Палестинци траже да Хашки трибунал суди Израелу за геноцид

Палестинци траже да Хашки трибунал суди Израелу за геноцид
https://www.reuters.com/world/middl...-investigate-genocide-accusations-2023-11-10/
Нема Хашког трибунала да писне о геноциду што је Израел починио, мањи од маковог зрна, Хашки трибунал дивља што се тиче Русије, али пред Израелом не сме да писне.
Па је правде хашки трибунал би судио палестинским исламистима, као и њиховим помагачима из Приштине и Сарајева.

Aha, ako dobro razumem, sve što nam se dešava nije rezultat naše loše politike već neke sudbine i crne magije? Neko nam je bacio kletvu pa ostajemo bez teritorija, tek tako, šta god radili, dok druge evropske države koje isto imaju problem sa separatizmom uspevaju da zadrže svoje teritorije, ne zato što su pametni i sposobni već što nemaju kletvu?

Ja sam ti objasnio u čemu je problem. Mi smo suverenitet na toj teritoriji izgubili jer tamo nemamo ni institucije ni narod. Ostalo je samo mrtvo slovo na papiru. Zapad sad od nas traži da prestanemo da se pravimo ludi i prihvatimo realnost. Koja je poenta da piše da imaš nešto što nemaš? Koja je poenta da lažemo sebe? Oni prosto hoće da zatvore konflikt na ovim prostorima i to je po meni sasvim u redu. Da nije zapada, mi bismo se na ovim prostorima večito ubijali, potpuno besmisleno. Naš ulazak u EU je jedini način da paganski balkan postane deo normalnog sveta.

Tako je, i to je zato što smo za saveznike izabrali Rusiju koja se ništa ne pita na ovim prostorima a ne zapad koji se pita sve. Naravno da neće da stanu na našu stranu. I decenijama plaćamo tu cenu. I nastavićemo da plaćamo jer se inatimo. Potpuno bez razloga. Posle raspada SFRJ, Hrvati su se odma okrenuli na zapad, pa vidi gde su sad a gde mi. Kad je trebalo da se proteraju Srbi, dobili su zeleno svetlo. Kad mi treba da proteramo Albance, ne može. Jbg, ne znam kako da ti kažem, jak si onoliko koliko imaš jake prijatelje. A na ovim prostorima se zapad pita o svemu. Tako da, ako nastavimo da se inatimo, kako predlažeš, onda možemo očekivati da ostajemo bez teritorija i bez ljudi, jer će svakako bežati, i to, gle čuda, baš na zapad.
Небулозе увек од тебе. О никаквој црној магији нити о клетвама. Вековима Запад је антисрпки. Његош је рекао да није Западне помоћи Турцима, одавно би Срби се ослободили окупације. Да није Русија у Првом светском рату помогла Србима, истребљени би Срби били на Балкану. Запад и Израел нису ништа предузели против Павелића, морао је Србин да га убије.

Лудорије од тебе, да није Запада по теби би се вечно убијали. Запад подржава антисрпске геноцидне манијаке на Балкану. Шиптаре Запад подржава на штету Срба. Бесмислено је подржавати Шиптарске терористе да врше геноцид над Србима. Да је Запад добронамеран не би подржавао Шиптарски тероризам и остале антисрпске геноцидне манијаке на Балкану, Изетбеговића у Босни, проусташке политичаре у Хрватској. Не може бити мира на Балкану и у већем делу света док Запад вршља геноцидно по Балкану и свету. Није Србија под турском окупацијом на Косову имала институције па су Срби ослбодили Косово и онда поново имали своје институција, и под Турском окупацијом је било таквих као ти што су причали да Срби неће никад се ослободити Турске окупације и неће ослободити Косово.

Није Србија имала никаквог избора. Запад је учинио својом антисрпском политиком да се Срби морају окренути јединима који нису антисрпски, то је Русија и Кина. Таквих као ти је и било под Турском окупацијом који су говорили како ће Турци вечно окупирати Србе на Балкану па су се Срби ослободили Турске окупације и после је Запад наставио да врши геноцид над Србима, једини спас је била Русија.

