio da imam, naravno kao svoj dom. I da bude velika, ali ne puna kicheraja i sr*nja... O automobilima nema smisla da pricham jer necu biti shvacen.. Auto mi je na poslednjem mjestu u zivotu.. Jedrilica - ofkors ;)

Bojan_BRT

Poznat
Poruka
7.606
Stvarno ne bih volio gomilu glupavih drolja oko sebe, svake noci sa drugom i te fore... Imam 20 godina i to sam prevazishao.. Tu vrstu potrebe.. Sad, mozda on kasnije odraste... I ti cesh nadam se odrasti... Kucu bih volio da imam, naravno kao svoj dom. I da bude velika, ali ne puna kicheraja i sr*nja... O automobilima nema smisla da pricham jer necu biti shvacen.. Auto mi je na poslednjem mjestu u zivotu.. Jedrilica - ofkors ;)

pa ti onda baca treba da se zenis kad si sve to prevazisao,i ja sam oduvek prizeljkivao da imam seks sa dve ribe,mislio sam kad to dozivim nece mi trebati nista vise,e onda sam imao srece i to da probam,e onda sam tek poludeo i samo hteo jos i jos,sad jurim ribe na normu,nikad dosta,novac naravno nije nikakvo merilo,faca si ako sa 200 dinara u dzepu smuvas nabolju ribu u diskoteci.
uvek ces naci bolju ribu ako izadjes u diskoteku nego na neku svirku,al nacin na koji vi razmisljate je vec vasa stvar,ja mogu da uzivam u svakoj vrsti muzike,razumeli vi to ili ne.

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
pa ti onda baca treba da se zenis kad si sve to prevazisao,i ja sam oduvek prizeljkivao da imam seks sa dve ribe,mislio sam kad to dozivim nece mi trebati nista vise,e onda sam imao srece i to da probam,e onda sam tek poludeo i samo hteo jos i jos,sad jurim ribe na normu,nikad dosta,novac naravno nije nikakvo merilo,faca si ako sa 200 dinara u dzepu smuvas nabolju ribu u diskoteci.
uvek ces naci bolju ribu ako izadjes u diskoteku nego na neku svirku,al nacin na koji vi razmisljate je vec vasa stvar,ja mogu da uzivam u svakoj vrsti muzike,razumeli vi to ili ne.

Ok, ochigledno se ne poklapaju mishljenja. Samo, nemoj izgovarati vishe rijech metal, jer se meni ke*a kad chujem takve likove da izgovaraju istu...

Bojan_BRT

Poznat
Poruka
7.606
Ti nebi voleo to a? :D hahahha svaka ti cast onda kad nebi:D

Ma daj bre,tu su price da bi ostao dosledan muzici koju slusa,ja sam tako razmisljao sa 11 godina kad sam slusao metal,sta ce mi ribe,kola bla bla.Nema bre leba od toga,kad sam isao na satyricon nisam video nijednu dobru ribu,sve neki zgadovi umotani u crno,odem bre na zdravka colica,cecu,ribe nikad jace,i ako nemaju nista u glavi nekako mi lepse da treskam sredjenu ribu nego onu koja vuce groblje za sobom.

Bojan_BRT

Poznat
Poruka
7.606
Ok, ochigledno se ne poklapaju mishljenja. Samo, nemoj izgovarati vishe rijech metal, jer se meni ke*a kad chujem takve likove da izgovaraju istu...

Brate ne znas me,metal slusam vec 12 godina,stvarno uzivam u toj muzici,ali me zivot metalca uopste ne zanima,ne izlazim na takva mesta,zadnji put sam bio na koncertu satyricona pre 2.5 godine,sledece na sta cu ici je rammstein al to je sve.okruzenje mi ne prija i kraj price.eno mozes videti i na temi o black metalu sta ja slusam,a to je sama elita danasnje metal muzike,a dal cu ja to da shvatim srcem ili k.... je skroz nebitno.

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Ja slusham metal... Ali, ne furam imidz metalca. Ne volim, ne svidja mi se. Niti mi je djevojka kao metalka, nimalo... Uopshte se tu ne radi o imidzu, vec o tome koliko povrshno shvatash taj odnos, brate. Ali, opet kazhem da smo ochigledno razlichiti i nema potrebe vishe za raspravu.

Hetfield girl

Ističe se
Poruka
2.585
Ne mislim... Metal, love metal... Zashto... Jachi rock... A i sve od rocka, naravno.. Bilo jache ili lagani soft rock. Sve je to muzika za sva vremena, sve ostalo je prolazno...

Ma rock je najjaci!
Slusam ja i metal,slusala sam i satyricon(kad ga vec ovde spominjete) ali nista ne moze da se poredi sa osecajem kad pustis Pink Floyd ili Doorse...hard rock volim mada nije mi nista specijalno ali progresivni i psihodelicni ftw! :p

Che_Guevara

Aktivan član
Poruka
1.861
Ma rock je najjaci!
Slusam ja i metal,slusala sam i satyricon(kad ga vec ovde spominjete) ali nista ne moze da se poredi sa osecajem kad pustis Pink Floyd ili Doorse...hard rock volim mada nije mi nista specijalno ali progresivni i psihodelicni ftw! :p

Dijelimo ukus, sasvim slichan... Doorsi su mi omiljena grupa. Nego, ni metal mi nije mrzak, i ne volim kad se pominje tamo gdje mu nije mjesto ;) A, da su se doorsi pomenuli, pucao bih :) :) :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.