Палестинци траже да Хашки трибунал суди Израелу за геноцид

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.321
https://www.reuters.com/world/middl...-investigate-genocide-accusations-2023-11-10/
Нема Хашког трибунала да писне о геноциду што је Израел починио, мањи од маковог зрна, Хашки трибунал дивља што се тиче Русије, али пред Израелом не сме да писне.

8639i8.jpg

Dobice veliku autonomiju i bice oslobodjeni placanja svih poreza?
Индијанци од шест милиона сведени на свега 230.000 после Западњачког геноцида над њима у Америци, од целе Америке сведени на мале делове.

Misli se na medjunarodni rezidualni mehanizam za krivicne sudove?
Исти који су судили Србима одмах отишли у Кијеву да суде Русији, и ако ни Русија као и Израел не признаје их. Не сме подмукле психопате да суде Израелу пред њима су мањи од маковог зрна.

...

Ааа, нећемо тако ! 😡

Прво мора бомбардовање Јисраела
свих њихових војних постројења са колатералним штетама,
па онда хапшење комплетне јидиш државе
и на крају суђење.

Палестинцима дозволити да им руше гробља, светиње.
Вратити цео регион у доба Понтија Пилата.

Сигурни будите да ће ционистичким генералима да буде суђено у Хагу. Ако им пре тога не пресуди Иран :super:
Нема шансе да ће Хашки трибунал да суди Израелу, мањи од маковог зрна је Хашки трибунал пред Израелом.

Индијанци од шест милиона сведени на свега 230.000 после Западњачког геноцида над њима у Америци, од целе Америке сведени на мале делове.

I Bugari u Srbiji se asimilovali, pa se i indijanci asimilovali.

Msm..koliko imas politicara demokratske stranke koji pricaju a imaju indijanske korene, a oni 1/16 indijanci?

Ја не знам који су к очекивали ти палестинци? Нападнеш двеста пута јачег од себе и очекујеш неку победу, или спорадичну ракету? Тај Хамас је дефинитивно глуп као кара. То би исто било као кад би ми напали шипце сад, па да нас НАТО налупа да не знамо где смо. Капирам ја брате неки револт и неправду, али простри се колико ти је дугачко ћебе. Сад су ебали јежа у леђа, сад ће кукњава да следи и то је то. А још ми је већа баналност да има дебила који се представљају као срби и подржавају те муџосе, а исти ти муџоси слали своје да балијама помажу да убијају браћу преко Дрине. Полупани до зла Бога.

Msm..koliko imas politicara demokratske stranke koji pricaju a imaju indijanske korene, a oni 1/16 indijanci?
Индијанске корене са 1/100 и 1/16, налупа се ти да су то Индијанци. Ко је 1/16 Србин да се представља Србином?! Индијанци су такорећи истребљени у Америци, остао пи'кин дим.

Индијанске корене са 1/100 и 1/16, налупа се ти да су то Индијанци. Ко је 1/16 Србин да се представља Србином?! Индијанци су такорећи истребљени у Америци, остао пи'кин дим.
Gde sam ja rekao da je neko indijanac, pa da se drznes da napises "nalupa se ti".

Daj, citiraj taj deo moje poruke da sam rekao da je neko sa 1/16 indijanac.

Zasto nikada pazljivo ne citas?

Znam. Zato sto si *******, a vi ste poznati po slabim intelektualnim sposobnostima.

Gde sam ja rekao da je neko indijanac, pa da se drznes da napises "nalupa se ti".

Daj, citiraj taj deo moje poruke da sam rekao da je neko sa 1/16 indijanac.

Zasto nikada pazljivo ne citas?

Znam. Zato sto si *******, a vi ste poznati po slabim intelektualnim sposobnostima.
Ти се налупа, има по Америци који су 1/16 Индијанци али ипак кажу да су Индијанци. Идеш у општину слушаш антисрпске будале и после пишеш по форуму да ли су у праву. Глуп си ко к===ц.

Ти се налупа, има по Америци који су 1/16 Индијанци али ипак кажу да су Индијанци. Иди у општину слушај антисрпске будале и после пишеш по форуму да ли су у праву. Глуп си ко к===ц.

Nemas mudanca da citiras moju nepostojecu poruku za koju me prozivas.

Klasican *******.

Само потврђујеш да си лажов и глуп ко к===ц. Ево твоје поруке и како се мислиш да ли је у праву:
https://forum.krstarica.com/threads...-imena-skola-u-bujanovcu.987557/post-48060655

То је порука где кажем да сам ћаскао са радником општине који ради на косовским матичним књигама и причао је о својим искуствима приликом издавања извода за људе са подручја Косова и Метохије.

Какве везе та порука има са индијанцима?

Осим што си ти индијанац.

najveci genocidi nad indijancima su nacinjeni u juznoj americi, tamo su bili carstva, gradovi, hramovi... maja, azteka, moce, inki... nikada ni brazil ni argentina ni ekvador ni meksiko nisu odgovarali za masakar vise od 100 miliona indijanaca
U severnoj americi su ziveli nomadska plemena bez svoje odredjene granice, bez gradova... procenjeno je da ih je bilo oko 4-7 miliona. Danas ih ima 6 miliona, zive na svojim teritorijama (ukupne povrsine od 227.000 km2 (otprilike kao velika britanija ili italija) nad kojima vlada amerike nema ingerencije, imaju svoju upravu, svoju vlast.

То је порука где кажем да сам ћаскао са радником општине који ради на косовским матичним књигама и причао је о својим искуствима приликом издавања извода за људе са подручја Косова и Метохије.

Какве везе та порука има са индијанцима?

Осим што си ти индијанац.
Ја сам написао
Иди у општину слушај антисрпске будале и после пишеш по форуму да ли су у праву. Глуп си ко к===ц.
Ти си написао:
Nemas mudanca da citiras moju nepostojecu poruku za koju me prozivas.
Дао сам линк где антисрпска будала једе г'вна а ти се још питаш да ли је у праву. Ти си дефинитивно глуп ко к===ц.

Ја сам написао

Ти си написао:

Дао сам линк где антисрпска будала једе г'вна а ти се још питаш да ли је у праву. Ти си дефинитивно глуп ко к===ц.
'ајде, не буди више сисица и дај мој пост где кажем да је неко данас индијанац ако у себи има 1/16 индијанске крви за шта ме оптужујеш, а након оптужбе и вређаш, јер немаш ни културу дијалога.

Срби у Бугарској, Грчкој, Албанији, Македонији, Румунји, Мађарској, Русији ( данашњој источној Украини су асимиловани, а сеерноамерички индијанци нису асимиловани, него поубијани, на нај различитије начине. Каква асимилација, Па и то што је преживело, дан данас живи у резерватима.

Срби у Бугарској, Грчкој, Албанији, Македонији, Румунји, Мађарској, Русији ( данашњој источној Украини су асимиловани, а сеерноамерички индијанци нису асимиловани, него поубијани, на нај различитије начине. Каква асимилација, Па и то што је преживело, дан данас живи у резерватима.

Много гледаш америчке филмове.

Можда би било боље да пређеш на руску кинематографију.

Много гледаш америчке филмове.

Можда би било боље да пређеш на руску кинематографију.
Какав је ово дебилни коментар. Знаш ли ти простак уопште било шта са некаквим правим аргументима, или се само надгорњаваш. Знаш ли како су изгледали Бугари кад су дошли? Да ли знаш да је то татаро'-турско племе. Знаш ли којим су језиком говорили кад су стигли? Која им је била прва вера?

Back