Pala vlada i u Egiptu

Remarks by Secretary Clinton: January 2011

Hillary Rodham Clinton
Secretary of State
Treaty Room
Washington, DC
January 28, 2011

" Mi smo uvereni da je egipatska vlada duzna hitno poceti dijalog sa egipatskim narodom radi ostvarivanja neophodnih ekonomskih , politickih i socijalnih reformi ,, .. :lol:

Mislim da je kokoska dezinformisana ... :D
 
Licno mislim da su demonstracije u Tunisu organziovane spolja i da su Tunizani sebi pucali u nogu .

A za Egipat neznam . Al znam da ce u ovih nekoliko danmna mngi Hriscani tamo da nahebu .
Srto se nas tice , od nas nema nista . Okupacija bez prekida od 41 do dana danasnjeg dala ocekivani rezultat.
 
Remarks by Secretary Clinton: January 2011

Hillary Rodham Clinton
Secretary of State
Treaty Room
Washington, DC
January 28, 2011

" Mi smo uvereni da je egipatska vlada duzna hitno poceti dijalog sa egipatskim narodom radi ostvarivanja neophodnih ekonomskih , politickih i socijalnih reformi ,, .. :lol:

Mislim da je kokoska dezinformisana ... :D

А овако Обмана подржава египатски народ: http://af.reuters.com/article/egyptNews/idAFWEN652320110129
Тако што поручује Мубараку, кога народ жели да растргне, да спроведе реформе.
:hahaha:
 
Licno mislim da su demonstracije u Tunisu organziovane spolja i da su Tunizani sebi pucali u nogu .

A za Egipat neznam . Al znam da ce u ovih nekoliko danmna mngi Hriscani tamo da nahebu .
Srto se nas tice , od nas nema nista . Okupacija bez prekida od 41 do dana danasnjeg dala ocekivani rezultat.

Хришћани и муслимани су заједно и штите једни друге. Схватили су ко је непријатељ.
 
А Гамал Мубарак :mrgreen:

Египат: Председников син побегао у Лондон

Гамал Мубарак (47), најмлађи син Хоснија Мубарака (83), председника Египта, који је у последњих десет година припреман да наследи оца, побегао је у Лондон приватним млазњаком, док у Каиру не престају антивладине демонстрације.:think:...или ипак утицај запада је одсвирао qрцу у египту, Јордану и Тунису:hahaha:

svi zlocinci beze u London, eventualno u Vasington, ali za to je ipak potrebno da budes masovni ubica sa pedigreom
 
Хришћани и муслимани су заједно и штите једни друге. Схватили су ко је непријатељ.

a srbija ce biti vodeca zemlja u toj koaliciji buduci da je ona jedan od najvecih neprijatelja amerike. bas zato sto su nas bombardovali stekli smo mnoge prijatelje po svetu .......tacnije, osvojili smo simpatije celog slobodnog covecanstva.........................
 
Ajmo idemo dalje, Tunis, Egipat, Jemen, Srbija... :ok:

http://edition.cnn.com/2011/WORLD/africa/01/28/egypt.protests/?hpt=T1

Cairo, Egypt (CNN) -- Embattled President Hosni Mubarak said early Saturday that he asked the country's government to resign after thousands of angry Egyptians defied a government curfew and faced stinging police tear gas as they marched for change.

"I asked the government to resign today and I will commission a new government to take over tomorrow," Mubarak said in a national address on Saturday shortly after midnight.

srbija nije muslimanska zemlja
 
Ajmo idemo dalje, Tunis, Egipat, Jemen, Srbija... :ok:

http://edition.cnn.com/2011/WORLD/africa/01/28/egypt.protests/?hpt=T1

Cairo, Egypt (CNN) -- Embattled President Hosni Mubarak said early Saturday that he asked the country's government to resign after thousands of angry Egyptians defied a government curfew and faced stinging police tear gas as they marched for change.

"I asked the government to resign today and I will commission a new government to take over tomorrow," Mubarak said in a national address on Saturday shortly after midnight.

aaa, sa srbiju ce ide malo teze. americke trupe su stacionirane u bondstilu upravo sa zadatkom da cuva tadica.............kladim se u m ilijardu evra da ce , ako krene revolucija u srbiji, americke trupe krenuti prema beogradu..................naravno, pod pokroviteljstvom "uno-mandata"
 
Primecujemo da previse gledas CNN , nije ti to zdravo . :think:

Podrzavam odluku Mubaraka da pokrene ofanzivu protiv naroda , sta ceka avijacija ! :cool:

:lol:

Nisam okrenuo CNN ima dva meseca, nego sad gledam revoluciju uzivo, a previse gledam ESPN :lol:


t1larg.egypt.tanks.gi.jpg
 
Kako pala?

