Quantcast

Paklena kuhinja

DacaMARTA

Ističe se
Poruka
2.192
To preterivanje?pogledaj neku slicnu emisiju na tlcu da vidis sta je disciplina i profesionalnost:ok:
Nikad nsam pogledala celu emisiju, jer mi je nekako bezveze- iz prostog razloga, sto to treba da bude emisija u kojoj on objasnjava kako da bolje posluju, uvodi novine i sl.. Ali, ispada, da je emisija snimljena da bi se promovisao neki lokal. A meni to nema smisla sa nazivom emisije..
Da, kad si rekao za emisije na tlcu- ma, ne mozemo ni u jednom kontekstu da se poredimo sa njima, svaka im cast:klap:

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.424
Nikad nsam pogledala celu emisiju, jer mi je nekako bezveze- iz prostog razloga, sto to treba da bude emisija u kojoj on objasnjava kako da bolje posluju, uvodi novine i sl.. Ali, ispada, da je emisija snimljena da bi se promovisao neki lokal. A meni to nema smisla sa nazivom emisije..
Da, kad si rekao za emisije na tlcu- ma, ne mozemo ni u jednom kontekstu da se poredimo sa njima, svaka im cast:klap:
:ok:e pa to..on odradi svoj posao 110% al su ljudi prosto sirovine..meni se gazde lokala i menadzeri najvise gade koliko su ograniceni i bez ideja..najbitnije im da kresnu nesto i samo na svoje dupe misle..ono sto im on napuni to je sredjeno..tesko da ce umeti dalje sami na nastave

Poruka
4.848
kakv krs od emisije...zlo koliko je namesteno...prvo se on pojavi u krs restoranu,a oni strokavi,bez menija,konobar pijan,ne zna gde se nalazi,nista ne zna,u kuhinji misevi u supi,bla,bla...onda im svima jeebe kevu,pa bude super...kulminacija je kada dodju gosti...ljudi iz reklame za abatel,koji se pojavljuju kao publika u kvizu"super genije"na b92...logicno pitanje je zasto se ljudi ne spreme kada ova j dolazi,vec od restorana naprave rupu,samos to se ne ispisaju po stolovima...da je moguce posle 4 dana napuniti restoran,svi restorani bi bili puni...i jos jedna zanimljiva stvar...los pokusaj voditelja da sakrije juznjacki akcenat...ili kada kaze "iz nicega"...to je nedopustivo za ozbiljnu emisiju...

marixa

Domaćin
Poruka
4.516
Odlična emisija :klap:, hvala na obaveštenju da je večeras, često zaboravim da je gledam:( . Voditelj je totalni ludak :gace: , mislim u pozitivnom smislu te reči :). Ne bih ništa ni oduzela ni dodala. :heart:

ixtis

Aktivan član
Poruka
1.221
Za razliku od brda budalaština kojim smo svakodnevno bombardovani sa tv-a, meni je ovakav koncept emisije, pravo osveženje.
Slatko se bre brate ismejem (a da razlog za to nije taj što je Firči penalio Bojanića, i sl.).

Šeherezada.

Primećen član
Poruka
623
super je... još jedan dokaz kako ljudi ne trpe promene koliko god one dobre bile... prosto su mi fascinantne reakcije osoblja, brkate kuvarice masne kose, prljave kuhinje :neutral:
prosto poželim da nikad više ne odem u restoran :thumbdown:

27E

Buduća legenda
Poruka
49.382
emisije o kuvanju i receptima su oaza za mene. ja preferiram `jelovnike izgubljenih vremena` na htv, ali nikako da im uhvatim tv raspored

paklena kuhinja...pa ponekad pogledam bar deo. onako

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.