P R E K I N I T E S A B E S O M ! ! !

guitarrr_babe:
LJUDI, PREKINITE SA SVADJANJEM AKO BOGA ZNATE, NIJE OVO NI VREME NI MESTO NI NACIN ZA OBRACUNE!!!!!!!!!!

Ma, ko se svadja? Ja sa Goscom??? Pa ja crkavam od smeha na njegove nemastovite "uvrede" i decije komentare u kojima redovno nekog pljune! :D Nesto smesnije a u isto vreme i tuznije ja u svom zivotu nisam video! Moji odgovori njemu su rezultat toga sto ne mogu da odolim da ga ne iziritiram! :lol: Ko zna, mozda ga to na kraju i izleci.

Ali dobro, evo, zarad mira na forumu za koji sam i sam, uzdrzavacu se od daljeg ponizavanja doticnog. Obecavam!

Uostalom, sa dusevno obolelima mora se biti oprezan. Jos ako ga drma pubertet!
 
Мир није могуће остварити, увек ће се наћи неко коме он не одговара. Само ми није јасно зашто на гомили подфорума постоји гомила тема о металу и на њима се воде најжњшће свађе (једни би побили металце, а металци све остале :( :roll: ). А не постоји ствар која је створена за свакога.
 
Dont_Break_The_Oath:
Znaci sa celokupnim mojim muzickim znanjem treba da trpim kada neko prica neistine i obicne gluposti ovde?
Zasto ostali ne poznaju muziku ovoliko dobro kao ja,pa neka onda uce od mene,jer koliko sam ja video,na celom forumu sam ja profi muzicar.
Mozda muzika i nije za svakoga.

Pa i nisi skroman... 8)

Ajde bre babe,be cool,forum tome i sluzi ali ne svadji kao svadji,vec diferencija misljenja....what is so wrong?
 
Dont_Break_The_Oath:
Znaci sa celokupnim mojim muzickim znanjem treba da trpim kada neko prica neistine i obicne gluposti ovde?
Zasto ostali ne poznaju muziku ovoliko dobro kao ja,pa neka onda uce od mene,jer koliko sam ja video,na celom forumu sam ja profi muzicar.
Mozda muzika i nije za svakoga.
Hoćeš li da ti se poklonim? Ooo veliki poznavaoče muzike. :wink:

Zaista očekuješ da smo svi, ili bar velika većina nas muzički obrazovani? Nisam baš sigurna koliko bi to i sam želeo. Rekao si da nisi siguran, ali muzika jeste za svakoga. Osvrni se oko sebe, ona je svuda (izvan ovih naših uglavnom glupavih tema o njoj) - ljudi je vole, jer ona pripada nama. :wink: :D
 
Izvini, ali ti si do sada ovde o muzici rekao gomilu gluposti sto znaci da se u muziku ne razumes uopste. Evo, da ti zagorcam dan reci cu ti da sam ja svojevremeno hleb zaradjivao kao rock kriticar i da sam zato mnogo pozvaniji i kvalifikovaniji od tebe za pricu o muzici.

Dont_Break_The_Oath:
Znaci sa celokupnim mojim muzickim znanjem treba da trpim kada neko prica neistine i obicne gluposti ovde?
Zasto ostali ne poznaju muziku ovoliko dobro kao ja,pa neka onda uce od mene,jer koliko sam ja video,na celom forumu sam ja profi muzicar.
Mozda muzika i nije za svakoga.
 
Gw,ja sam svirao ovde,u Skandinaviji i to sa izuzetno perspektivnim muzicarima.A vi kriticari uvek nalazite bilo kakvu manu samo sprecavajuci sebe i gurate svoju sujetu napred,pa vam nijedan band ne valja.
Ja imam argumente,izneo sam ih,a ti si samo pljunuo na to,,,,,kako dogmatski,ali originalno nema sta,
Ali sa takvim stavom o muzici,nisi bas sposoban da toliko toga shvatis.
E zato sluze ove svadje,i ne zelim da mi se bilo ko klanja,samo ja ipak imam malo vise muzickog iskustva od vecine forumasa.
Ja se klanjam novim mladim nadama.
 
Mislim da sam ja bio veoma jasan i odredjen kad sam objasnio zasto je metal s***e. Sa kim si svirao bas me briga. I ceda je svira osa Bajogazard i drpio gitaru od Kreator pa opet nije uspeo da me ubedi da metal valja. U stvari ja sam njega ubedio da je metal sranje pa ga vise ne slusa :P
I nije tacno da mi ni jedan bend ne valja. ne slusam ali cenim recimo Therion. I cenim Emperor cisto zato sto kad ih malo bolje preslusas vidis da imaju harminijske strukture ispod buke. Ali to ne znaci da metal nije seljoberstvo!

