Палестинци траже да Хашки трибунал суди Израелу за геноцид

Какав је ово дебилни коментар. Знаш ли ти простак уопште било шта са некаквим правим аргументима, или се само надгорњаваш. Знаш ли како су изгледали Бугари кад су дошли? Да ли знаш да је то татаро'-турско племе. Знаш ли којим су језиком говорили кад су стигли? Која им је била прва вера?

Ово је одговор на твој дебилни коментар.

крени од свог дебилног коментара, пре него што пређеш на туђе коментаре.

Северноамерички индијанци су делом асимиловани а делом живе у резерватима где им је држава обезбедила феноменалне услове за живот, с обзиром да не плаћају никакве порезе, те живе од транге франге коцке.

*******на маштања су да су индијанци насељавали северну Америку и подручје данашњег САД у великом броју.

Живели су у првобитној људској заједници и били више гладни него сити и било их је прилично мали број за онолику земљу, а посебна прича је то што су САД на запад дошле далеко касније него што сте видели у америчким филмовима.

Не хашки трибунал него међународни кривични суд са сједиштемм у Ден Хагу. Који је надлежан за међународне спорове, тужбу могу поднијети државе, тужбу је наводно против Израела за дјела геноцида у појасу Газе већ поднијела Турска. Видјећемо епилог, прво да ли ће суд ту тужбу уопште прихватити, имајући у виду да Израел не признаје јурисдикцију МКС у Ден Хагу.

То да тај суду, мислим на МКС (она правна наказа МКСЈ коју зовемо и хашким трибуналом не завређује осврт) и уопште сличне институције, води политику двоструких аршина и има један аршин када су у питању (у њиховом болесном поимању) "озлоглашени негативци" попут Русије и Владимира Владимировича а други када су у питању они који имају заштиту глобалног газде, попут рецимо Израела, је отужна истина и казује нам у каквом свијету живимо. Што не даје право мислећим и истинољубивим људима да одустану од борбе за оно у шта вјерују.

Какав је ово дебилни коментар. Знаш ли ти простак уопште било шта са некаквим правим аргументима, или се само надгорњаваш. Знаш ли како су изгледали Бугари кад су дошли? Да ли знаш да је то татаро'-турско племе. Знаш ли којим су језиком говорили кад су стигли? Која им је била прва вера?

Ево, саће Сановник да пише како су 7 словенских племена у ствари били Срби.

А у контексту приче да се Бугари асимилују у Србији.

Ваљда да данашњу асимилацију оправда својим тумачењем догађаја од пре миленијума и по.

Ево, саће Сановник да пише како су 7 словенских племена у ствари били Срби.

А у контексту приче да се Бугари асимилују у Србији.

Ваљда да данашњу асимилацију оправда својим тумачењем догађаја од пре миленијума и по.
Коју данашњу асимилацију, кеве ти? Америкацни су поубијали индијанска племена, пре свега зараженим ћебићима, затим тако шо су поубијали Бизоне, и наравно физички, оружјем. Нема примера нигде да држава плаћа скалп и једног јединог народа, осим код Американаца. Америчка држава је плажала скалпове индијанаца белцима, који су их убијали. Једна цена је била за одрасле, а друга, већа за скалпове деце. Знаш ли још неки пример било где, где се тако нешто дешавало. Наравно, да имаш било какав аргумент, не само да баљезгаш. И наравно да су тих седам словенских плена били Срби. Бугари су косооки, трупичасти и веома личе на монголе и татаре. Погледај их данас.

Ово је одговор на твој дебилни коментар.

крени од свог дебилног коментара, пре него што пређеш на туђе коментаре.

Северноамерички индијанци су делом асимиловани а делом живе у резерватима где им је држава обезбедила феноменалне услове за живот, с обзиром да не плаћају никакве порезе, те живе од транге франге коцке.

*******на маштања су да су индијанци насељавали северну Америку и подручје данашњег САД у великом броју.

Живели су у првобитној људској заједници и били више гладни него сити и било их је прилично мали број за онолику земљу, а посебна прича је то што су САД на запад дошле далеко касније него што сте видели у америчким филмовима.
Они су живели како су хтели до доласка белаца. Прво то. Друго, имали су своју религију, и своју културу. И тачно се зна, која племана су живела где

Palestinci siroti naseli na TV propagandu da je haški tribunal mesto za svetsku pravdu a ne da Ričard Holbruk ili Madlen Olbrajt dodju kao svedoci... doduše sad opravdano...

Не знам да ли су насели или једноставно желели да покажу остатку света да једно важи за боранију, а друго за Јевреје.

Било како било, Израел ће увек бити невин, макар сравнили све живо нуклеарним ракетама.

Не знам да ли су насели или једноставно желели да покажу остатку света да једно важи за боранију, а друго за Јевреје.

Било како било, Израел ће увек бити невин, макар сравнили све живо нуклеарним ракетама.
al što seku kitu kad nužda nije?
a i ne valja...

Ја не знам који су к очекивали ти палестинци? Нападнеш двеста пута јачег од себе и очекујеш неку победу, или спорадичну ракету? Тај Хамас је дефинитивно глуп као кара. То би исто било као кад би ми напали шипце сад, па да нас НАТО налупа да не знамо где смо.

