Padanje dronova na srpski nacin

Poruka
20.622
Evo jedna duhovita tema u Neskovom stilu da malo opustimo tenziju.

Posto padaju dronovi po komsiluku ( Slucaj: Zagreb a sad i Rumunija) red je da se zamislimo sta bismo mi uradili.

Zamislite , ne daj boze, skup SNS i u toku AV govora .....puf .....pade pored dron iz Ukrajine .....

Kako bi AV reagovao?
pa gresis, ne treba da govoris sta bi mi uradili, jer vec jesmo

mi smo epizodu "dron provokacija" vec imali u Srbiji

AleksaJ

Elita
Poruka
23.806

Posto padaju dronovi po komsiluku ( Slucaj: Zagreb a sad i Rumunija) red je da se zamislimo sta bismo mi uradili.

Zamislite , ne daj boze, skup SNS i u toku AV govora .....puf .....pade pored dron iz Ukrajine .....

Kako bi AV reagovao?

Духовита ? Опусти тензију ?

Знаш како кажу да Немци .. Енглези имају специфичан хумор ....

Тако да изгледа се о тебе нахватао мало 'жутих људи' хумора ..

да не кажемо Крстаричко моделераски 'стандуп оне грл шоу'

укратко

' Изем ти виц Ђоле .. или Дуле '

nonaligned

Elita
Poruka
19.643
Духовита ? Опусти тензију ?

Знаш како кажу да Немци .. Енглези имају специфичан хумор ....

Тако да изгледа се о тебе нахватао мало 'жутих људи' хумора ..

да не кажемо Крстаричко моделераски 'стандуп оне грл шоу'

укратко

' Изем ти виц Ђоле .. или Дуле '
da te nema trebalo bi te izmisliti

sukleta

Ističe se
Poruka
2.383

Kako bi AV reagovao?
nema on vunu, osililo se to za ovih 12 godina drpa...vise imaju trte oni jadnici iz tzv oporbe :lol:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.658
Иди на Дедиње, да будеш међу првима који ће да му честитају Васкрс...:whistling:
slušajte vi druže...

sve Vaše žalopojke na državni i radni sistem se zasnivaju zbog malo sreće koju ste imali a koja se sastojala od života i rada u pravednijoj zemlji, Titovoj zemlji.

Verujte da me mlade kolege od 20 i nešto gledaju belo kada im pričam da je pauza bila za sve u isto vreme i da se biralo kuvano jelo o trošku firme za topli obrok.Kao u Studenjaku. Omladina šokirana...

Ne znam da li penzionisani proleteri iz pasivnijih krajeva zapadnog balkana što su se ljutili šta će gust pasulj sa kobasicom dva dana uzastopce, uopšte pitali svoju decu šta im je "Gazda" omogućio danas toplo za pauzu?
Poruka je automatski spojena:

treba da vas bude sramota druže

Poslednja izmena:

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
39.555

Kako bi AV reagovao?
Taj dron niije bio namenjen Srbiji nego Aleksandru Vucicu
Aleksandar Vucic za Politiku 18.03.2022.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.