Једини западни документарац који је показао и доказе да је Насер Орић са својим муслиманима из Сребренице и оружјем добијеним од Америке, све на најзверскије начине поклао у најмање 52 Српских села око Сребренице. Све са својим муслиманима женско је силовао, чак ни деца нису поштеђена, и после их на најсуровије начине клао.

Документарац показује такођер да су Срби покушали много пута преговарати са муслиманима да престану са клањем и масовним силовањем Српских села око Сребренице, муслиманими су игнорисали и на крају није остала никаква друга опција осим да се ослободи Сребреница и заустави клање и масовно силовање Српских села око Сребренице:

Јевреји желе да се Европа удави од муслимана:
'Islamization of Europe a good thing'

Rabbi Baruch Efrati believes Jews should 'rejoice at the fact that Europe is paying for what it did to us for hundreds of years by losing its identity.' He praises Islam

Rabbi Baruch Efrati, a yeshiva head and community rabbi in the West Bank settlement of Efrat, believes that the Islamization of Europe is actually a good thing.

Following the election of a hijab-wearing Muslim woman as the mayor of the Bosnian city of Visoko for the first time in continent's history, the student asked the rabbi on the Kipa website: "How do we fight the Islamization of Europe and return it to the hands of Christians and moderates?"

Efrati wrote in response that the Islamization of Europe was better than a Christian Europe for ethical and theological reasons – as a punishment against Christians for persecuting the Jews and the fact that Christianity, as opposed to Islam, is considered "idolatry" from a halachic point of view.

"Jews should rejoice at the fact that Christian Europe is losing its identity as a punishment for what it did to us for the hundreds of years were in exile there," the rabbi explained as the ethical reason for favoring Muslims, quoting shocking descriptions from the Rishonim literature (written by leading rabbis who lived during the 11th to 15th centuries) about pogroms and mass murders committed by Christians against Jews.
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

Његош је рекао да није Западне помоћи Турцима, одавно би Срби се ослободили окупације. Да није Русија у Првом светском рату помогла Србима, истребљени би Срби били на Балкану. Запад и Израел нису ништа предузели против Павелића, морао је Србин да га убије.

Mnogo ti živiš u istoriji. Samo izvlačiš neke primere iz praistorije kako su Srbi prošli ovako ili onako. Izvini, ali kakve to veze ima sa današnjim vremenom i današnjim generacijama? Lepo ti ponavljam 100 puta ali izgleda slabo kapiraš: dešavanja iz istorije idu na čast i odgovornost ljudi koji su u tome učestvovali. Nemaju nikakve veze sa sadašnjim generacijama. Ne znam koji moj se baviš prošlošću. Pa u Evropi je svako ratovao sa svakim pa su našli način da sarađuju! Dođu nove generacije, ostavi se prošlost iza sebe. Odakle ti ta poremećena navika da stalno izvlačiš neke sukobe iz naftalina i ubeđuješ nas sve kako treba mržnju da ih prenosimo sa kolena na koleno. To je retardirano. Ja kad kažem da treba da idemo u EU i NATO, mislim na sadašnji EU i NATO, ne taj iz prošlosti. Skapiraj da na sceni više nisu ni Klinton, ni Bler, ni Solana, ni Olbrajtova ni Sloba. To je NJIHOV sukob bio, ne naš. Sad obe strane hoće sa sarađuju. Ako ne razumeš šta pišem i nastaviš da mi navodiš neke primere iz istorije, neću ti više odgovarati. To što radiš je totalno besmisleno i kontraproduktivno a i objasnio sam ti zašto. Kapiram da smo vazda bili na gubitničkoj strani istorije ali to se obrati ljudima koji su u tome učestvovali, to su DELA tih ljudi, ne neke sudbine i mračnih sila koje mrze Srbiju. Daj odrasti malo. Ceo svet može da nastavi posle sukoba a jedino ti stojiš u prošlosti. Skapiraj da vreme ide. Nama je sad interes da budemo deo modernih razvijenih država koje su deo EU/NATO. To su nam prirodni saveznici kako zbog geografske lokacije, tako i po količini dijaspore. Tamo živi Srba koliko i u Srbiji. Što se tiče Rusije i Kine, nemam ništa protiv njih ali nam prosto ne mogu biti saveznici, pre svega zbog lokacije. Mi se ne nalazimo pored Rusije, mada ne bi bilo ni dobro da se nalazimo kad vidimo kako prolaze njihovi "prijatelji" ako pokušaju da se okrenu zapadu, odma stižu bombe.

Ja infantilne junake prepoznajem po tome što se kriju iza žena, dece, naroda.

Pravi heroji se ne kriju čak ni iza maski, ovde mudžahedine vidim svi zakrabuljeni !

Nema to bato. Otkriješ se, naoružaš, skloniš od nejači i izazoveš protivnika.

Deca ne smeju ni da se probude, a kamoli da gledaju stravične slike i stradaju.

Naravno ni protivnikov narod ne diraš ! Pa ko pobedi neka nastavi da bude pater familijus i jednima i drugima.
Šta znači zakrabuljeni? Ni guglić nema pojma...zna. Lose trazih prvog puta..

Nema brate nesuđeni Obiliću toga više, danas su reketi i ko bolje koga pogodi raketom...
Rusi otvoreno prete 30 minutnom bilogde na planeti...

I gerilski ratovi su. U principu Rainbow Six...

Deca su žrtve odrasle umišljenosti i nepromišljenosti.. Mislim i karma...

Prilozi

• Screenshot_20231117_144602.jpg
    Screenshot_20231117_144602.jpg
    81,9 KB · Pregleda: 3
Šta znači zakrabuljeni?

Маскиран.

...
Deca su žrtve odrasle umišljenosti i nepromišljenosti ...

Сви ти терористи, атентатори,
од Милоша Обилића, преко хајдука, Гаврила Принципа и партизана у шуми,
су инфантилни.

Инфантилан је онај који је одрастао,
али му је психологија дечија,
уради нешто па се сакрије мами под скуте.

Или "одраслија" варијанта
потроши све паре знајући да ће татица да покрије трошак.

Mnogo ti živiš u istoriji. Samo izvlačiš neke primere iz praistorije kako su Srbi prošli ovako ili onako. Izvini, ali kakve to veze ima sa današnjim vremenom i današnjim generacijama? Lepo ti ponavljam 100 puta ali izgleda slabo kapiraš: dešavanja iz istorije idu na čast i odgovornost ljudi koji su u tome učestvovali. Nemaju nikakve veze sa sadašnjim generacijama. Ne znam koji moj se baviš prošlošću. Pa u Evropi je svako ratovao sa svakim pa su našli način da sarađuju! Dođu nove generacije, ostavi se prošlost iza sebe. Odakle ti ta poremećena navika da stalno izvlačiš neke sukobe iz naftalina i ubeđuješ nas sve kako treba mržnju da ih prenosimo sa kolena na koleno. To je retardirano. Ja kad kažem da treba da idemo u EU i NATO, mislim na sadašnji EU i NATO, ne taj iz prošlosti. Skapiraj da na sceni više nisu ni Klinton, ni Bler, ni Solana, ni Olbrajtova ni Sloba. To je NJIHOV sukob bio, ne naš. Sad obe strane hoće sa sarađuju. Ako ne razumeš šta pišem i nastaviš da mi navodiš neke primere iz istorije, neću ti više odgovarati. To što radiš je totalno besmisleno i kontraproduktivno a i objasnio sam ti zašto. Kapiram da smo vazda bili na gubitničkoj strani istorije ali to se obrati ljudima koji su u tome učestvovali, to su DELA tih ljudi, ne neke sudbine i mračnih sila koje mrze Srbiju. Daj odrasti malo. Ceo svet može da nastavi posle sukoba a jedino ti stojiš u prošlosti. Skapiraj da vreme ide. Nama je sad interes da budemo deo modernih razvijenih država koje su deo EU/NATO. To su nam prirodni saveznici kako zbog geografske lokacije, tako i po količini dijaspore. Tamo živi Srba koliko i u Srbiji. Što se tiče Rusije i Kine, nemam ništa protiv njih ali nam prosto ne mogu biti saveznici, pre svega zbog lokacije. Mi se ne nalazimo pored Rusije, mada ne bi bilo ni dobro da se nalazimo kad vidimo kako prolaze njihovi "prijatelji" ako pokušaju da se okrenu zapadu, odma stižu bombe.
Од пуно садашњости што сам написао, ти си узела само историјски део. Типично за вас аутошовинисте, Срби су за све криви, Запад жели добро Србији и мора Србија да пристане на све уцене од Запада. Нисте бољи од потурица током Турске окупације Србије, и они су дивљали и кривили Србе за све, помагали Турцима у геноциду над Србима. Данашњи Запад је антисрпски као што је био вековима. Изузеци потврђују правило. Твоје лажи о Косову разбијене у Западном документарцу, који је изузетак на Западу:
IT BEGAN WITH A LIE (German documentary (ENG SUBS) about the bombing of Yugoslavia in 1999)