Pa to je Sloba uradio. Krenuo da se k**** i nalupali nas. Tako to biva kad si glup ko ona stvar.

Što se tiče Palestinaca, meni oni nisu skroz jasni. Imaju taj Hamas koji navodno radi u njihovom interesu, zatim napadnu višestruko jaču vojsku, ovi ih upozore da ih čeka odmazda, da se civili sklone. Zatim se civili ne sklone, šta više Hamas ih uzima kao živi štit pa onda u svim medijima bruje vesti kako zli Izrealci gađaju civilne mete. Ne znam ko je tu više lud.

Ја не знам који су к очекивали ти палестинци? Нападнеш двеста пута јачег од себе и очекујеш неку победу, или спорадичну ракету? Тај Хамас је дефинитивно глуп као кара. То би исто било као кад би ми напали шипце сад, па да нас НАТО налупа да не знамо где смо. Капирам ја брате неки револт и неправду, али простри се колико ти је дугачко ћебе. Сад су ебали јежа у леђа, сад ће кукњава да следи и то је то. А још ми је већа баналност да има дебила који се представљају као срби и подржавају те муџосе, а исти ти муџоси слали своје да балијама помажу да убијају браћу преко Дрине. Полупани до зла Бога.
Očekivali su da se Iran, Turska i Arapi sjure na Izrael zbog njih. Slično tako neki očekuju da će Rusija zbog njih da uleti protiv nekog. Palestinci su dobili samo Jemen i Hezbolah koji ispaljuju nešto i muslimane širom sveta koji protestuju.

Pa to je Sloba uradio. Krenuo da se k**** i nalupali nas. Tako to biva kad si glup ko ona stvar.

Što se tiče Palestinaca, meni oni nisu skroz jasni. Imaju taj Hamas koji navodno radi u njihovom interesu, zatim napadnu višestruko jaču vojsku, ovi ih upozore da ih čeka odmazda, da se civili sklone. Zatim se civili ne sklone, šta više Hamas ih uzima kao živi štit pa onda u svim medijima bruje vesti kako zli Izrealci gađaju civilne mete. Ne znam ko je tu više lud.
Налупа се ти. Није се Милошевић к'рчио, Милошевић је имао подршку већине Срба да се бори за Косово. То што ви аутошовинисти хоћете да се Косово да Шиптарима, не представљате ви Србију, нити ћете икада. Глупи сте ви који игноришете да Украјинци испаљују оружје према Русима из школа и болница, па онда хистерично како Руси гађају школе и болнице. Реагујете хистерично о Гази како ваш вољени геноцидни Израел има право да гађа цивиле у Гази, зато што Хамас има оружје међу цивилима. То што Израел гађа цивиле у Гази где и није Хамас, то вас не интересује. Нема ваших манијака Драшковић. Кандић и Бисерко да осуђују геноцид над Палестинцима.

Не постоји на свету аутономија какву индијанци имају у својим резерватима.
Па побили су милионе, и ставили шачицу, па им дали некакву аутоомију у њиховим резерватима. Нек и тебе таква аутономија снађе па уживај.

Očekivali su da se Iran, Turska i Arapi sjure na Izrael zbog njih. Slično tako neki očekuju da će Rusija zbog njih da uleti protiv nekog. Palestinci su dobili samo Jemen i Hezbolah koji ispaljuju nešto i muslimane širom sveta koji protestuju.
Да поклонимо Косово и све остало, пошто ето и онако ће да узму, то ти је порука. Није штета умрети борећи се за слободу, штета је живети као п'зда.

'ајде, не буди више сисица и дај мој пост где кажем да је неко данас индијанац ако у себи има 1/16 индијанске крви за шта ме оптужујеш, а након оптужбе и вређаш, јер немаш ни културу дијалога.
Сисицо највећа зат'цана. Немаш појма о дијалогу, само пишеш небулозе.

Налупа се ти. Није се Милошевић к'рчио, Милошевић је имао подршку већине Срба да се бори за Косово. То што ви аутошовинисти хоћете да се Косово да Шиптарима, не представљате ви Србију, нити ћете икада. Глупи сте ви који игноришете да Украјинци испаљују оружје према Русима из школа и болница, па онда хистерично како Руси гађају школе и болнице. Реагујете хистерично о Гази како ваш вољени геноцидни Израел има право да гађа цивиле у Гази, зато што Хамас има оружје међу цивилима. То што Израел гађа цивиле у Гази где и није Хамас, то вас не интересује. Нема ваших манијака Драшковић. Кандић и Бисерко да осуђују геноцид над Палестинцима.
Milosevic je usro motku. Oce da ratuje bez i jednog saveznika. Inteligencija ti nije jaca strana. Precenio se i lose procenio.

najveci genocidi nad indijancima su nacinjeni u juznoj americi, tamo su bili carstva, gradovi, hramovi... maja, azteka, moce, inki... nikada ni brazil ni argentina ni ekvador ni meksiko nisu odgovarali za masakar vise od 100 miliona indijanaca
U severnoj americi su ziveli nomadska plemena bez svoje odredjene granice, bez gradova... procenjeno je da ih je bilo oko 4-7 miliona. Danas ih ima 6 miliona, zive na svojim teritorijama (ukupne povrsine od 227.000 km2 (otprilike kao velika britanija ili italija) nad kojima vlada amerike nema ingerencije, imaju svoju upravu, svoju vlast.
Лупеташ.
Before the arrival of white settlers in 1492, there were 5 million Indians, yet by 1800 the number plummeted to 600,000. According to the U.S. Census Bureau, the number of Native Americans in 1900 was only 237,000, the lowest in history.