Ja gledam na CNN tamo kazu da je Mubarak poslao tenkove.

pa pala je vlada ...to jest premijer ministri.................a mubarak je presednik i nema veze sa vladu...............kao i u sve diktatorske zemlje. presednici u take zemlje sami vladaju a parlament, vlada....to su samo maske iza kojih se kriju diktatori-presednici kao sto su tadic, putin, mubarak, sarkozi............
 
pa pala je vlada ...to jest premijer ministri.................a mubarak je presednik i nema veze sa vladu...............kao i u sve diktatorske zemlje. presednici u take zemlje sami vladaju a parlament, vlada....to su samo maske iza kojih se kriju diktatori-presednici kao sto su tadic, putin, mubarak, sarkozi............

Pa nije pala, Mubarak ih smenio sto ne znaci nista jer Mubarak kontrolise vladu, ali pala nije vec je smenjena od diktatora
 
Последица свега овога биће зелена. Зелена ко Ислам, Шеријат и полумесец. Са слабљењем америчког утицаја арапи се ослобађају својих диктатора и логична је ствар да ће први на нишану бити Израел. Са Ираном и Турском која се враћа мухамеданским коренима, пошто је њено приступање европи заустављено, сва је прилика да Израела неће бити.

Немци би требали да пожуре са градњом оних зидина у Бугарској и Грчкој.
 
Pa nije pala, Mubarak ih smenio sto ne znaci nista jer Mubarak kontrolise vladu, ali pala nije vec je smenjena od diktatora

kad premijer da ostavku ili bude smenjen onda se to zove padanje vlade. sta ti tu nije jasno?
svinja mubarak pokusava da paktira sa pobunjenim narodom i da pregovara nudeci glavu premijera ali nece mu proci. americke sluge moraju ili da beze iz zemalja koje su kontrolisali ili da zavrse na vesalima
 
Последица свега овога биће зелена. Зелена ко Ислам, Шеријат и полумесец. Са слабљењем америчког утицаја арапи се ослобађају својих диктатора и логична је ствар да ће први на нишану бити Израел. Са Ираном и Турском која се враћа мухамеданским коренима, пошто је њено приступање европи заустављено, сва је прилика да Израела неће бити.

Немци би требали да пожуре са градњом оних зидина у Бугарској и Грчкој.
Dobro mozda Jeshe budu pametna pa oplode susede onim nuklearkama sto gaje ,posto ce oni ionako ponovo da se isele u SAD , Rusiju i zapadnu Evropu .
 
Dobro mozda Jeshe budu pametna pa oplode susede onim nuklearkama sto gaje ,posto ce oni ionako ponovo da se isele u SAD , Rusiju i zapadnu Evropu .

То би било лепо. Да од блиског истока остане црна рупа, али тешко. Још један холокауст би лепо дошао разним ратним профитерима у САД.
 
kad premijer da ostavku ili bude smenjen onda se to zove padanje vlade. sta ti tu nije jasno?
svinja mubarak pokusava da paktira sa pobunjenim narodom i da pregovara nudeci glavu premijera ali nece mu proci. americke sluge moraju ili da beze iz zemalja koje su kontrolisali ili da zavrse na vesalima

Kad se kaze "pala vlada" onda ocekujem pravu promenu a ne da ih smeni onaj isti koji ih je postavio i kontrolisao, to onda nije pad vlade vec smena jedne grupe marioneta drugom a sve ostaje isto...
 
kad premijer da ostavku ili bude smenjen onda se to zove padanje vlade. sta ti tu nije jasno?
svinja mubarak pokusava da paktira sa pobunjenim narodom i da pregovara nudeci glavu premijera ali nece mu proci. americke sluge moraju ili da beze iz zemalja koje su kontrolisali ili da zavrse na vesalima

to me podseca na 1987 u tadasnjoj jugoslaviji. narodu vec doslo preko glave da trpi komunjare pa ustao protiv komunista............kad ono, na celo tog naroda se stavio komunista milosevic koji, elem, treba da povede narod u borbi protiv komunizma..........................ja bih ipak da proredimo narod pa ondak da krenemo u revolucije i obaranje diktatura........................................

kladim se iznad svega da ce tim napacenim arapskim narodima da se namecu kojekakvi "oslobodioci" tipa milosevic...............koji ce pokusati da stave te zemlje pod americku kontrolu.
mozete samo zamisliti kakve sve scenarije priprema vasington kako bi se sto cvrsce uvalio u te zemlje. najverovatnija opcija je izazivanje gradjanskog rata izmedju nekakvog improvizovanog "levog" i "desnog" krila...............sto bi omogucilo americkoj vojsci da u okviru nato i uno za sva vremena postavi svoje vojne baze u ovom delu sveta. na pomolu je verovatno i jos poneki bondstil kod kartagene i asuana, orana................
 

Back
Top