Padne u emocije ko šljiva u *****

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Đeste raja.
Kad se naljutite, da li histerišete? :zper:
Ili smireno kažete šta imate? Ili odete ?
Kako pričati i da li pričati sa nekim ko histeriše? Ja e'o da vidim ko ovdje histeriše, ko je drekavac, ko je plačko, ko izbjegava. Hajd da vidimo vrijedi li i  pro ubati pričati sa nekime ko histeriše
:ne:
Poruka je automatski spojena:

Ovo je nečuveno. Ni izmet se ne smije vidjeti hahaha
Padne u emocije ko šljiva u *gov No* :mrgreen:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.702
nikada ne histerisem...smireno kazem sta mislim, ponovim par puta ako se ponavlja onda odem zauvek...obicno isto tako...u tisini, bez najave i drame...nije dobro znam...

jedna osoba mi je rekla i mozda je bila u pravu...voleo bih da si vise dramila i histerisala, nisam znao da je to imalo toliku tezinu...jbga..
Ne bi bilo drugacije.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.875
Ne bi bilo drugacije.
mozda...opet...osetila sam negde i istinu u tome...povecan glas...svadja...nesto ozbiljno...retko ko registruje normalan tonalitet kao nesto ozbiljno...

vika, dreka, histerija = jake emocije (nesto ozbiljno) i suprotno...

ja kazem sta imam, sta mi zasmeta i kada cujem dobro...mislim naivno shvaceno je :)

Mr No

Buduća legenda
Poruka
46.702
mozda...opet...osetila sam negde i istinu u tome...povecan glas...svadja...nesto ozbiljno...retko ko registruje normalan tonalitet kao nesto ozbiljno...

ja kazem sta imam, sta mi zasmeta i kada cujem dobro...mislim naivno shvaceno je :)
Najmanje je tu bitna visina tona i dreka.
Onaj ko slusa, on cuje sta se kaze, bez obzira na ton i hvata sustinu price.
Ili, u datom slucaju, pokazuje da te ne poznaje koliko bi trebalo.

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Da se razumemo, dosta zavisi i od toga koliko ti koja osoba znači i koliko ti ciljano povuče živac.

Nisam nešto naročito ponosan na tu činjenicu, ali imao sam vezu i iz koje sam izašao tako što se nakon neke raspravke, gde sam imao uvid u sve što je radila jednostavno više nikad nisam javio, ni pojavio, a imao sam i fazu gde sam video zapravo bezobrazluk i drskost, a prilično sam u stanju da ljudima pomazim majku zbog toga, tako da je ona čula dosta toga tog dana, mene posle toga više nije. Dok ima onih sa kojima sam završavao sa "sve kul".

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.131
Đeste raja.
Kad se naljutite, da li histerišete? :zper:
Ili smireno kažete šta imate? Ili odete ?
Kako pričati i da li pričati sa nekim ko histeriše? Ja e'o da vidim ko ovdje histeriše, ko je drekavac, ko je plačko, ko izbjegava. Hajd da vidimo vrijedi li i  pro ubati pričati sa nekime ko histeriše
:ne:
Poruka je automatski spojena:

Ovo je nečuveno. Ni izmet se ne smije vidjeti hahaha
Padne u emocije ko šljiva u *gov No* :mrgreen:

Gori kuća

:kafaz:

Duki Lu

Elita
Poruka
24.255
Što se tiče emocije( ove iz naslova teme), može samo da je probudi muzika koja mi prija, priča koju čitam ili dobar film.
Sve ovo pobrojano u uvodnom postu je spoj karaktera i situacije.
Ne raspravljam, ne histerišem, ne dramim.
Ako ima uslova i svrhe za normalan dijalog, kažem šta mislim, u suprotnom - odustajem i puštam 'niz vodu' sve, pa kako mi bude.Trudim se da sačuvam svoj mir, to znači da jednostavno precrtam situaciju kao da je nije ni bilo.
Ne dajem joj prostora u svojim mislima, možda tada upadam u emociju iz naslova i lečim je muzikom, čitanjem ili jednostavno - tišinom.

Na forumu isto tako.
Ne otvaram teme koje bih morala da pratim, ' branim', raspravljam.
Napišem šta mislim uz repliku ili dve i to je to, osim u temama neobaveznim ćaskalicama.
Ovako se ponašam poslednjih godina, nije uvek bilo tako.
Osećam se kao da sam kupila preudobne cipele i u svakoj prilici ih nosim, mada bih ponekada trebalo da ih promenim.

Војвода

Aktivan član
Poruka
1.164
Позовем на кафу да ту расчивијамо ствар, ако неће кафу, онда на пиво, ако неће ни пиво, онда на вињак. Ако неће ни вињак, е онда лепо и софистицирано га отерам у три лепе мајке мајчине

4thman

Iskusan
Poruka
5.332
nikada ne histerisem...smireno kazem sta mislim, ponovim par puta ako se ponavlja onda odem zauvek...obicno isto tako...u tisini, bez najave i drame...nije dobro znam...

jedna osoba mi je rekla i mozda je bila u pravu...voleo bih da si vise dramila i histerisala, nisam znao da je to imalo toliku tezinu...jbga..
Bolje je od histerisanja...
Isto ne histerišem. Ali bolje mi da ćutim, bio sam narcis i sad je vreme da promenim to...
Valjda će se pobrinuti Sudbina i za ovakve kao što sam bio ja....

4thman

Iskusan
Poruka
5.332

Ti si preozbiljan igrač :) treba tako valjda, šta beše u ćoroskopu?

Mean Baby

Ističe se
Moderator
Poruka
2.612
Nisam sklona konfliktima ali baš kad me neko natjera onda znam biti poprilično oštra i pogana na jeziku. Zato se trudim da izbjegavam takve situacije i obično samo zaćutim i odem, moji ukućani tad znaju da ne čačkaju mečku dok me ne prođe. A što se tiče ljudi koji mi nisu bliski, e tu napravim hirurški rez. Ako ne možemo komunicirati ljudski adio.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.