Pajser iz Trece Srbije kritikuje sto se na ETF-u ne izucava matematika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:rotf::rotf::rotf::rotf:

Slusam na Cirilici lupeta nesto bivsi Dverjanin o suzbijanju identiteta.

Pajseru, matematika je nauka, a na tehnickim fakultetima naucni predmeti ne treba da budu obavezni.

Pajseru pajserski.

:hahaha: Који си ти пајсер! Човек је био студент генерације на ФТН! Математика је основ техничких наука! Баш ме занима шта си ти завршио ка сматраш да инжењерима не треба математика? Да ниси неки стручњак за евроинтеграције СА МЕГАТРЕНДА?
 
:hahaha: Који си ти пајсер! Човек је био студент генерације на ФТН! Математика је основ техничких наука! Баш ме занима шта си ти завршио ка сматраш да инжењерима не треба математика? Да ниси неки стручњак за евроинтеграције СА МЕГАТРЕНДА?
Naravno da je Matematika, uz logiku, osnova svih takvih nauka.
Covek je pajser, kao i ti.
Tehnicke nauke su jedno, tehnika i inzinjeri drugo. Tamo ne izlaze strucnjaci za tehnicke nauke, tj. naucnici, nego strucnjaci za tehniku, tj. inzinjeri.
Vi ne razumete apsolutno nista.
Vi ne znate nista,
Kao i taj vas student generacije.
Kakav sistem obrazovanja, takav i student generacije.
I opet, vi st pajseri.

- - - - - - - - - -

brate ili lupas ili si se lose izrazio
Ne, ja se jako precizno izrazavam, barem za nivo obrazovanja i inteligencije koje vlada na Krsti.
 
Poslednja izmena:
Naravno da je Matematika, uz logiku, osnova svih takvih nauka.
Covek je pajser, kao i ti.
Tehnicke nauke su jedno, tehnika i inzinjeri drugo. Tamo ne izlaze strucnjaci za tehnicke nauke, tj. naucnici, nego strucnjaci za tehniku, tj. inzinjeri.
Vi ne razumete apsolutno nista.
Vi ne znate nista,
Kao i taj vas student generacije.
Kakav sistem oobrazovanja, takav i student generacije.
I opet, vi st pajseri.

- - - - - - - - - -


Ne, ja se jako precizno izrazavam, barem za nivo obrazovanja i inteligencije koje vlada na Krsti.
a ti si svet izmislio , da nisi mozda nadcovek
 
Tehnicke nauke su jedno, tehnika i inzinjeri drugo. Tamo ne izlaze strucnjaci za tehnicke nauke, tj. naucnici, nego strucnjaci za tehniku, tj. inzinjeri.
Vi ne razumete apsolutno nista.
Vi ne znate nista,
Kao i taj vas student generacije.
Kakav sistem oobrazovanja, takav i student generacije.
I opet, vi st pajseri.

.

Kategorija:Tehničke nauke
Izvor: Wikipedia
Potkategorije

Ova kategorija ima sljedećih 8 potkategorija, od 8 ukupno.
A

► Arhitektura‎ (23 C, 106 P)

E

► Elektrotehnika‎ (11 C, 76 P)
► Energetika‎ (7 C, 38 P)


G

► Geodezija‎ (3 C, 10 P)
► Građevinarstvo‎ (7 C, 30 P)

I

► Informatika‎ (17 C, 46 P)


R

► Rudarstvo‎ (3 C, 6 P)

S

► Strojarstvo‎ (6 C, 27 P)

Ajde mi sada izdvoj jednu tehnicku nauku od navedenih kojoj ne treba matematika.. Mislim kada su tehnicke nauke odvojen pojam od tehnike i inzenjerstva.. Ne znam zasto onda studenti vecine tehnickih nauka dobijaju naziv inzenjera al ajde..
 
Ja sam na faxu imao botaniku koja je bila i ostala apsolutno nepotrebna kao predmet. nista mi nije pomogla u kasnijem izucavanju farmakognozije (lekovito bilje). isto i fizika i matematika. iz matematike sam tukao integrale i diferencijale a sve sto mi je od matematike trebalo dicnije su logaritmi i proporcije.. i procentni racun... iz fizike smo tukli njutnove zakone i optiku, nuklearnu fiziku koja nam nije trebala ni za sta docnije...
 
Ajde mi sada izdvoj jednu tehnicku nauku od navedenih kojoj ne treba matematika.. Mislim kada su tehnicke nauke odvojen pojam od tehnike i inzenjerstva.. Ne znam zasto onda studenti vecine tehnickih nauka dobijaju naziv inzenjera al ajde..

Napusti prostoriju.

- - - - - - - - - -

takodje http://www.bg.ac.rs/sr/clanice/fakulteti/tehni-tehno.php?submenuheader=3
Na svakom fakultetu sa liste se polaze matematika i matematika stoji kao obavezni predmet...
Zasto je to tako kami kada to ne treba njima :lol:

Jesi ispao glup ko tocak

To sta se polaze tamo je matematika isto kao sto je Vucic Srbija, jer je premijer Srbije.
 
Kategorija:Tehničke nauke
Izvor: Wikipedia
Potkategorije

Ova kategorija ima sljedećih 8 potkategorija, od 8 ukupno.
A

► Arhitektura‎ (23 C, 106 P)

E

► Elektrotehnika‎ (11 C, 76 P)
► Energetika‎ (7 C, 38 P)


G

► Geodezija‎ (3 C, 10 P)
► Građevinarstvo‎ (7 C, 30 P)

I

► Informatika‎ (17 C, 46 P)


R

► Rudarstvo‎ (3 C, 6 P)

S

► Strojarstvo‎ (6 C, 27 P)

Ajde mi sada izdvoj jednu tehnicku nauku od navedenih kojoj ne treba matematika.. Mislim kada su tehnicke nauke odvojen pojam od tehnike i inzenjerstva.. Ne znam zasto onda studenti vecine tehnickih nauka dobijaju naziv inzenjera al ajde..

Za svaku od navedenih oblasti je neophodno odlično poznavanje matematike.Ne možeš postati inženjer elektrotehnike,ili inženjer mašinstva bez da svavladaš diferencijalne jednačine i integrale...
 
Ja sam na faxu imao botaniku koja je bila i ostala apsolutno nepotrebna kao predmet. nista mi nije pomogla u kasnijem izucavanju farmakognozije (lekovito bilje). isto i fizika i matematika. iz matematike sam tukao integrale i diferencijale a sve sto mi je od matematike trebalo dicnije su logaritmi i proporcije.. i procentni racun... iz fizike smo tukli njutnove zakone i optiku, nuklearnu fiziku koja nam nije trebala ni za sta docnije...

Potpuno je besmisleno izucavati nauku, ako ne zelis da se bavis naucnim radom. Mozes fakultativno. Na stranu to sto se prava matematika jedino i iskljucivo u Srbiji polaze na PMF-u.
 
:rotf::rotf::rotf::rotf:

Slusam na Cirilici lupeta nesto bivsi Dverjanin o suzbijanju identiteta.

Pajseru, matematika je nauka, a na tehnickim fakultetima naucni predmeti ne treba da budu obavezni.

Pajseru pajserski.

Jel se drogiras drogom u venu, pa ti svet izgleda ovako

1CNeGXC.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top