Padaju ptice s neba mrtve, ginu ribe sirom svijeta

BOKYSTAMY

Veoma poznat
Poruka
10.976
U ribama koje masovno po svijetu crkavaju nema "Poisona." U pticama koje masovno sa neba padaju mrtve takodje nema tog "Poisona".

De nema, sve zivo je zatrovano.
A inace, hteo sam ovom pricom da kazem, da je bunarce i te ribice nista naspram ribnjaka.
A da su ti pomori isto tako nista naspram okeana i mora gde se ne desavaju pomori.
Dakle kada budu uginule dve trecine riba, onda mozemo nesto da tvrdimo.

Hrastovnik

Poznat
Poruka
9.375
De nema, sve zivo je zatrovano.
A inace, hteo sam ovom pricom da kazem, da je bunarce i te ribice nista naspram ribnjaka.
A da su ti pomori isto tako nista naspram okeana i mora gde se ne desavaju pomori.
Dakle kada budu uginule dve trecine riba, onda mozemo nesto da tvrdimo.

Ja ne znam sta da kazem!? Postavis mu desetak videa sa masovnim pomorom ribe po okeanima i morima, a on opet pred svima tvrdi da se ti pomori ne desavaju u okeanima i u morima. Stvarno za cudjenje. On ceka da patrijarh proglasi uzbunu pa ce da povjeruje. Sekte vjeruju samo svojim vodjama.

Poslednja izmena:

BOKYSTAMY

Veoma poznat
Poruka
10.976
Ja ne znam sta da kazem!? Postavis mu desetak videa sa masovnim pomorom ribe po okeanima i morima, a on opet pred svima tvrdi da se ti pomori ne desavaju u okeanima i u morima. Stvarno za cudjenje. On ceka da patrijarh proglasi uzbunu pa ce da povjeruje. Sekte vjeruju samo svojim vodjama.

OK.
Pogresno sam se izrazio, mislio sam da su to male kolicine riba ,naspraam kolicina koje jos ima po vodama.
Inace,na kakav kraj sveta mislis?

gost 216949

Buduća legenda
Poruka
31.890
Pa normalno da je nece biti.
Ako mislis na nauku, onda imamo jos mnogo vremena.
Ako mislis na Boga onda cekamo antihrista.
Ako mislis na vanzemaljce, nemam pojma.
Ako mislis na neko nebesko telo, nemam pojma.
Na sta ciljas?

Na pfr-u religija si, tesko pogoditi na sta cilja :per:
Biblija je mnogo (relativna je ta rec) pisala o zadnjim danima:kafa:, ti, ili je nisi citao il si prespavao tu vaznu poruku:mrgreen:

Hrastovnik

Poznat
Poruka
9.375
Pa normalno da je nece biti.
Ako mislis na nauku, onda imamo jos mnogo vremena.
Ako mislis na Boga onda cekamo antihrista.
Ako mislis na vanzemaljce, nemam pojma.
Ako mislis na neko nebesko telo, nemam pojma.
Na sta ciljas?

Po nauci Zemlja vec odavno propada i vec nije ono sto je bila.
Antihrist je vec dosao, ali ga vjernici ne zele da prepoznaju, oni zele da ga vide i da im pokaze znake.
Vanzemaljci su bili prisutni na zemlji i u stara biblijska vremena, samo su ih onda zvali bogovima ili andjelima.
Cijeli kosmos je nebesko tijelo.
Ciljam na sve ovo.

BOKYSTAMY

Veoma poznat
Poruka
10.976
Po nauci Zemlja vec odavno propada i vec nije ono sto je bila.
Antihrist je vec dosao, ali ga vjernici ne zele da prepoznaju, oni zele da ga vide i da im pokaze znake.
Vanzemaljci su bili prisutni na zemlji i u stara biblijska vremena, samo su ih onda zvali bogovima ili andjelima.
Cijeli kosmos je nebesko tijelo.
Ciljam na sve ovo.

Ok.
Ali jedno nedostaje, jos nije sagradjen salomonov hram, nije Antihrist tamo usolicen, zig zveri jos nismo prihvatili, dve trecine zemlje nije jos zamrlo,
jevreji se jos nisu pripojili crkvi ,,itd.
Za nauku da ne govorim, sunce jos nije povecano, svemir se jos siri, nemamo komete koje bar u par decenija ne mogu da nas ugroze, ...itd
A za planetu X nemamo jos vidljivih dokaza.
Kao i za vanzemaljce.

Hrastovnik

Poznat
Poruka
9.375
Ok.
Ali jedno nedostaje, jos nije sagradjen salomonov hram, nije Antihrist tamo usolicen, zig zveri jos nismo prihvatili, dve trecine zemlje nije jos zamrlo,
jevreji se jos nisu pripojili crkvi ,,itd.
Za nauku da ne govorim, sunce jos nije povecano, svemir se jos siri, nemamo komete koje bar u par decenija ne mogu da nas ugroze, ...itd
A za planetu X nemamo jos vidljivih dokaza.
Kao i za vanzemaljce.

Solomonov hram je u dusama i srcima ljudi. Antihrist je ustolicen bas tu. Zig zvijeri ljudi nose u svom razumu i svojim postupcima. Zamrzla je ljubav: "I ljubav mnogih ohladice." Hristos nikad nije rekao da ce se Jevreji pripojiti Crkvi, a hriscanska vjera je vjera u Hrista po Njegovom jevandjelju: "Ko sacuva moju rijec do kraja bice spasen." Nije spominjao Pavlove rijeci.

