ozenjen sam kao momak zivim

ma ne mora to biti samo doslovno moze i figurativno....dakle kakav nam je laki kad je u ozbiljnoj vezi :)

a tad,pa volim da se prepustim spontanosti....volim da se jutrom njena mirisna kosa upetlja u moje dlakave grudi :D da se ljubim na kiši,da joj pevam pesmice i umesto voljenog Rada ubacim njeno ime,volim da joj upalim baklju pred gajbom probudim ćaleta i komšije i onda zapalim....volim sve volim,jer voleti je privilegija!
 
a tad,pa volim da se prepustim spontanosti....volim da se jutrom njena mirisna kosa upetlja u moje dlakave grudi :D da se ljubim na kiši,da joj pevam pesmice i umesto voljenog Rada ubacim njeno ime,volim da joj upalim baklju pred gajbom probudim ćaleta i komšije i onda zapalim....volim sve volim,jer voleti je privilegija!

naci laki se ponasa dostojanstveno
 

Back
Top