Dont_Break_The_Oath:
Gw,ja sam svirao ovde,u Skandinaviji i to sa izuzetno perspektivnim muzicarima.A vi kriticari uvek nalazite bilo kakvu manu samo sprecavajuci sebe i gurate svoju sujetu napred,pa vam nijedan band ne valja.
Ja imam argumente,izneo sam ih,a ti si samo pljunuo na to,,,,,kako dogmatski,ali originalno nema sta,
Ali sa takvim stavom o muzici,nisi bas sposoban da toliko toga shvatis.
E zato sluze ove svadje,i ne zelim da mi se bilo ko klanja,samo ja ipak imam malo vise muzickog iskustva od vecine forumasa.
Ja se klanjam novim mladim nadama.
 
Da,ali shvati da metal nije buka.Idioti poput ex-Emperor i oni preko u Svedskoj, Therion sve je to cista komercijala.A da ne pricam koliko su muzicki ograniceni,i ne bas ljubazni ako ih ne pohvalis za njhiov rad.
Ja pricam o klasicnom Heavy Metal,gde zaista iza te "buke" ima toliko mnogo nota,toliko komplikovano za sviranje,a to samo potvrdjuje da ja ne znam da odsviram najtezi riff na koji sam naisao "Where The Rain Grows" od Helloween.
Ja samo mislim da zaista treba da se zna gde je granica rocka i gde pocinje Heavy Metal.
To me je oduvek izludjivalo kada se pomisli na Scorpins,,,,da,super,to so oni sto pevaju Wind Of Change. E jeste bas ti,pravi Scorpions spada u Heavy Metal,takodje i sveobuhvatan opus Black Sabbath,UFO,MSG,Krokus,Pretty Maids,åh da,naravno i AC/DC.
Nemam ja nista protiv klasicnog roka,ali za moj ukus to je previse jednostavno svirati,i previse lagano za slusanje.ne meri se svaka odsvirana nota,e to mi smeta,ta nepreciznost koja se vuce decenijama.
Mislim da ju Mark Knoplfer tipican predstavnik brljatora,jer kada razvuce one solaze,taco se oseti zestoka disharmonija sa ostatkom pesme.
Mislim,govorili su da je skoro nemoguce odsvirati "Sultans of Swings" live verziju,ali meni je trebalo zaista malo vremena da je shvatim celu i odsviram.
Previse prosto za moj ukus i moje gitarsko umece.
 
rekoh da su Emperor odlicni u tome sto su radili jer su iza prividne buke setali harmonije. To sto t iznas da odsviras ovakve i onakve rifove me bas zabole. To je tehnicko umece, ajd da pricamo o kreativnosti. Uostalom ja bih i zabranio gitaru kao instrument jer je s***e i svi bi trebali d aslusaju elektronsku muziku bez gitara. Dakle sekvenceri, loopovi i ritmulje i eto nam radosti. BTW, Black Sabbath su pre hrad rock nego neavy, a AC/DC su pre R'n'R a ne heavy.
Mada, sve su to odrpanci i drogosi. U lepa vremena murija je nosila makaze pa su sve padavicare sisali po diskotekama i korzoima.

Dont_Break_The_Oath:
Da,ali shvati da metal nije buka.Idioti poput ex-Emperor i oni preko u Svedskoj, Therion sve je to cista komercijala.A da ne pricam koliko su muzicki ograniceni,i ne bas ljubazni ako ih ne pohvalis za njhiov rad.
Ja pricam o klasicnom Heavy Metal,gde zaista iza te "buke" ima toliko mnogo nota,toliko komplikovano za sviranje,a to samo potvrdjuje da ja ne znam da odsviram najtezi riff na koji sam naisao "Where The Rain Grows" od Helloween.
Ja samo mislim da zaista treba da se zna gde je granica rocka i gde pocinje Heavy Metal.
To me je oduvek izludjivalo kada se pomisli na Scorpins,,,,da,super,to so oni sto pevaju Wind Of Change. E jeste bas ti,pravi Scorpions spada u Heavy Metal,takodje i sveobuhvatan opus Black Sabbath,UFO,MSG,Krokus,Pretty Maids,åh da,naravno i AC/DC.
Nemam ja nista protiv klasicnog roka,ali za moj ukus to je previse jednostavno svirati,i previse lagano za slusanje.ne meri se svaka odsvirana nota,e to mi smeta,ta nepreciznost koja se vuce decenijama.
Mislim da ju Mark Knoplfer tipican predstavnik brljatora,jer kada razvuce one solaze,taco se oseti zestoka disharmonija sa ostatkom pesme.
Mislim,govorili su da je skoro nemoguce odsvirati "Sultans of Swings" live verziju,ali meni je trebalo zaista malo vremena da je shvatim celu i odsviram.
Previse prosto za moj ukus i moje gitarsko umece.
 