Sunce se povecava povecanjet temperature, a ne fizickim rastom.Svemir se siri i kao svaki balon koji se neprekidno siri, puknuce. Hristos ne govori o kometama, a o asteroidima kao prijetnji astronomi stalno govore. Planeta X ne mora biti shvacena u biukvalnom smislu pisaca naucne fantastike, nego je to simbolika drugog nama nevidljivivog svijeta. Vanzemaljci si imali svoje baze jos u vrijeme Avrama i Josipa. Josip ih je cak i sretao i govorio o njihovim bazama. cak su u nekim borbama pomagali Izrailjcima, a i prorok Jezekilj ih je vidio sa oruzjem smrtnim u rukama.

BOKYSTAMY

Veoma poznat
Poruka
10.976
Solomonov hram je u dusama i srcima ljudi. Antihrist je ustolicen bas tu. Zig zvijeri ljudi nose u svom razumu i svojim postupcima. Zamrzla je ljubav: "I ljubav mnogih ohladice." Hristos nikad nije rekao da ce se Jevreji pripojiti Crkvi, a hriscanska vjera je vjera u Hrista po Njegovom jevandjelju: "Ko sacuva moju rijec do kraja bice spasen." Nije spominjao Pavlove rijeci.

Sunce se povecava povecanjet temperature, a ne fizickim rastom.Svemir se siri i kao svaki balon koji se neprekidno siri, puknuce. Hristos ne govori o kometama, a o asteroidima kao prijetnji astronomi stalno govore. Planeta X ne mora biti shvacena u biukvalnom smislu pisaca naucne fantastike, nego je to simbolika drugog nama nevidljivivog svijeta. Vanzemaljci si imali svoje baze jos u vrijeme Avrama i Josipa. Josip ih je cak i sretao i govorio o njihovim bazama. cak su u nekim borbama pomagali Izrailjcima, a i prorok Jezekilj ih je vidio sa oruzjem smrtnim u rukama.

Zanemaricu ostalo, ali u pavlovoj poslanici, jasno se kaze o divljoj grani koja ce se pricepiti.

Hrastovnik

Poznat
Poruka
9.375
Zanemaricu ostalo, ali u pavlovoj poslanici, jasno se kaze o divljoj grani koja ce se pricepiti.

Divlja grana (divljaka) koja se pricijepi (prikalemi) na drvo koje je dobre rodove radjalo uslovice da cijelo drvo radja divljake. Kako u prirodi na drvetu, tako i na vjerskom duhovnom planu. To pricjepljenje se vec desilo ako sagledas zivotne plodove onih koji se i dalje zovu hriscanima.

Zlatna Iris

Veoma poznat
Poruka
10.624
Kraj svijeta kakav ce biti? Pa to je ono: "I zemlje vise nece biti."

ajde da dam ozbiljan odgovor na temu, iako nisam sugurna da li ovako komican pristup sa tvoje strane zasluzuje ozbiljan odgovor.
ti pokazatelji kraja sveta u vidu potrovane ribe, ptica, suma, prirode u celini i jesu pokazatelji da covek nazaduje, unistava ono od cega zivi. savremen covek ne mari za to kako je nesto stiglo do njega, bitno je samo da je stiglo. ako je zbog toga jedna vrsta maltene istrebljene to nije bitno. bino je da on ima to. nikakvi natprirodni fenomeni nisu u pitanju. nikkav armagedon u vidu istrebljivanja zla nece biti. pod tim zlom ja mislim na opstu dekadenciju koja vodi u unistenje. medjutim ti koji misle i ocekuju nekakav smak sveta i pozdravljaju ga kao dobrodosao jer ce oni da budu spaseni jer su ziveli bogougodno (tj mislili su da tako zive) neka se zapitaju - da li je zaista ovakvo istrebljavanje izvdljivo, ako i jeste da li je to resenje?
ili je potrebna opsta duhovna revolucija kako bi covek shvatio ko je i odakle je, zasto je ovde, od cega zivi, da nauci da daje a ne samo da uzima. i to je tesko izvodljivo jer nazalost ljudima koji upravljaju svetom bas ovako i odgovara.
da skratim. ti pokazatelji su pokazatelji da su ljudske vrednosti nakazno poremecene do te mere da unistava ono od cega zivi.

Hrastovnik

Poznat
Poruka
9.375
More na japansku obalu izbacilo 200 tona mrtvih srdela

Prizor mrtvih srdela izgleda uznemiravajuće

Autor Fena | Objavljeno 16.06.2012. u 08:58

Obalu luke Ohara u ribarskom gradiću Isumu u japanskoj prefekturi Chiba preplavile su tone i tone mrtvih srdela.

Prizor mrtvih srdela na obali ne samo da izgleda uznemiravajuće, već se gradom širi i nesnosan smrad, piše Japan Today.

More je mrtve srdele počelo izbacivati u nedjelju, 3. juna, oko podneva, a već u četvrtak situacija je u potpunosti izmakla kontroli. Na fotografijama korisnika Twittera luka Ohara izgleda kao - tepih od srdela.

Iako je luka trebala biti zatvorena od 1. do 5. juna zbog vanrednog stanja lokalni su ribari odustali od odmora kako bi što prije riješili novonastalu situaciju i nesnosan smrad mrtve ribe.

Neki japanski mediji javljaju kako je riba pomrla zbog pomanjkanja kisika, a tačan uzrok za sada još nije poznat, prenosi u petak Dnevnik.hr.

http://www.dnevniavaz.ba/showbiz/sv...ku-obalu-izbacilo-200-tona-mrtvih-srdela.html

http://thewatchers.adorraeli.com/20...nds-of-sardines-found-dead-in-south-kanagawa/

Poslednja izmena: