Pad volje za nalaženje djevojke

Evo ja ću pokušati, mada nisam siguran posve da isto mislimo ali mislim da mislimo:). Ja sam isto debelo zakasnio ko i ti, znači prvi put se j.ebe u srednjoj školi, to je definitivno najnormalnije i najbolje. Srednjoškolci a i studenti su napaljeni maksimalno, samo bi je.bavali( barem muski). Nakon nekog razdoblja( odo 25) bi polako i romantike. Znači ide prvo sex pa romantika, iako imaš mnogo više godina, trebao bi primijeniti isti raspored. Ako ništa nisi spoznamo ne možeš biti ni romantičan, moraš imati neke informacije.

Evo ja ću pokušati, mada nisam siguran posve da isto mislimo ali mislim da mislimo:). Ja sam isto debelo zakasnio ko i ti, znači prvi put se j.ebe u srednjoj školi, to je definitivno najnormalnije i najbolje. Srednjoškolci a i studenti su napaljeni maksimalno, samo bi je.bavali( barem muski). Nakon nekog razdoblja( odo 25) bi polako i romantike. Znači ide prvo sex pa romantika, iako imaš mnogo više godina, trebao bi primijeniti isti raspored. Ako ništa nisi spoznamo ne možeš biti ni romantičan, moraš imati neke informacije.
A moguće, da...a u novije doba se posvećujem drugim stvarima, tako da ja ni ne znam koliko bi uspio s nekim źenama ostvariti smisao źivota

Gledajte DNK, kad vidis ko ima po 6,7 dece nece ti biti toliko bitno sta prica i pise MAGAZIN IN, blajhane Dubailovke....i ostale stretch sa kozom fensi sa mozgom barbike..

Nije to stanje samo kod romske populacije kako mislite, u mom komsiluku policija dolazila 4,5 puta kad ja nisam bio tu , to je zanimljivo uvek kad nisam tu....zato sto tetka zaskoci sinovca a on student pa se brani a ne udara nego zove policiju...mislim ne brani se svaki put, ali izgleda da nekad drzi dijetu posto mu tetka donosi hranu, za malog junaka...

A snadju se nekako , ne krsh, krsh u bg kosta da se prekrstis ali 150e, ja sam umalo slogirao kad sam obisao 4,5 oglasa gde je bilo 150e za supu u kojoj ne bi ziveo na duze ni prosjak...
I to jos vidim nekog elektricara kako lemi neki otpad sa lemilicom...jeza te uhvati...
Naravno ima i finih gajbi i za manje od 100e, kako te sreca june mune..

Back