ПАДАЈУ МАСКЕ? Сергеј и Весна Пешић оштро напали Бошка због миграната

Дрогирани мајмун Сергеј Трифуновић НАСТАВЉА ДА СЕ БЛАМИРА !!!

EU neće odgovoriti na Trifunovićev zahtev za izveštajem
Autor mondo.rs Izvor Tanjug 21.01.2020. /

Takozvani Pribe izveštaj o demokratiji i vladavini prava, kakav je lider PSG-a Sergej Trifunović zatražio ovih dana od EU o Srbiji, neće se raditi, jer se ni ne radi za zemlje koje su već u procesu pristupnih pregovora, saznaje Tanjug u Evropskoj komisiji.

Povodom poziva lidera Pokreta slobodnih građana Evropskoj komisiji da sačini izveštaj o stanju vladavine prava i medija u Srbiji, po ugledu na ”Pribe” izveštaj, kakav je rađen, na primer, za Severnu Makedoniju, u Briselu kažu da se takva procena pravi samo za one partnere sa Zapadnog Balkana koji još nisu počeli pristupne pregovore.

Podseća se da Srbija od 2014. godine pregovara sa EU o članstvu, a da u poglaviljima 23 i 24, koja se odnose na vladavinu prava u zemlji, postoje zacrtana prelazna merila.
 
Mi Srbi,kao narod sa zaostalog balkana,cini mi se,nikada necemo moci da se rehabilitujemo.Nikada necemo moci da dostignemo epitet emancipovanog
naroda.Vidim kako se ovde na forumu,lepe epiteti pojedincima.Kako je moguce,da jednog vrhunskog glumca ( ili da je bilo sta) neko naziva "drogirani
majmun).!!! Koriste se teske psovke,teske reci,mrznja kulja iz poganih usta. Veoma sam opterecen,sto sam po rodjenju (dakle ne svojom voljom)
nesrecnim sklopom okolnosti,rodjen kao Srbin.Mogu reci,da je veoma cest slucaj,da se stidim svog porekla.! Nisam se odrekao svoje nacionalnosti,
samo zbog toga,sto mi je otac ziv,pa necu to uraditi,za njegovog zivota.!
 
Mi Srbi,kao narod sa zaostalog balkana,cini mi se,nikada necemo moci da se rehabilitujemo.Nikada necemo moci da dostignemo epitet emancipovanog
naroda.Vidim kako se ovde na forumu,lepe epiteti pojedincima.Kako je moguce,da jednog vrhunskog glumca ( ili da je bilo sta) neko naziva "drogirani
majmun).!!! Koriste se teske psovke,teske reci,mrznja kulja iz poganih usta.
Veoma sam opterecen,sto sam po rodjenju (dakle ne svojom voljom)
nesrecnim sklopom okolnosti,rodjen kao Srbin.Mogu reci,da je veoma cest slucaj,da se stidim svog porekla.! Nisam se odrekao svoje nacionalnosti,
samo zbog toga,sto mi je otac ziv,pa necu to uraditi,za njegovog zivota.!
........ ........ ........
 
“Наша власт нас није питала да ли желимо мигранте у нашој средини. То није била тема ни избора ни народног референдума. Ко је онда себи дозволио за право да мимо воље народа потпише уговор о томе да сви мигранти који не могу да добију азил у западно-европским земљама да буду враћени у Србију и овде трајно насељени? Ми се са тим не слажемо и нећемо насељавање миграната у нашим градовима и селима“, закључио је Бошко Обрадовић.


Ова изјава и сама петиција нису се допали његовим колегама из опозиције, а тим поводом огласио се лидер ПСГ Сергеј Трифуновић

https://srbin.info/politika/padaju-maske-sergej-i-vesna-pesic-ostro-napali-boska-zbog-migranata/

Bravo Sergej, bravo Vesna.
 
Čuj ovog: komad je pitao ?!?

A gde se to još narod pita. Zato kad dodju izbori olovku u ruke i pamet u glavu
Za tako velike stvari koje dugorocno menjaju sliku nacije, trebalo bi da se pita na referendumu. Za sada ih nema mogo ali ipak...

Ovde su i Vesna i Sergej u krivu i ne znam kako to oni misle. Pa i Evropa propada pod najezdom migranata.
 
Iskreno meni je to odvratno to prepucavanje oko migranata i koricenje migranata u dnevno politicke svrhe , na jednoj strani imao kao satro neke kvazi nacionaliste i patriJote iz kafanskog ili salonskog miljea koji pricaju o njima kao da se ne radi o ljudima uopste, kao da su nam oni jedini problem ili nesto najgore sto moze da nas snadje a sa druge strane imamo te neke kvazi liberalne spodobe koji ih kao navodno brane i na taj nacin skupljaju jeftine politicke poene, realno ne zna se ko je od te dve strane odvratniji i licemerniji.
 
Pa Bosko je Vucicev trojanski konj. Covek je tu da pravi sra.nja i daje SNS-u materijal da oplete po opoziciji
Ne, Bole se u mladosti borio za Vučićev dolazak na vlast, ali kasnjie je shvatio da je nasamaren.

Svedoci smo da se jedan Mićun poturčio u radikala za to vreme
 
Slazem se, ali ima i dosta belaca u odnosu na koje su cak i ti migranti ko engleski lordovi....

Одлично, само додатни разлог да уведу лордове у куће и станове и деле на хуман начин свој стамбени простор. Иначе неће добро да испадне, прекипеће раји, а онда иде оно епско типа кука и мотика и нешто са субашама, не знам тачно..
 
“Наша власт нас није питала да ли желимо мигранте у нашој средини. То није била тема ни избора ни народног референдума. Ко је онда себи дозволио за право да мимо воље народа потпише уговор о томе да сви мигранти који не могу да добију азил у западно-европским земљама да буду враћени у Србију и овде трајно насељени? Ми се са тим не слажемо и нећемо насељавање миграната у нашим градовима и селима“, закључио је Бошко Обрадовић.


Ова изјава и сама петиција нису се допали његовим колегама из опозиције, а тим поводом огласио се лидер ПСГ Сергеј Трифуновић

https://srbin.info/politika/padaju-maske-sergej-i-vesna-pesic-ostro-napali-boska-zbog-migranata/

Bravo Sergej, bravo Vesna.
Kome ti vičeš bravo i čemu se veseliš?
Punimo vas na vaših 23% migrantima kao q.rvu.
Razvaljujemo vas u svim pozama.Ima svi da završe kod vas na kraju.
 
“Наша власт нас није питала да ли желимо мигранте у нашој средини. То није била тема ни избора ни народног референдума. Ко је онда себи дозволио за право да мимо воље народа потпише уговор о томе да сви мигранти који не могу да добију азил у западно-европским земљама да буду враћени у Србију и овде трајно насељени? Ми се са тим не слажемо и нећемо насељавање миграната у нашим градовима и селима“, закључио је Бошко Обрадовић.


Ова изјава и сама петиција нису се допали његовим колегама из опозиције, а тим поводом огласио се лидер ПСГ Сергеј Трифуновић

https://srbin.info/politika/padaju-maske-sergej-i-vesna-pesic-ostro-napali-boska-zbog-migranata/

Bravo Sergej, bravo Vesna.

Naravno da ne želimo migrante, ali Boško kao hrišćanim ne bi trebao da se buni protiv migranata.
 
Једна ствар је мигрантима пружити гостопримство и окрепљење док се спремају да пале даље преко кукуруза, а друга ствар за стално насељавати овде шкарт који Велика Немачка одбаци.

То не може и Бошко је у праву.

Znao sam da si patriota duboko ispod naslaga titoističke indoktrinacije.
 

Back
Top