PAINTBALL

Moj drug u Novom Sadu drzi klub Vault,mogu njega da pitam ako te nesto precizno zanima
ali odmah mogu da ti kazem da ti treba dobra lova... :shock:
 
Leka:
Moj drug u Novom Sadu drzi klub Vault,mogu njega da pitam ako te nesto precizno zanima
ali odmah mogu da ti kazem da ti treba dobra lova... :shock:

Hvala Leka,

Ja sam vec stupio u kontakt sa klubom "Vault" iz NS-a po pitanju nabavke opreme, ali sam je nasao po duplo nizim cenama onih koje su mi oni nudili.
Ono sto mene ovde interesuje su pre svega iskustva i informacije o onome sto moze da pomogne ili odmogne u poslu (neke vanredne situacije koje mogu da ocekujem i slicno).
 
Za paintball industriju na srpskom trzistu su potrebne dve stvari:

Jeftina,nova i kvalitetna oprema-mehanicka
redovan snabdevac kvalitetnom municijom-kuglicama

osnovna oprema se krece oko 220 eura puska-marker,punjac,maska,boca
boca za co2 gasna stanica za punjenje manjih boca, zastitna odeca, teren i mreze za teren.
 
Naravno potrebno je da registrujete klub.
Sto se tice kupovine markera mozete naci preko pojedinaca ili klubova zakonom trgovina nije zabranjena jer ova vrsta oruzija nije obuhvacena zakonom o oreuziju.Licno sam bio u policiji i proverio.Oni ovu vrstu oruzija smatraju obelezivacem te mozete kupiti od bilo koga

Ako nekom jos ,mogu da pomognem nek se javi privatnom porukom.
Takodje imam par pusaka i elektronaca i mehanickih pa ako je neko zainteresovan saljem slike na mail
 
Poslednja izmena od moderatora:
mene interesuje kolika bi bila celokupna full oprema za sumski teren za otprilike 20 igraca + 2-3 za rezervu

oko 4500 evra (nova, po mom mišljenju kvalitetna rentabilna oprema - Tippmann Bravo One Alfa Black)...

- Ne treba ti toliko, ni Beogradska Arena nema toliko posetilaca (preporučujem maksimum 12 kompleta).
- Takve rente su retke, po pravilu neozbiljne (najavi se 20, dođe 7), teško se kontrolišu, spore su i neefikasne... Bolje kupi 20 maski i kombinezona, pa u tim situacijama organizuj turnir tako što ćeš sa 10 markera razbiti igrače u recimo 4 tima...
 
Poslednja izmena:
Naravno potrebno je da registrujete klub.
Sto se tice kupovine markera mozete naci preko pojedinaca ili klubova zakonom trgovina nije zabranjena jer ova vrsta oruzija nije obuhvacena zakonom o oreuziju.Licno sam bio u policiji i proverio.Oni ovu vrstu oruzija smatraju obelezivacem te mozete kupiti od bilo koga

Ako nekom jos ,mogu da pomognem nek se javi privatnom porukom.
Takodje imam par pusaka i elektronaca i mehanickih pa ako je neko zainteresovan saljem slike na mail

Tako je...

Više o osnivanju kluba možete pogledati na našoj stranici: http://paintballzr-kakoosnovatiklub.blogspot.com

@kačamak, pošalji meni slike markera s cenama na spec023@yahoo.com
 
Otvoren je veliki teren za paintball u Beogradu na 18km od samog centra grada
PAINTBALL REPUBLIKA



dva terena dim 30x50 i 35x50
Sup air prepreke (nema povredjivanja)
podloga , engl trava
toaleti
parking
Nova oprema
oblast za gledaoce sa klupama i stolovima
Zastitna mreza oko oba terena na visini od 5 m
Od opreme prilikom rente dajemo paintball pantalone, dres i masku
Sve to FREE, kao i teren u terminu od 1,5 sata
Ukoliko su grupe vece od 10 igrača produzavamo termin
PLAĆAJU SE SAMO KUGLICE 100 kom - 600,00 din




Rezervacije
063/200366
 
Postovani igraci,najproblematicnija tema po pitanju paintball-a jeste sakupiti ekipu,i sami znate koliko je tesko sakupiti ekipu i za fudbal,a kamoli za neke ekstremnije sportove.
Svakog utorka u 19:30 mi,iz paintball kluba Arena No1 organizujemo igre,namenjene samo za igrace koji ne mogu da okupe ekipu.
Cilj je da dodjete,u najgorem slucaju sami,naravno mozete povesti koga god zelite,momka/devojku,zenu/muza,brata,sestru,bitno je da dodjete,dobro se provedete i naucite dobro da igrate paintball.
U pitanju je teren zatvorenog tipa,moze se igrati 24h dnevno,odlicno je osvetljen,povrsine preko 1200m2 sa preko 60prepreka napravljenih od velikih guma,paleta,cirada,limenih tabli.
U sklopu celog paintball kompleksa je i prostorija od 100m2 sa dva odvojena separea,sa klupama za sedenje i stolovima(pogodna za proslavu rodjendana,momackih veceri,itd).
Na nasem terenu se uglavnom igraju brze i dinamicne igre,ali dovoljan broj prepreka otvara i mogucnost igranja secaniro igara.

Sve dodatne informacije mozete dobiti na broju 063 7 796 796

Arena No1.....mesto najboljeg paintball-a!
 

Back
Top