The American Genocide of the Indians—Historical Facts

https://www.fmprc.gov.cn/eng/wjdt_665385/2649_665393/202203/t20220302_10647120.html

Milosevic je usro motku. Oce da ratuje bez i jednog saveznika. Inteligencija ti nije jaca strana. Precenio se i lose procenio.
Теби није интелигенција јача страна. Милошевић је једини избор имао осим да преда Косово Шиптарима да се противи отимачини Косова што је Запад хтео спровести. 90их су САД и ЕУ радили шта су хтели по свету, у Русији је њихов Јелцин радио како му нареде, САД је дао новац да Јелтсин победи на изборима у Русији 90их. Аутошовинистима као што си ти је једино решење да се да Косово Шиптарима и све остало. Само да удовољите САД и ЕУ. Имбецили.

Poslednja izmena:
Палестинци траже да Хашки трибунал суди Израелу за геноцид
https://www.reuters.com/world/middl...-investigate-genocide-accusations-2023-11-10/
Нема Хашког трибунала да писне о геноциду што је Израел починио, мањи од маковог зрна, Хашки трибунал дивља што се тиче Русије, али пред Израелом не сме да писне.
pa normalno, haski tribunal je jevrejska filijala. Nisu ludi sami sebe da osude.

Није се Милошевић к'рчио, Милошевић је имао подршку већине Срба да се бори за Косово.

Al se izborio, svaka mu dala. Ako planiraš da ideš u borbu, trabeju ti i mudrost i relevantni saveznici. A Sloba nije imao ni jedno ni drugo.

То што ви аутошовинисти хоћете да се Косово да Шиптарима, не представљате ви Србију, нити ћете икада.

Ako mene pitaš, ja ne bih, ali smo već dali. Oči imam, ne pravim se lud kad mi nešto ne odgovara.

Глупи сте ви који игноришете да Украјинци испаљују оружје према Русима из школа и болница, па онда хистерично како Руси гађају школе и болнице. Реагујете хистерично о Гази како ваш вољени геноцидни Израел има право да гађа цивиле у Гази, зато што Хамас има оружје међу цивилима. То што Израел гађа цивиле у Гази где и није Хамас, то вас не интересује.

U svim ratovima se zloupotrebljavaju civili i civilni objekti. Nije to ništa neobično. Po meni su krivci oni koji to rade, ne agresor. Pa ako se Ukrajinci ili Palestinci kriju iza civila, to je po meni podjednako jadno.

Al se izborio, svaka mu dala. Ako planiraš da ideš u borbu, trabeju ti i mudrost i relevantni saveznici. A Sloba nije imao ni jedno ni drugo.

Ako mene pitaš, ja ne bih, ali smo već dali. Oči imam, ne pravim se lud kad mi nešto ne odgovara.

U svim ratovima se zloupotrebljavaju civili i civilni objekti. Nije to ništa neobično. Po meni su krivci oni koji to rade, ne agresor. Pa ako se Ukrajinci ili Palestinci kriju iza civila, to je po meni podjednako jadno.
Нису тад постојали никакви савезници, САД и ЕУ је тад светом харао како је хтео. Дебилно негирати чињенице да је Милошевићу једино осим предаје Косово Шиптарима бомбардовање и онда окупирање Косова. Милошевић је оставио битну резолуцију 1244, јасно пише у тој резолуцији да је Косово део Србије, ако је тако као што ти кажеш да је Косово већ изгубљено, онда нема потребе Запад да хистерично варварски врши притисак на Србију да призна Косово и да се Република Српска уништи. Израел може да има апартхејд, то је Западу у реду, Србима није дозвољено да задрже Косово.

Лупеташ.
Nisi trebo bezati sa casova pa ne bi se hvalio neznanjem., juznu ameriku su poceli kolonizirati 1496, i tamo su zbrisali gradove, naselja, carstva i drzave domorodaca (maje, acteki, inke, tolteci...) i za to treba da odgovara brazil, peru, bolivija, čile..

u severnoj americi prvo naselje europljana je formirano 1606 godine , vise od 100 godina kasnije i nije bilo ni država ni gradova, ni careva. Koliko je bilo u severnoj ameci domorodaca, nimo ne zna jer zbog otsustvo gradova, puteva, hramova... nije moguće utvrdite ni približno koliko je indijanaca lutalo na tolikom kontinentu. Brojevi se u zavisnosti lo ih istrese iz rukava, kreću od 900.000 do 18 miliona.
Eto naučio si još nešto danas na ovom forumu

Back