Palcica i Guliver

Ja sam visoka 178cm, tako da nemam takvih problema...ali..uvek ima ali :D Moj decko je svega 5-6 cm visi od mene, tako da ne mogu da nosim stikle da ne bih bila visa od njega. Nije da sam nesto luda za stiklama, ali sad kad ne mogu bas mi se nose :D

meni deluje :confused:

Nisam jos srela decka kom ne smeta da devojka bude visa :neutral:

:confused: zanimljivo a ja gotove sve koje poznajem da su nizi ceznu da budu i okrecu se za nekom koja je visa ....one im dodju kao najlepsa fantazija

imala sam decka koji nije bio nizi od mene ali kad bih ja obula stikle od 12 cm bili bismo skoro iste visine i stalno sam ga pitala da li mu to smeta :roll:....1000 puta mi je rekao da ne

Moj zakljucak je da ako mu smeta to samo znaci da ne voli tu devojku , isto kao sto ako bi njoj smetalo to sto nije dovoljno visok

Ja ne vidim nikakav problem da devojka/zena bude visa od svog partnera sa ili bez stikli ....po meni je to samo na Balkanu cudna pojava ...svuda je to normalno :)

Jedno pitanje sa LJiS igre istine me inspirisalo da otvorim ovu temu (ovom prilikom pozdravljam autora istog) :bye:

Da li su vasi momci/devojke (dosta) nizi/visi od vas i kako "sanirate" taj mali """problem"""?

Evo ja sam npr. u vezi sa deckom cetiri i po godine, imam obicaj da nosim stiklice pa bas i nisam bila svesna kako vizuelno drasticno odnos nasih visina izgleda, odnosno moje nizine i njegove visine, i tek nedavno, kada smo oboje izasli u patikama i kad sam videla nas odraz u jednom izlogu, sokirala sam se - moja ramena su malo iznad njegovog struka!

Kao Eva Longorija i Toni Parker (i to ne mislim u pozitivnom smislu, bas sam upala u bedak)...

Mislim, bosi smo po stanu i peremo zube zajedno, pa vidim u ogledalu kako izgledamo bez djonova i potpetica jedno kraj drugog, ali nikad mi nije delovalo tako...

A vi???

Moj momak ima 198, ali ja nisam niska-171 tako da smo ok. Mada sam ipak spram njega malecka i to je lep osecaj..ne volim niske :confused: mada imala sam par njih moje visine-kad ima puno drugih kvaliteta ne smeta, ali uvek sam se lozila vise na bas bas visoke.

Back