Од пуно садашњости што сам написао, ти си узела само историјски део.

U tvojim porukama nema sadašnjosti, samo istorija, evo ovo je tvoja poruka bila:

Вековима Запад је антисрпки.
Његош је рекао да није Западне помоћи Турцима...
Да није Русија у Првом светском рату...
Шиптарски тероризам и остале антисрпске геноцидне манијаке на Балкану, Изетбеговића у Босни, проусташке политичаре у Хрватској...
Насер Орић са својим муслиманима из Сребренице...

Dakle, šetaš od stare istorije do nove istorije. Nigde sadašnjost i budućnost. Samo jurimo svoj rep. Fakat su nam se dešavala razna sranja kroz istoriju ali to nije nikakva sudbina već rezultat naše (ne)sposobnosti da plivamo u međunarodnim odnosima. Ta nesposobnost nam je uvek bila slaba tačka, previše volimo inat i busanje i kao takvi smo uvek loše prolazili. Zato nam je i potrebna promena kursa. Istoriju ne možemo promeniti ali se možemo prilagoditi sadašnjosti. Treba razumeti kakve su današnje geopolitičke okolnosti, da smo mi deo zapada a ne istoka, i u momentu kad se između njih napravila tenzija (ne našom krivicom), mi treba da odaberemo stranu shodno realnim interesima i geografskoj lokaciji, ne emocijama. Ja nemam ništa protiv ni Rusije ni Kine, ali naše mesto je Evropa i zapad. Naravno, sad ćeš ti opet da ponavljaš svoje istorijske mantre koje sam naveo gore, ali i pored toga, naše mesto je zapad. Prosto, tu se nalazimo i to su naši partneri bez obzira što smo sa nekima kroz istoriju imali konflikte. Cela evropa je ratovala, svi su sa svakim imali konflikt, ali je besmisleno to razvlačiti u večnost, došli novi ljudi na svim stranama i želimo da živimo složno. A istoriju pusti ljudima koji su u tome učestvovali.

U tvojim porukama nema sadašnjosti, samo istorija, evo ovo je tvoja poruka bila:

Вековима Запад је антисрпки.
Његош је рекао да није Западне помоћи Турцима...
Да није Русија у Првом светском рату...
Шиптарски тероризам и остале антисрпске геноцидне манијаке на Балкану, Изетбеговића у Босни, проусташке политичаре у Хрватској...
Насер Орић са својим муслиманима из Сребренице...