Gwydion:
rekoh da su Emperor odlicni u tome sto su radili jer su iza prividne buke setali harmonije. To sto t iznas da odsviras ovakve i onakve rifove me bas zabole. To je tehnicko umece, ajd da pricamo o kreativnosti. Uostalom ja bih i zabranio gitaru kao instrument jer je s***e i svi bi trebali d aslusaju elektronsku muziku bez gitara. Dakle sekvenceri, loopovi i ritmulje i eto nam radosti. BTW, Black Sabbath su pre hrad rock nego neavy, a AC/DC su pre R'n'R a ne heavy.
Mada, sve su to odrpanci i drogosi. U lepa vremena murija je nosila makaze pa su sve padavicare sisali po diskotekama i korzoima.

Dont_Break_The_Oath:
Da,ali shvati da metal nije buka.Idioti poput ex-Emperor i oni preko u Svedskoj, Therion sve je to cista komercijala.A da ne pricam koliko su muzicki ograniceni,i ne bas ljubazni ako ih ne pohvalis za njhiov rad.
Ja pricam o klasicnom Heavy Metal,gde zaista iza te "buke" ima toliko mnogo nota,toliko komplikovano za sviranje,a to samo potvrdjuje da ja ne znam da odsviram najtezi riff na koji sam naisao "Where The Rain Grows" od Helloween.
Ja samo mislim da zaista treba da se zna gde je granica rocka i gde pocinje Heavy Metal.
To me je oduvek izludjivalo kada se pomisli na Scorpins,,,,da,super,to so oni sto pevaju Wind Of Change. E jeste bas ti,pravi Scorpions spada u Heavy Metal,takodje i sveobuhvatan opus Black Sabbath,UFO,MSG,Krokus,Pretty Maids,åh da,naravno i AC/DC.
Nemam ja nista protiv klasicnog roka,ali za moj ukus to je previse jednostavno svirati,i previse lagano za slusanje.ne meri se svaka odsvirana nota,e to mi smeta,ta nepreciznost koja se vuce decenijama.
Mislim da ju Mark Knoplfer tipican predstavnik brljatora,jer kada razvuce one solaze,taco se oseti zestoka disharmonija sa ostatkom pesme.
Mislim,govorili su da je skoro nemoguce odsvirati "Sultans of Swings" live verziju,ali meni je trebalo zaista malo vremena da je shvatim celu i odsviram.
Previse prosto za moj ukus i moje gitarsko umece.

Btw,Tony Iommi iz Black Sabbath je smislio jedan riff koji je upotrebio tek 1987 u pesmi The Shining.
E taj riff na uvodu pesme se smatra prvim metal riffom ikada odsviranim.

Konkretno,ja sam pravio pesme za sebe licno,koje su trajale po 18 minuta,gde sam samo prenosio na zice ono sto je u meni,prosto ono sta sam osecao,to sam stavljao na papir i potom svirao.Da li je to kreativno ili nije,ja ne zelim da znam,jer je to moja pesma i briga me kako je drugi gledaju i da li im se svidja ili ne.A pojam kreativnosti u muzici treba staviti veliki znak pitanja sta to tacno znaci.
Ja sam rekao,kod mene,samo padne ideja i eto je,gotovo,koliko je "kreativna" neka drugi pricaju o tome.
 
Gwydion:
Sto kao? I zar ne rekoh da ne slusam Therion ali da ih cenim?!?

joGooOOD:
Nemoj molim te Oath...imam dovoljno muzickog obrazovanja da bih se osecala nekvalifikovanom 8)
joj bre gwydion,ko bre neki dedA si :P

***Slusash therion?a to kao nije power/metal... :lol:
znaci metal je za kretencine poput tebe i mene? :lol: :lol: :lol: 8)

Zato sto si rekao da je metal za seljobere sem NU METALA,sad si se smislio za therion.Therion je odlican power bend iako,si znao da su im 1. albumi vishe bili black?pa sad ti vidi...uopste te niko ne skapirava,1. tvrdish za fenserice,onda za hip hopdere kao "cool i cenim" ,pa samo nu metal je "inn" a sad kao ipak cenish power metal...daj covece sj*ebao si stvar :lol:
 
Ako se ja dobro secam prvih album aTherion oni su bili vise death nego black. Shvati vec jednom da kad muskarci pricaju zene cute. Sta je sa ovom omladinom majko moja?!

joGooOOD:
Gwydion:
Sto kao? I zar ne rekoh da ne slusam Therion ali da ih cenim?!?

joGooOOD:
Nemoj molim te Oath...imam dovoljno muzickog obrazovanja da bih se osecala nekvalifikovanom 8)
joj bre gwydion,ko bre neki dedA si :P

***Slusash therion?a to kao nije power/metal... :lol:
znaci metal je za kretencine poput tebe i mene? :lol: :lol: :lol: 8)

Zato sto si rekao da je metal za seljobere sem NU METALA,sad si se smislio za therion.Therion je odlican power bend iako,si znao da su im 1. albumi vishe bili black?pa sad ti vidi...uopste te niko ne skapirava,1. tvrdish za fenserice,onda za hip hopdere kao "cool i cenim" ,pa samo nu metal je "inn" a sad kao ipak cenish power metal...daj covece sj*ebao si stvar :lol:
 

Back
Top