Paklena kuhinja

To preterivanje?pogledaj neku slicnu emisiju na tlcu da vidis sta je disciplina i profesionalnost:ok:

Nikad nsam pogledala celu emisiju, jer mi je nekako bezveze- iz prostog razloga, sto to treba da bude emisija u kojoj on objasnjava kako da bolje posluju, uvodi novine i sl.. Ali, ispada, da je emisija snimljena da bi se promovisao neki lokal. A meni to nema smisla sa nazivom emisije..
Da, kad si rekao za emisije na tlcu- ma, ne mozemo ni u jednom kontekstu da se poredimo sa njima, svaka im cast:klap:
 
Nikad nsam pogledala celu emisiju, jer mi je nekako bezveze- iz prostog razloga, sto to treba da bude emisija u kojoj on objasnjava kako da bolje posluju, uvodi novine i sl.. Ali, ispada, da je emisija snimljena da bi se promovisao neki lokal. A meni to nema smisla sa nazivom emisije..
Da, kad si rekao za emisije na tlcu- ma, ne mozemo ni u jednom kontekstu da se poredimo sa njima, svaka im cast:klap:

:ok:e pa to..on odradi svoj posao 110% al su ljudi prosto sirovine..meni se gazde lokala i menadzeri najvise gade koliko su ograniceni i bez ideja..najbitnije im da kresnu nesto i samo na svoje dupe misle..ono sto im on napuni to je sredjeno..tesko da ce umeti dalje sami na nastave
 
kakv krs od emisije...zlo koliko je namesteno...prvo se on pojavi u krs restoranu,a oni strokavi,bez menija,konobar pijan,ne zna gde se nalazi,nista ne zna,u kuhinji misevi u supi,bla,bla...onda im svima jeebe kevu,pa bude super...kulminacija je kada dodju gosti...ljudi iz reklame za abatel,koji se pojavljuju kao publika u kvizu"super genije"na b92...logicno pitanje je zasto se ljudi ne spreme kada ova j dolazi,vec od restorana naprave rupu,samos to se ne ispisaju po stolovima...da je moguce posle 4 dana napuniti restoran,svi restorani bi bili puni...i jos jedna zanimljiva stvar...los pokusaj voditelja da sakrije juznjacki akcenat...ili kada kaze "iz nicega"...to je nedopustivo za ozbiljnu emisiju...
 
Odlična emisija :klap:, hvala na obaveštenju da je večeras, često zaboravim da je gledam:( . Voditelj je totalni ludak :gace: , mislim u pozitivnom smislu te reči :). Ne bih ništa ni oduzela ni dodala. :heart:
 
Za razliku od brda budalaština kojim smo svakodnevno bombardovani sa tv-a, meni je ovakav koncept emisije, pravo osveženje.
Slatko se bre brate ismejem (a da razlog za to nije taj što je Firči penalio Bojanića, i sl.).
 
super je... još jedan dokaz kako ljudi ne trpe promene koliko god one dobre bile... prosto su mi fascinantne reakcije osoblja, brkate kuvarice masne kose, prljave kuhinje :neutral:
prosto poželim da nikad više ne odem u restoran :thumbdown:
 
emisije o kuvanju i receptima su oaza za mene. ja preferiram `jelovnike izgubljenih vremena` na htv, ali nikako da im uhvatim tv raspored

paklena kuhinja...pa ponekad pogledam bar deo. onako
 

Back
Top