Dakle, šetaš od stare istorije do nove istorije. Nigde sadašnjost i budućnost. Samo jurimo svoj rep. Fakat su nam se dešavala razna sranja kroz istoriju ali to nije nikakva sudbina već rezultat naše (ne)sposobnosti da plivamo u međunarodnim odnosima. Ta nesposobnost nam je uvek bila slaba tačka, previše volimo inat i busanje i kao takvi smo uvek loše prolazili. Zato nam je i potrebna promena kursa. Istoriju ne možemo promeniti ali se možemo prilagoditi sadašnjosti. Treba razumeti kakve su današnje geopolitičke okolnosti, da smo mi deo zapada a ne istoka, i u momentu kad se između njih napravila tenzija (ne našom krivicom), mi treba da odaberemo stranu shodno realnim interesima i geografskoj lokaciji, ne emocijama. Ja nemam ništa protiv ni Rusije ni Kine, ali naše mesto je Evropa i zapad. Naravno, sad ćeš ti opet da ponavljaš svoje istorijske mantre koje sam naveo gore, ali i pored toga, naše mesto je zapad. Prosto, tu se nalazimo i to su naši partneri bez obzira što smo sa nekima kroz istoriju imali konflikte. Cela evropa je ratovala, svi su sa svakim imali konflikt, ali je besmisleno to razvlačiti u večnost, došli novi ljudi na svim stranama i želimo da živimo složno. A istoriju pusti ljudima koji su u tome učestvovali.
Ко не учи од историје, црна ће му бити будућност. Ја пуно пишем о садашњости, ти као папагај понављаш небулозе аутошовонистичке. Нема Србија већег непријатеља од таквих као ти, да дамо Косово, ако је Запад дефинитивно отео Косово од Срба онда што тражи психопатским уценама од Србије да призна независност Косова, није дефинитивно отето, Срби као што су и под Турском окупацијом успели да се ослободе, тако ће и Косово. Ваша аутошовинистичка политика се своди на томе да Србија мора пристати на све психопатске уцене од Запада, онда тек не би ништа остало од Србије.

Нема већег непријатеља од таквих као ти, да дамо Косово, ако је Запад дефинитивно отео Косово од Срба онда што тражи психопатским уценама од Србије да призна независност Косова, није дефинитивно отето

Da, zli Ameri su nam oteli Kosovo tako što su nam tamo naselili milion Albanaca koji su postali većina od 90%.

Da, zli Ameri su nam oteli Kosovo tako što su nam tamo naselili milion Albanaca koji su postali većina od 90%.
Ти само потврђујеш твоју глупост. Јесу, САД је подржао геноцидног антисрпског манијака Тита и његове комуњаре да геноцидом над Србима отму власт од Срба. Тито је подржао Шиптарски терор над Србима, да се Шиптари накоте на Косову, Тито је подржан од САД.

Ти само потврђујеш твоју глупост. Јесу, САД је подржао геноцидног антисрпског манијака Тита и његове комуњаре да геноцидом над Србима отму власт од Срба. Тито је подржао Шиптарски терор над Србима, да се Шиптари накоте на Косову, Тито је подржан од САД.

Aha, Ameri su vrbovali Tita da na Kosovu naseli milion Albanaca kako bi istrebili Srbe. Jes majkumu, ima logike ;)

Sad nas isto pozivaju u NATO kako bi nas dokrajčili. Kakvi podli pokvarenjaci.

Aha, Ameri su vrbovali Tita da na Kosovu naseli milion Albanaca kako bi istrebili Srbe. Jes majkumu, ima logike ;)

Sad nas isto pozivaju u NATO kako bi nas dokrajčili. Kakvi podli pokvarenjaci.
Само потврђујеш твоју глупост. САД је одбио да подржи Српске четнике и подржао антисрпске геноцидне манијаке Тита и његове комуњаре. Тито је подржао Шиптарски терор на Косову и да се Шиптари накоте. Србија ако призна Косово тиме не постоји више. Косово је неодвојиви део Србије, исто као што је турска империја пропала, тако ће и НАТОвска империја пропасти. Србија неће никад признати независност Косова на твоју аутошовинистичку жалост.

Back